Brali ste po vklade embryí Estrimax?

miskalevica
13. júl 2012

Dievcata vcera som bola na vklade ale doc. valky ma uplne zmotal s liekmi: na jednej strane mi tvrdil, ze mam brat aj nadalej Utrogestan a vecer Estrimax, ale do spravy mi napisal len Utrogestan. Vy ste po vklade embryi brali aj aj?

leamax
14. júl 2012

estrimax je na rast sliznice, ak si mala pocas stimulacie aj clostylbegyt, mohla si mat sliznicu nizsiu, preto ti zrejme dal aj estrimax. len ho uzivaj, je dobry. a aj utrogestan. je to bezny postup. silno drzim paste, nech to vyjde 😵

afrika
14. júl 2012

estrimax po vkade embrií môžeš. tiež som ho užívala

zuzanka.h
14. júl 2012

Ano do potvrdenia ci vyvratenia tehu krvnym testom.....

christi
21. dec 2015

Ahojte dievcata. Ja mam ist na vklad v januari, predtym mam 17 dni uzivat Estrimax. Dievcata, ale ja ked si precitala ten pribalovy letak, som z toho lieku az zhrozena :( mam ho uzivat 3x denne 17 dni. Je to ok ? @afrika dakujem.

victoriasju
21. dec 2015

Ja som po vklade u docenta Valkyho brala do 12 tt utrogestan 2x4 a estrimax do potvrdenia tehu 3x1.

carolinademeterova
13. jan 2019

@christi tiez som si dnes citala letak. Placem akurat :( zvysuje riziko rakoviny prsnika a vajecnikov. Akoze chcem babo ale za tuto cenu??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre