Dôvod umelého oplodnenia

nada.hope
1. júl 2013

ahojte môžem sa Vás opýtať, aka diagnóza vás prinútila ísť na umelé oplodnenie. my ideme vo štvrtok napísať žiadosť, u mňa problém PCo (ale s pravidelnou okupáciou) a manžel asthenozoospermia. ďakujem za úprimnosť.

liveka
1. júl 2013

@nada.hope ahoj.. ja mám nepriechodné vajíčkovody.. IVF sa nám podarilo na prvý pokus.. držím palce.. 😉

nada.hope
autor
1. júl 2013

ďakujem, želám nech je všetko v poriadku. môžem vedieť v akom car si bola? ináč až teraz som si všimla namiesto okupácie som myslela ovulacie 😀

silvik1
1. júl 2013

@nada.hope ahoj. u mňa PCO (anovulačné cykly) a protilátky na manželove spermie, na výsledky genetiky ešte čakáme. 15.07. začínam stimuláciu na 2. IVF, tak snáď konečne úspešne.

liveka
1. júl 2013

@nada.hope ďakujem.. my sme boli vo Ferticente.

ivanya
1. júl 2013

Len PCO a aj napriek tomu 3x neuspesne IUI, 1x neuspesny ET, 1x uspesny KET, zial skoncil ako MA. Teraz nas caka dalsi KET a ten uz vyjde, som sa rozhodla 🙂

dukokatka
1. júl 2013

nepriechodne vajickovody,1 ivf uspesne,rozmyslame nad dalsim ivf

martinazvo
1. júl 2013

ahoj.. ja som ok, manzel asthenozoospermia ... IVF+ICSI sa nám podarilo na prvý pokus.. držím palce 😉 😉 😉

linda81
1. júl 2013

nepriechodne vajcovody, zle AMH, vysoky prolaktin, hypotyreoza, teratozoospermia( ale druhy SPG bol takmer OK po pol roku)....2x IVF(ICSI) neuspeesne, 1x KET neuspesne...nakoniec prirodzene tehotenstvo 🙂...a dufam , ze aj druhe niekedy bude ..🙂

foryou25
1. júl 2013

u nas problem u manzela, podarilo sa nam 1.ivf. a mame dvojicky, aj ked narodene predcasne

hadassah
1. júl 2013

po laparoskopii zistili endometriózu v malej panve, takže preto IVF. Vyšlo nám to na 1. krát. Boli sme vo Ferticente.

katy2
1. júl 2013

U nas azoospermia u mm.... Vyslo 2. a 3.IVF na prvykrat..... Ket-y neuspesne a 1.IVF bez transferu (u mna zistili nepriechodnost krcka)... Boli sme v SPLNe KE

xlolax80
1. júl 2013

nizke AMH a oligoasthenoteratozoospermia. vyslo nam 1. IVF. boli sme vo ferticente

karin30
1. júl 2013

Ja som v poriadku len manžel má pomalé spermie tak chodíme do Gynfivu.Teraz ma čakajú injekcie

anusi
2. júl 2013

@nada.hope ahoj a smiem sa spytat kde chodís, ja chodím k Dr. Hermanovi do Ke Gincare, man tam prinutilo ist, najma 3 roky snazenia a to ze vraj si tvorím protilatky proti spermiam 🙂 bola som tam v januarii na pohovor ale dnes som tam bola znova poziadost na IVF a ty ako ☹

anusi
2. júl 2013

@liveka aoj cítam ze IVF sa ti podarilo na 1 kra, ja som si dnes bola po ziadost , chodim do Gincare a ty kde chodís, a smiem sa spytat kolko ta to stalovsetko dokopy

anusi
2. júl 2013

@karin30 ahoj ja sa rozhodujem dnes som bola v gincare a dal mi ziadost na IVF ale bojim sa neviem ci ju mam podat hm porat

anusi
2. júl 2013

@ivanya ahoj kde si chodila na IUI , mozem si o to sama poziadat nevie snahodou 😉

liveka
2. júl 2013

@anusi ahoj..chodím do Ferticentu.. platila som len za lieky cca 300 eur.. nič iné sme neplatili..

darka2001
2. júl 2013

Po laparoskopii zistena endometrioza v malej panve,uspesne az 3 ivf v Martine-Helios

ivanya
2. júl 2013

@anusi gynfiv, poziadat mozes ak nechces hned zacat s ivf

nada.hope
autor
2. júl 2013

@anusi ja chodím do Iscare.

karin30
3. júl 2013

@anusi ničoho sa neboj 🙂Ja som bola v gynfive prvý krát v marci a až teraz ma čakajú injekcie.Najdlhšie sme čakali na výsledky z genetiky.Určite to vyskúšaj ked to inak nejde.Držím palce 😉

silvik1
3. júl 2013

@karin30 ahoj. prosím Ťa koľko si čakala na výsledky genetiky ? ja čakám už skoro 8 týždňov a genetička sa stále neozvala. 15.07. začínam stimulku na 2 IVF.

karin30
3. júl 2013

@silvik1 ahoj.Ja som čakala tiež 8 týždňov a zavolala že to je v poriadku.Môžeš čakať že sa každú chvíľu ozve.Ja injekcie začnem brať tak koncom mesiaca lebo mi teraz mešká menzes.

zigina
3. júl 2013

Ahojte. Mne zistili endometriózu a manzelovi pomale spermie, takze problem na oboch stranach. Boli sme na IVF v Iscare v Martine a vyslo to na 1.krat...:O))

anusi
8. júl 2013

A ak to zvladas ja som tam bola len teraz a mam pocit ze to ide mimo mna
? a ty ako? ☹

anusi
8. júl 2013

@ivanya mozem aj u neho alebo inde ?

anusi
8. júl 2013

@karin30 dakujem , poslala som tu ziadsot vo stvtok, a teraz budem do augusta cakat ako to dopadne. a ty si ako na tom ?

karin30
9. júl 2013

@anusi ahoj ja začínam 31.júla s injekciami tak som zvedavá ako to zvládnem.Troška sa toho bojím ☹

anusi
13. júl 2013

Bude to dobre treba verit, ja sa tiez bojim a este nic ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre