IVF - september, október 2020

bororka
14. aug 2020

Ahojte baby,

Ešte tu nieje vytvorená táto skupina a rada by som mala aspoň touto formou niekoho na zdieľanie. Idem do svojho 1.IVF a začínam cca 24.8. v RF.
Neskutočne sa teším. A aj vďaka info, ktoré som rokmi nazbierala tu, je to o dosť jednoduchšie.

okina257
14. aug 2020

@bororka napodobne. Zacinam svoje 2. FET. VELA ŠŤASTIA PRAJEM 🍀🍀🍀🙏

bororka
autor
15. aug 2020

@okina257 Ďakujem, veľa šťastia aj ja tebe prajem 🍀

bororka
autor
15. aug 2020

@bororka mňa by ma zaujímalo, akým spôsobom prebieha vaša príprava na tehotenstvo 🙂 Teda, čo negatívne ste vypustili zo svojho života, čo ste tam naopak pridali a robí vám radosť.
Ja som cca 6 mesiacov na rôznych doplnkoch, ktoré ak nič iné, aspoň trošku zjemnili moje hormonálne výkyvy. Tým, že som mala opakovano, opakované mykozy, som zmenila jedálniček a začala sa stravovať inak. Splnilo to cieľ a k tomu som si znížila aj nad/váhu. Tu nadviažem aj na ukončenie fajčenia, ktoré mi váhu práve zvyšuje :D Ešte by som chcela pridať nejaký pohyb, ale chýba mi parťák s ktorým by som sa ťahala vpred. Tak ak máte na toto nejakú fintu, sem s ňou. Budem nesmierne vďačná 🙂

nyv
23. aug 2020

Po stimulacii minuly mesiac mi zostali 3injekcie CETROTIDE 0,25. ( spravne stale uskladnene v chladnicke) Ja ich uz nevyuzijem, rada ich v Bratislave niekomu posuniem.

kocica7
24. aug 2020

bororka Ja zacinam s injekciami zajtra.Pichas si sama?Bude to nase 1ivf .

kocica7
24. aug 2020

@bororka ja zacinam zajtra si pichat.Je to nase 1Ivf a po dietatku so snubencom velmi tuzime,len prirodzene sa nam nedari.Prajem vsetkym bojovnickam,aby sa dockali krasneho zazraku v podobe vytuzeneho babetka.

bororka
autor
24. aug 2020

@kocica7 Ja som začala dnes. Pichala som si sama. Mám to pero, a keď som došla na koniec návodu, prišlo mi to pichnutie ako vykúpenie ;) Aj ste skúšali IUI? Držím Vám palce 🙂

kocica7
25. aug 2020

@bororka akurat dnes mam prvu inj za sebou a od zajtra aj inj ,aj to pero si budem pichat.Nam hned odporucili ist do IVF aj kvoli veku.

bororka
autor
25. aug 2020

@kocica7 Ak smiem teda, v akom veku si? A aj si bola na nejakých vyšetreniach, čo tu baby spomínajú, či idete skúsiť?

kocica7
25. aug 2020

Vysetrenia mam za sebou a na moj vek povedal lekar s centra,ze su dobre a preto uz viac nemame cakat.Ja mam 40r a ty?
@bororka

bororka
autor
25. aug 2020

@kocica7 To sú pekné správy 🙂 Že nemáte prekážky. Ja mám zachviľu 35, a hodnoty ku svojmu veku :D Pre istotu, idem vo štvrtok ku hematologičke a postupne si chcem obehnúť MUDr. ktorí sa tu stále opakujú.

kocica7
25. aug 2020

@bororka aj beries nejake vitaminy na kvalitu svojich vajicok?A ako to zvladas s tym pitim?

bororka
autor
25. aug 2020

@kocica7 Piť zatiaľ nestíham, som na 2 litroch. A neviem aké sú vitamíny na podporu vajíčok. Počujem to 1.x. Myslela som, že sa to nedá ovplyvniť. Ty berieš niečo na to? A pitný režim máš aký? Kedy máš 1.ultrazvuk?

kocica7
26. aug 2020

@bororka nie neberiem ziadne vitaminy na vajicka,ja som si myslela,ze nieco take existuje.Pitny rezim vyjdem aj na4l ale nejako som nemohla v noci spat.Ja mam v piatok kontrolu a ty?

zina777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bororka
autor
26. aug 2020

@kocica7 A bolí ťa niečo? Či prečo si nespala? Mne tiež vyšla na piatok, tak som rada, že si prezdielame info.

kocica7
26. aug 2020

@bororka ano boli ma pravy vajecnik,,myslim a dnes ked som pichla inj a aj pero,tak ma pichalo zo zadu na lavej strane.Ty necitis vajecniky?Aj pomalsie chodim.

bororka
autor
26. aug 2020

@kocica7 Koľko si picháš? A ty picháš dva druhy? Lebo ja mám iba pero. Dnes som cítila vaječníky , ale skôr tak ako 1.den menštruacie.

kocica7
27. aug 2020

Ja si picham inj Diphereline a pero Bemfola.Inj ma ale stipu,dufam ze ich pichame spravne.bororka

bororka
autor
27. aug 2020

@kocica7 Fuuu, tak to neviem. Zajtra ti povedia, či je to v poriadku. Inak sa už cítiš lepšie?

deina12
28. aug 2020

Ahojte. Ja som dnes mala vklad...čo mám a čo nemám robiť? Hrozne si želám, aby nám to vyšlo.
Ďakujem.

kocica7
30. aug 2020

@deina12 ahoj,a kolko si mala vajicok?

kocica7
30. aug 2020

@bororka ja uz mam prvu kontrolu za sebou a vajecniky velmi dobre reaguju na stimulaciu.Citim sa dobre a zajtra dalsia kontrola.ako si dopadla ty?

bororka
autor
30. aug 2020

@kocica7 Ahoj, ja mám ďalšiu v utorok. Už nemám ani výkyvy nálady, takže sa cítim dobre 🙂 Som rada, že ti to vychádza dobre. Ja som mala zatiaľ 4 folikuly, tak som zvedavá v utorok. Napíšem ti a ty daj vedieť, čo ti povedia zajtra

deina12
30. aug 2020

@kocica7 ahoj ja som mala 14 vybratých z toho 9 oplodnenych. Teraz mám za sebou prvý vklad ...som.zvedavá ako dopadneme!

deina12
30. aug 2020

@kocica7 ahoj len jedna rada z vlastnej skúsenosti. Ak si pichas injekcie, tak aj veľa pi!

bororka
autor
30. aug 2020

@deina12 Držím palce

kocica7
1. sep 2020

@bororka ja som bola aj dnes na kontrole a dnes lekar rozhodol ze odber bude v piatok.Este zajtra si mam pichnut a vecer tu Ovitrelle okolo22h.A ako ty dnes?

kocica7
1. sep 2020

@deina12 drzim palce,aby to bolo uspesne,tak ako Tebe,tak aj nam ostatnym co bojujeme

bororka
autor
1. sep 2020

@kocica7 Ahoj, ja úplne rovnako ako ty 🙂 Tak nech ti to dobre dopadne, držím palec

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre