Iscare Bratislava IUI - aké máte skúsenosti?

agi7717
26. dec 2019

Ahojte chcem sa spýtať ktorá ste boli v ba v iscare na insiminacii? Podarilo sa vám to na prvý krat? Ktora str tam podstúpili iui? Ja som zdravá, ovulujem, bez problemov... Ďakujem

babyfrog
26. dec 2019

Ja som bola 2x nepodarilo sa...ono záleží aj na spermoskach...nám sa vždy zhoršili...nasadili sme vitamíny po cca 3 mesiacoch sa nám podarilo prirodzene

ikuska187
26. dec 2019

IUI ma úspešnosť iba 5 až 10 percent - a to sa bavíme iba o zdravom pare, čiže žena ovuluje + tip top SPG, čiže nemusí sa vydarit žiaden pokus.

agi7717
autor
26. dec 2019

@ikuska187 tak ja chcem myslieť pozitívne a neidem tam s tym ze sa to aj tak nepodarí 🙂

babyfrog
26. dec 2019

@agi7717 treba vyskúšať možno vám sa podarí..

agi7717
autor
26. dec 2019

@babyfrog tak ano každá žena je ina, ja verim tomu ze aa podarí 🙂

ikuska187
26. dec 2019

@agi7717 jasne, pozitívne treba mysliet, ale rovnako treba mať aj reálne očakávanie od toho co človek podstupuje, dupľom pri UO 😊 1 mojej kamoške vyšlo IUI na 1x (ani naň ísť nechcela, bo mizerná úspešnosť), ďalšej ani na 6tykrat, ani 2x IVF.

agi7717
autor
26. dec 2019

@ikuska187 ja viem ze je mala úspešnosť, vravela mi dr ka aj tak si myslim ze sa nam to podarí 🙂 treba vyskúšať ked sa da a netreba hned ist na ivf, my si to ideme vyskúšať lebo ivf som uz bola len kvoli gonal injekciam a zdravotnym dôvodom som musela ukončiť stimuláciu a dr ka nám povedala ze tak nech vyskúšame iui ked mam take problémy aké mam...

petejka
28. dec 2019

@agi7717 ahoj,nám sa tam podarilo v roku 2017 až druhé iui.. 🙂 a teraz sa potrebujem dať trosku dokopy a keď sa mi to podarí,tak to skúsime v ďalšom roku 😉 a držím palce

agi7717
autor
28. dec 2019

@petejka no my uz sme po prvom a zatiaľ nič, tak teraz ideme na druhe tak dúfam ze sa to podarí 🙏🙏🙏🤞 a po prvom vám co povedali dr i preco sa to nepodarilo? Brala si aj nejake votaminy po prvom alebo nieco na podporu?

petejka
28. dec 2019

@agi7717 neviem prečo sa to nepodarilo..proste sa nepodarilo
A áno,ja som bola stimulovaná letrozolom a meriofertom (mám Pcos) a manžel nemal dobre výsledky spg...

agi7717
autor
28. dec 2019

@petejka ja som zdravá a ovulujem takže u mňa všetko dobre len manžel ma problémy zdravotné,, tak snad sa podarí už druhý krat 🙂

petejka
28. dec 2019

@agi7717 budem držať palce..
ja som napríklad pri druhom iui prvý krát cítila ivulaciu.. všetko ma bolelo ako pri ms a pamätám si ako mi doktorka vravela,že práve pri zákroku ovulujem,že som mala aj krčok pekne roztiahnuty...

agi7717
autor
28. dec 2019

@petejka ďakujem 🙂 no ja som mala total bolesti ako ked mam dostat ms 5.dni po iui uz som si myslela ze sa to podarilo lebo mala som aj iné príznaky, spravila som si test po 8.dnoch a bol pozitivny ked som isla po 14 dnoch na krv tak mi volali ze neni som tehotná že krvne testy su negatívne tak som bola velmi sklamaná ale ideme dalej a nevzdávame to 🙂

dodasek
3. jan 2020

Ahojte ja sa môžem podeliť s mojím prípadom na iui som mala 17.12 a testovať som mala 31.12 bolo to veľmi dlhé čakanie ale nakoniec som sa dockala a test vyšiel pozitívne 7.1 idem na krv a 17.1 idem do martina do iscare ná sono takže uvidime ako to bude .... Partner mal výborné spermie a ja mám PCOS

petejka
3. jan 2020

@dodasek super,tesim sa s tebou.. a držím ti palce aby to všetko dobre dopadlo,treba len pozitívne myslieť 😉

gersija
8. jún 2020

Ahojte ja sa podelim o moju skusenost. V Iscare Ba nam vyslo v roku 2016 prve IUI a mame maleho skoro 3 rocneho certika. A to sme sa v inom censtre snazili takmer 5 rokov(+ 2x Iui, 1x IVF)
Teraz mame za sebou 2 neuspesne IUI tiez v inom centre kedze nie sme z BA. Ale uz sme opat objednani do Iscare BA, dufam ze nam opat prinesu stastie.🤞

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre