Gynekológ nás posiela do reprodukčného centra

nika1356
12. okt 2022

Ahojte baby,

dnes som dostala odporučenie od svojho gyn. do reprodukčného centra, keďže kvôli cyste som mala odstránený vaječník aj s vajcovodom a nedávno kvôli mimomaternicovemu tehotenstvu aj druhý vajcovod. Máte skúsenosti s takýmito zákrokmi? Čo počúvam od ľudí, každej sa to podarilo len na 2-3 krát…

simik411
12. okt 2022

@nika1356 čo konkrétne sa pýtaš?? Asi nerozumiem, čo sa podarilo len na2-3x? Otehotnieť či?

ninka99865
12. okt 2022

Tak bez vajcovodu prirodzene neotrhotnies..

nika1356
autor
12. okt 2022

@ninka99865 tak to mi je jasne …

nika1356
autor
12. okt 2022

@simik411 áno

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simik411
12. okt 2022

@nika1356 veľa záleží od Car, to ti povie veľa žien ktorých sa to týka. Tak ako aj ja 😏 nám vyšlo 1x ale Brno nie Svk ,ja som nechcela strácať čas u nás a potom aj tak skončiť asi tam ,možno by vyšlo hneď aj tu ale neriskovala som.

melanta
12. okt 2022

@nika1356 poznám niekoľko žien, ktorým to vyšlo na prvý krát, v BA v Gynfive, v potom nejaké car v Martine, iné si nepamätám. Ale samozrejme, sú také, ktorým to nevyšlo aj viac krát a nevyšlo im to ani v ČR. Ak chcete dieťa, tak proste si treba vybrať centrum a ísť do toho. Fandím ti, nech to dopadne čím skôr dobre.

nika1356
autor
12. okt 2022

@melanta ďakujem pekne … my sme si vybrali Martin … dúfam, že sa zadarí

ninka99865
12. okt 2022

@nika1356 to som nemyslela v zlom 🙂 my tam možno tiež skončíme 🙄
Žiaľ niekedy si treba dopomôcť takto :/ budem držať prsty aby sa podarilo! 🍀

rachel36a
12. okt 2022

@nika1356 nam to trvalo niekolko rokov, kamoska ma dietatko hned na prvy krat.,je to velmi individualne

pinaofina
12. okt 2022

@nika1356 nám sa na SR podarilo v prvom IVF cykle, druhý transfer. Je to veľmi veľmi individuálne.

bocka33
14. okt 2022

@pinaofina a do ktoreho centra ste chodili?

pinaofina
15. okt 2022

@bocka33 my sme chodili Helios Košice

iorika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninka99865
17. okt 2022

@pinaofina a boli ste spokojní v heliose?

pinaofina
17. okt 2022

@ninka99865 my ano… najskor mi riesili cystu, lebo gynekolog mi dal clostyl, ci sa nezadari. Lenze narastla cysta, kedze ma vobec nesledoval 🤦🏻‍♀️
Potom sme presli na IVF, vzdy boli prijemni, aj empaticki ked to nevyslo, ziadne blbe poznamky. Lekari vzdy vysvetlili vsetko, co som sa pytala a na konci som mala este osobny kontakt na doktora, ked som zacala krvacat (uz v tehotenstve) a volal so mnou bez problemov v sobotu. Za mna to bolo velmi fajn. Aj ked tam bolo vzdy vela ludi rano a clovek by sa mohol citit alo cislo, treba sa aj trosku odosobnit, oni nemaju tolko vela prace, lebo sa im chce ale preto, ze zial tolko vela nas parov je a tolko malo centier je.

essenceee
27. dec 2022

tam ti pomožu k tomu, aby ste mali babatko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre