Čakanie po transfere KET

niky1402
20. mar 2022

Ahojte zienky, som 5 dni po transfere embrya 5AA, je tu niekto kto so mnou caka?

michaelamiako
20. mar 2022

@niky1402 ja som po ket 5 den.

niky1402
autor
20. mar 2022

@michaelamiako A ake mas pocity ? 🙂 kedy testujes? Ja sa citim uplne netehotne

michaelamiako
20. mar 2022

@niky1402 no Nato ze je to môj 4 vklad tak uplne kludna.
1 vklad neuspesny,2 a 3 vklad uspesny ale nedopadly dobre(9tt MA a 18 tt potrat-porod dvojiciek) a teraz4 vklad vyzera ze vyjde kedze dnes som testovala a bol duch.viem ze je skoro na test ale musela som....

niky1402
autor
20. mar 2022

@michaelamiako waaaau tak to gratulujem. Aj ja som mala dvojicky a nedopadlo to dobre. Ja sa este bojim testovat. A co vkladali?

michaelamiako
20. mar 2022

@niky1402 5 dnove embryo

zuzzi18
20. mar 2022

@niky1402 ahoj, ja som dnes 10 deň po vklade nášho posledného piateho embryjka. Mala to byť blastocysta ale kým sme prišla, bola už hatchujuca blastocysta. Zároveň sme vkladali už 16 DC lebo m po ERA teste zistili posunuté implantacne okno. Tak uvidíme ešte som netestovala.

niky1402
autor
20. mar 2022

@zuzzi18 waaaau to je super, ze to zistili.... mne na era teste nic nevyslo, teda len menej laktobacilov v maternici... ale to nebol uz era cast ale ta druha... ja som mala robeny ten test 3v1... tusim endomeTRIO sa to vola

zuzzi18
20. mar 2022

@niky1402 áno aj ja, mne zas Alice a Emma vyšiel negat no ale Era ukázal, že všetky predošlé vklady boli neskoro robené, keď už som nemala dávno receptivnu maternicu.

niky1402
autor
20. mar 2022

@zuzzi18 noooo a inak to ma zaujima teraz. Vela ludi hovori, ze test tehotensky ti ukaze tak skoro, ako sa embryo zavrta.... ze niekedy to je v ten den, niekedy ten dalsima tusim az do 72 hod sa uhniezdi. A teraz moja otazka je, ze ked sa embryo vlozi do maternice podla era testu, ale este sa nezacne hatchovat von, napr ked sa vklada expandovana blasta alebo vasna blsta, tak potom ona uz nestihne sa zahriznut v tom case reciptivy...nie??? aj ked bola vtedy vlozena. Ci? Toto ma celkom zaujima, ze ako to je

zuzzi18
20. mar 2022

@niky1402 neviem ako dlho trva ta receptivita veru..raz mi hovorila doktorka ze rozdiel medzi tymi stadiami blastocysty je len par hodin...je to cele hotova veda a nakoniec aj tak najvacsiu uloha zohrava podla mna zhoda nahod a velke prevelke stastie..zajtra idem uz robit test lebo ak by NAHODOU to bolo pozit, musim ist co najskor na intralipid aj na imunologiu na odber krvi, tak nechcem cakat do stvrtka na krv.

niky1402
autor
20. mar 2022

@zuzzi18 si mala intralipid?

zuzzi18
20. mar 2022

@niky1402 áno od druhého vkladu mám stále intralipidy a beriem aj Medrol kvôli zvýšeným hladinam embryotoxickych cytokinob

niky1402
autor
20. mar 2022

@zuzzi18 tak to respekt, ja som mala chvilu medrol a sice nk co boli hranicne klesli, ale stitka sa mi dovrzala z toho... dovtedy bola 100%. A potom mi doktor hovori, ze tie nk bunky z krvy su vobec neni podstatne, podstatna je maternica a nk tam... zbytocne som nafackala stitku. Cytokiny som mala v norme. Noooo tak teraz ti to uz musi veru vist 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

zuzzi18
20. mar 2022

@niky1402 áno v krvi NK bunky netreba riešiť, mne robili biopsiu maternice ale tam mi ich nenašli. Intralipid mám na tlmenie tých cytokinov. Keď beriem Medrol tak ich mám norme ale bez neho vždy stúpajú. Štítku som ja mala mierne zvýšenú tak beriem už dlhodobo Euthyrox 50ku. Ja som bola už hádam na všetkých vyšetreniach sveta ozaj a všade mi nieco aj našli ale aj podchytili.

niky1402
autor
20. mar 2022

@zuzzi18 Ja mam polku 75ky tabletky euthyroxu a drzi sa to na 1,5 TSH. Ale trosku ma to hneva, ze som si ju dovrzala a zlenivieva. Ale tak co by sme pre tie krasne klbka radosti neurobili. 🥰 Ale verim ze coskoro sa budeme radovat z babatiek. Ja mam tiez vsetko urobene, aj kamerou do maternice, aj hematka skrz na skrz, vsetkoo. Aj ten Era test. Takze duuufam

zuzzi18
21. mar 2022

@niky1402 tak ja mám pozitívny test, nemôžem tomu ani uveriť. ERA test bola najlepšia investícia života očividne. Nech to už dopadne akokoľvek, aspoň máme istotu že vkladať na 16DC je naša cesta❤️

niky1402
autor
21. mar 2022

@zuzzi18 waaau genialne. Tesim sa velmi velmi velmi. Posli fotecku

zuzzi18
21. mar 2022

@niky1402 vcelku slaba je este, uvidim co prinesu dalsie dni

niky1402
autor
21. mar 2022

@zuzzi18 ale je peknaaaa... 11ty den si? podla mna supeeer

zuzzi18
21. mar 2022

@niky1402 ano 11. den som

andrea_r016
21. mar 2022

Ahoj, prosím ťa koľko si platila za era test? Robí sa to v narkoze?
@zuzzi18

niky1402
autor
21. mar 2022

@andrea_r016 nerobi, robi sa to na koze ako prehliadka. Ja som platila 1300 tusim

zuzzi18
22. mar 2022

@andrea_r016 robí sa to ambulantné, je to 5 min a bezbolestne. Pripravujes sa rovnako ako na KET ale namiesto vkladu ti vezmú vzorku z maternice. Posiela sa to do Španielska, čaká sa cca 2 týždne na výsledky. Je to genetický test, takže výsledok platí navždy. Samotný ERA test stojí 850 Eur. Keď si dáš komplet Endometrio (Éra, Alice, Emma) tak to stojí 1200 eur. Mne to robilo v Iscare Ba

zuzzi18
22. mar 2022

@niky1402 len o kusticek stmavla dnes, dúfam to bude ok. Dnes idem do Imunovitalu skontrolovať cytokiny. Vo štvrtok mám v Iscare krv a v piatok intralipid.

andrea_r016
22. mar 2022

@zuzzi18 dakujem za objasnenie...mne robili hysteroskopiu a brali vzorky a ze vsetko poriadku...uvazovala som aj nad tymto ze by som si ddala spravit ale ta cena ma odradila 🙂 a vlastne vysledok z toho je ze na ktorý den treba robiť vklady?

andrea_r016
22. mar 2022

@niky1402 dakujem 🙂

zuzzi18
22. mar 2022

@andrea_r016 ano tymto sa zistuje ci nemas nahodou posunute implantacne okno. Iba 20 percent zien na svete ho ma posunute..mne to vyslo posunute, predosle vklady sme robili neskoro vsetky, kedy som uz nemala receptivnu maternicu. Takze pre mna najlepsia investicia v zivote. Hned dalsi vklad po Era teste vysiel.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre