IVF soft - odber vajíčka

22. aug 2022

Ahojte chcela by som sa opýtať keď by sme išli na ivf soft ako je to s odberom vajíčka? Bez narkozy tiež ako nativ? Ďakujem

kathug
22. aug 2022

Ja som mala soft stimulaciu, mala som 9 folikulov z toho 5 vajicok. Soft sa robi v narkoze

7lenka11
22. aug 2022

pokiaľ viem zakaždým sa robí odber vajíčok v celkovej narkóze.. tiež som mala soft a bola som uspatá

s_o_n_i_k_e
22. aug 2022

práve pre tu bolesť, kde ide ihla do vajičkovodov sa aktuálne robí odber v plnej narkóze, ale je to fakt pár minutiek, nie je sa čoho báť 🙂

autor
22. aug 2022

@s_o_n_i_k_e ja sa strašne bojím narkozy neviem prečo 🙄😔

autor
22. aug 2022

@7lenka11 prosím ta môžeš mi povedať ako to prebieha ten soft cyklus? My tiež nato pôjdeme len aby som bola nato aspoň trochu pripravená

s_o_n_i_k_e
22. aug 2022

ja som až pri IVF išla prvý krát do narkozy, potom hysteroskopia a druhé IVF, tiež som sa bála čo to bude, ale je to rýchle zavreš oči a už ťa budia 🙂 netreba sa ničoho báť, myslím si, že toto je to najmenšie čo si človek vie povedať, že šiel do toho - niekto neznesie injekcie..čiže hlavu hore 🙂

zeyneplenka
12. nov 2022

Ja som sa tak isto bala narkózy ale neboj sa ved je to iba par minut uspia ta a potom sa preberies

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre