Druhé dieťa po prvom z IVF

yvessl
24. sep 2022

Dobry den,chcem sa spytat ci sa Vam podarilo aj dalsie dieta z IVF po predchadzajucom tehotenstve tiez z IVF.Su tu len velmi stare prispevky a malo ,na tuto temu.
Nam sa z 1.IVF a 2.Ket narodil syn,momentalne som po 4.Ket(3.Ket neuspesny).Stale je to len 1.IVF kedze sme dokopy mali 12embryi,momentalne este 6zamrazenych.Prirodzene otehotnenie nie je sanca,manzel ma obstrukcnu azoospermiu.Boli sme na Mesa/TESE.
Snad je Vas viac co mate aj 2.dieta z IVF.

anavixy
24. sep 2022

Neviem vam povedat viac, ale mame v rodine rodinku s dvomi detmi z ivf 🙂 drzim palce 🍀

zuzka341
24. sep 2022

@yvessl áno, mali sme z IVF 6 embryí, z toho máme 3 detičky, ešte máme 2 mrazené embryá 😊

oslo1
24. sep 2022

Kamaratka ma dve dcerky z prveho IVF.

zanajana
25. sep 2022

Mám jedno dieťa po ET (narodené 2021) a druhé po KET akurát teraz čakám. Podarili sa hneď oba vklady, absolvovali sme jeden IVF cyklus (4 embryá). Dve vložené, dve ešte máme zamrazené. Niekedy sa podarí aj na prvý krát, dokonca aj viac detí z jedného cyklu nie je nič nereálne. Poznám viac takých rodín. Máš pekný počet embryí, nezúfaj, určite sa vám ešte podarí.

marrilyn
25. sep 2022

@yvessl my mame tiez 2 deticky z IVF. V prvom cykle sme sa nedostali ani na vklad. Z druheho cyklu sme mali 3 embrya - podaril sa hned prvy vklad, nasledne aj druhy.

zuzka150
27. sep 2022

Ked ste skusali druhe babatko, kojili ste este prve? Po akom case ste isli na druhe?

yvessl
autor
27. sep 2022

@zuzka150 Ja musim brat hormony takze uz nekojim.Sli sme po roku a stvrt na prvy vklad.

biem22
23. okt 2022

@zuzka150 odporúča sa nekojit aspoň 3 mesiace, ale sú aj ženy, ktoré kojili počas prípravy a vkladu...

katuskamala1
23. okt 2022

2x ET uspesne 🙂 ket úspešne neboli.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre