Dodatočný asistovaný hatching

5. máj 2024

Ahojte , viem si doplatiť za AH? Faktúru už mám vyplatenú, ale nakoniec sme sa zhodli s manželom, že dáme aj AH, myslite , že sa to bude dať ? 😊 kontrolu mám až neskôr . A ak bude všetko ok tak nasleduje ket

butterflyeffect
5. máj 2024

U nas vzdy riesili ci treba alebo netreba asistovany hatching az pri somotnom transfere-nebolo treba ani raz lebo vzdy islo uz samo embryo von. Vzdy pred transferom prisla embryologicka a riesila ci chceme embryo glue a podobne…

autor
5. máj 2024

@butterflyeffect vaznee u nas sa to pýtala už na embryologickom pohovore a vtedy som si ešte nebola istá .

butterflyeffect
5. máj 2024

Tak ono to dava logiku ze po rozmrazeni este nevedia ako sa bude embryo spravat tak nemozu podla mna taku vec uctovat dopredu ked mozno ani nebude potrebne…(len ak by chceli zarobit) kazde CAR ma ine postupy asi

sonkam
5. máj 2024

Dá sa to buď v rámci predĺženej kultivácie spraviť a zaplatiť, to sa už nebude dať dodatočne spraviť u vás, ale dá sa potom pred vkladom zaplatiť za AH konkrétneho embryjka ktoré budú vkladať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre