IUI v GynFive - prvé sono

nancys
29. júl 2020

Ahojte, zaujimalo by má, že keď som absolvovala v júli IUI, ktoré bolo v gyn-five potvrdené odberom krvi, a mam prísť k ním na sono - či mi vystavia teh. Knižku v gyn five alebo to nechávajú na gynekológa ku ktorému som chodila pred tým ako som ich navštívila 🙂 moc ďakujem za odpoved (viem asi blbá otázka :( )

z1984
29. júl 2020

@nancys podla.toho kde budes chodis. Mozes chodit aj do centra.

e1i
29. júl 2020

@nancys knižku mi dala moja Dr až po prvotrimestrovych odberoch, cca v 11 tt

nancys
autor
30. júl 2020

@z1984 ahoj, no nič sa má nepýtali, ale tak chcela by som určite k svojmu keďže je aj bližšie 🙂 ďakujem za odpoved 🙂))

nancys
autor
30. júl 2020

@e1i áno? Môže byt že to bude len vstupné sono.. a že ďalšie návštevy budú už u môjho doktora 🙂 ďakujem za odpoved

e1i
30. júl 2020

@nancys ono ty už ani nie si povinná ísť k nim, odber krvi aj sono na potvrdenie srdiečka môžeš absolvovať u svojho Dr a im len zavolať alebo poslať mail ako si dopadla.

To ze ta volajú na sono k nim je len ďalšie ťahanie peňazí, lebo zadarmo to nebude. Ja som po ivf chodila hneď mojej a do car len výsledky poslala

nancys
autor
30. júl 2020

@e1i jaj takto to je.. no nevadí veď ešte to zaplatíme a pôjdem k svojmu zlatému doktorikovi 🙂 takze u nich to konci akoby tým sonom ? 🙂 keď si výsledky posielala vieš

e1i
30. júl 2020

@nancys u nich to končí vkladom alebo teda u teba tým iui, nebola si povinná ísť k nim ani na krv všetko už mohol tvoj Dr robiť. Môžeš im aj zavolať ze na sono pôjdeš svojmu. Alebo chod tam a povedz ze ďalej budeš svojmu chodit

nancys
autor
30. júl 2020

@e1i ďakujem moc za pomoc! Urobím to tak... Pekný večer prajem ❤️❤️❤️

bloncka007
4. aug 2020

@nancys ahoj. A kedy si bola presne na iui? Robila si si doma aj test či si pockala na krv? Ja som po iui 25.7. mi robili tak rozmýšľam či spraviť test či počkať.

mikasz
4. aug 2020

@nancys ja som po potvrdeni z krvi bola v car este 2x na sone, nic som neplatila, potom mi dali lekarsku spravu a s nou som isla uz k mojej dr., kt.mi v 12tt vystavila tehot.knizku

nancys
autor
5. aug 2020

@bloncka007 ahoj , čiže 8. By si mala ísť k ním na krv aha no ja som mala ísť na krv 27.7 - ale robila som si test o dva dni tuším skôr... čiže prvý bol tuším v piatok a ten ukázal slabsieho ducha... a v nedeľu deň pred krvou som si urobil ten istý typ ukázal už silnejšieho a aj clerblue krásne dve čiarky 🙂 a z krvi som mala hcg 211... ale neviem či je to nakoniec nie malo... :/ trocha som v strese.. ale bude dobre 🙂 ako sa cítiš?

nancys
autor
5. aug 2020

@mikasz 2x? Fuha... no ja by som chcela už svojmu ale ten má poslal do caru že oni nech si to tam ukončia a hocikedy mam prísť 😀 tak dikkkkk... teším sa že sa ti podarilo, na prvýkrát či? 🙂

bloncka007
5. aug 2020

@nancys cítim sa tak normalne, nemám žiadne príznaky tak neviem. 😉ty si sa ako cítila? Tušila si že si tehotná? Ja si spravím asi zajtra ráno test, nech viem na čom som. 🤷🏼‍♀️😊

mikasz
5. aug 2020

@nancys ano po potvrdeni z krvi som bola po 2t na sone, malemu uz bilo srdiecko, potom po tyzdni zas na kontrolu a to mi uz dali spravu k mojej dr. A tam som od toho 8-9tt chodila.
Nam to vyslo na 4 ket

nancys
autor
5. aug 2020

@bloncka007 ak máš teda 8. Kontrolu tak aj dnes by ti podľa mna mohlo ukázať 🙂 ak si nedockava skús a pošli sem, rada si pozriem další pozitívny tt ❤️ Dlžím palce.. a nič som necítila, práveže som myslela že nič z toho, veď prečo by sa to nám na 1x podarilo keď sú take neúspechy aj tu na MK ohľadom IUI 🙂 no a vyšlo... ale to čakanie na sono je nekonečne ti poviem...

nancys
autor
5. aug 2020

@mikasz super, držím palce nech všetko dopadne dobre ✊🏽✊🏽✊🏽 Ja napríklad mam take stavy, že ako mam vedieť že ide všetko ako má? Že som ešte tehotná ? :D ako to tie ženy zvládajú do tých kontrol u doktora? :D

bloncka007
5. aug 2020

@nancys na krv mam ísť v piatok 7.8. a za krv mam volať v sobotu okolo obeda. Ja si určite spravím radšej doma test aby som potom nebola sklamaná. 😊 a minuly mesiac som to tak spravila. 😁

nancys
autor
5. aug 2020

@bloncka007 tak ho daj sem nech sa pozrieeeeem 😍😍😍 moc moc držím palce !!!

bloncka007
6. aug 2020

@nancys robila som si ráno a teda ani náznak druhej čiarky. 😁 neodfotila som ho. Myslíš že je ešte nejaká šanca? Mávam dlhšie cykly. 33 dňové

nancys
autor
6. aug 2020

@bloncka007 vieš čo, aj ja som mávala 30+ dni... takze neviem ti povedať... ale možné je všetko, vraj z krvi je to lepšie ako z mocu. Dokonca Sestricka sa čudovala že taký jasný výsledok som mala deň pred krvou, že bola baba u nich a hovorila že robila som si ešte dnes ráno test a vyšiel negatívny, tak že ani som nechcela prísť, že krv bude určite negatívna 🙂 a práveže jej to z krvi potvrdili, že je tehotná 🙂 takze ver až do poslednej chvíle 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre