Diphereline - vaše skúsenosti

newesticka12
11. nov 2015

Sú tu medzi vami aj také,ktoré si pichajú alebo si pichali tieto injekcie? Mne ich pichá manžel a mám zlé pocity ☹

katickaaa
11. nov 2015

@newesticka12 ja som si ich pichala sama a bez problemov...boli ta to alebo mas na to nejaku reakciu?

newesticka12
autor
11. nov 2015

@katickaaa No ja by som to sama asi nezvládla mám strach z ihiel 😖 Odkedy ich beriem mám bolesti brucha mám ho veľmi nafúknuté a som nonstop unavená a nič nevládzem neviem či je to normálne alebo nie 😖

katickaaa
11. nov 2015

@newesticka12 to brusko nafuknute som aj ja mala a aj mam este.ja som uz po odbere vajicok a caka ma vklad. no bolest som nepocitovala a unava je asi normal, to som stale skoro 😉 ked pojdes najblizsie na kontrolu opytaj sa dr. na to.

newesticka12
autor
11. nov 2015

@katickaaa Jasne spýtam sa nechcem tam wolat aby si nemysleli ze som nejaka hsterka 😀 ale keď tam pôjdem určite sa spýtam a zatial si kúpim väčšie nohavice 😉

katickaaa
11. nov 2015

@newesticka12 budes pichat aj dalsie inj.? mozno mas tieto pocity len na zaciatku a potom si uz zvyknes 🙂

newesticka12
autor
11. nov 2015

@katickaaa No budem pichať ešte aj ďalšie dúfam že máš pravdu ja ani tak moc nestresujem to skôr manžel sa o mňa bojí stále 😀 nejakú bolesť vydržím a bude lepšie hádam 😉

bubinko1506
12. nov 2015

pre istotu by som zavolala do CAR, ako mas pokracovat dalej. ak pichas diphereline rano, tak by som odporucala pichat vecer kratko pred spanim - do rana sa vyspis a nemala by si tak pocitovat unavu. rovnako nafuknute brusko a bolesti brucha by si nemala pocitovat uz teraz na zaciatku, ked pichas len diphereline. neviem, kolko vody denne vypijes, ale pi aspon 3 litre vody, malo by to pomoct.

newesticka12
autor
12. nov 2015

@bubinko1506 Ďakuje v pondelok tam idem tak snáď sa dozviem niečo nové.Injekcie pichám o 19tej večer ale som aj tak stále unavená.Snažím sa vypiť aspoň 3 litre ale zatiaľ sa mi darí vypiť len vyše dvoch.A to mi povedali že keď budem pichať aj druhé injekcie budem musieť piť 4 litre tekutín a to je pre mňa veľký boj veru 🙂 Ale to brucho mám veru ako slon už ma tlačia všetky nohavice akoby mi tá voda len v bruchu ostávala 😀 Dúfam že mi v pondelok povedia že to je všetko v pohode

luciarep1
21. aug 2019

Ahojte je tu niekto kto dostal depresiu počas užívania diphereline 3.75

pajtas9
21. aug 2019

@luciarep1 Ahoj, to je normálne počas týchto inkekcií, ja som ich mala 4mesiace, čiže 4 injekcie, a nemohla som spávať. A mávala som návaly tepla,nadmerné potenie, bolesť kĺbov, migrény,... a ešte by sa toho veľa našlo.

luciarep1
26. aug 2019

@pajtas9 ahoj no keď som povedala že až mám halucinácie a strašne depresie vravel mi dokt že to nie je s injekcie že mám ísť na psychiatriu a potom sa priznali že t je z nich a dorazil má keď že chce prerušiť liečbu a následne mi zrušiť umelé oplodnenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre