Aj vy ste iba ležali po umelom oplodnení?

babulka6783
29. aug 2014

Ahojte som 7.dni po umelom oplodneni a chcem sa spitat na skusenosti aj inych aj vy ste stale ležali?alebo sedeli? ja sa snažim posedavat občas iba ,hlavne ležat akurat čo si urobym jedlo alebo navarim bo som sama doma kedže priatel je kamionista a neda sa mu byt stale doma.može sa neskvor aj uš normalne fungovat?Dakujem za poradenie 🙂

pemizb
29. aug 2014

Ja som normalne robila vsetko, chosila som do prace....ale jasne ze ziadne tazke veci dvihat a tak.....vsetko v klude, ale robila som.....a......vyslo to 🙂

maryah
30. aug 2014

presne ako píše @pemizb rob všetko okrem nejakým namáhavých a tažkých prác 🙂 držím palce 🙂

alcinkap
30. aug 2014

ja som bola tri dni doma, mala som kľudový režim a fakt len také polihovanie 🙂 ale potom som normálne fungovala a nabehla do práce. Šetrila som sa , ale nie tak, že by som len ležala a nerobila vôbec nič ....

mirka135
11. sep 2014

ja som po prvom a druhom pokuse iba lezala cely tyzden no pri tretom pokuse len v den vkladu a den po a inak nie prechadzky praca ...a podarilo sa .este aj chora som bola

annamary27
12. sep 2014

ja som pri prvom pokuse ležala asi 3dni,pri dalších len v den vkladu a potom len doma v klude posedávala,robila som lahšie práce a často som spala,bývala som unavená.

babulka6783
autor
23. mar 2015

Ahojte som po neuspešnych dvoch oplodneniach a uvažujeme nad tretim akurat neskvor bo druhe neuspešne ma dost vzalo a s tim mam aj spojene zdrav.taškosti zostali mi niake lieky ako napr.estrimax a duphaston ak by niektorej pomohla ponuka mne su uš zbytočne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre