Hyperstimulačný syndróm. Prišli ste o dieťatko?

veselavrba
10. okt 2011

Ahojte dnes som bola na vlozenie embrii a teraz budem cakat do 24.10. ako som dopadla. POvedali mi ze mam 12 dobrych vajicok co sa hned oddelili na 5bunkove,4 bunkove,3 bunkove a 2 bunkove. Zevraj je to vseko dobre. U mna islo vsetko velmi dobre len sa mozem ked tak obavat hyperstimulacneho syndromu. Mala ho niektora z Vas? A prisli ste o dietatko alebo nie?

clauda2010
1. nov 2011

ja som mala Ohss hned po odbere vajicok, mala som ich 12 a stimulovala som s gonalom, vecer v den odberu som mala ukrutne bolesti brucha a aj mi dost nafuklo, riesila som to pitim , rano som isla do centra a nasadili mi infuziu, nemohla som poriadne mocit , len na fazy a bolelo ma to aj pri moceni, vecer som nespala, na druhy den sa to zlepsilo a blizil sa den transferu, mala som ist na 7.45h a od 7h som nemala mocit len pit, zobrali ma az o 9.30 , mala som ukrutne bolesti , ze som sa nemohla narovnat a vlozili mi dve blastocysty, napojili na infuzky , ani mi radsej nepichli pregnyl a poslali ma domov , to bolo dnes a teraz len cakat ako to vsetko dopadne 🙂)))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre