Koho si v CARe vybrať? Hredzáka či Toporcerovú?

sofia_maria
17. mar 2011

Gynekologička mi odporučila Centrum asistovanej reprodukcie a mám si vybrať MUDr. Silviou Toporcerovou alebo MUDr. Radomíra Hredzáka , PhD.. Ku komu by ste šli? Má niekto skúsenosti s týmito lekármi?

cathy77
17. mar 2011

preboha Toporcerová!!! fuj... tá ma skoro o život pripravila ... dakujem pekne 😠 počujem to meno a otvára sa mi nožík vo vrecku 😠

darka2001
17. dec 2012

Podľa mňa v KE nikto ,ale ked už tak asi Hredzák, my chodíme do Martina aj ked sme z Ke.

anika142
17. dec 2012

ja som chodila k Hredzakovi ale mi nepomohol, chodim do Martina aj ked som z KE.

patric25
17. dec 2012

ahojte dievčatá.tak tak KE v žiadnom prípade neodporúčam.aj my sme tam chodili a neuspeli sme.teraz chodíme do Martina a nedá sa to porovnať s Košicami.V Košiciach zobrať len prachy a o viac sa nezaujímať.Takže ak môžem tak KE v žiadnom prípade

gretka12
18. dec 2012

Toporcerova urcite nie, ani Hredzak odporucam skor Hermana je väcši odbornik hoc sa dlhsie čaka nam pomohol a hned na prvy sup mame maleho krpca.

leria
12. jún 2013

dúfam , že nehodnotíte ich na základe úspešnosti oplodnenia ale skôr prístupu....ja by som nešla ani ku jednému...s Toporcerovou som prišla do styku a práve ten prístup sa mi nepáčil, nič nevysvetlí, je chladná...mala som pocit, že som len dalšou na bežiacom páse...no a Hredzák? mala som tú česť spoznať zopár báb, ktoré skoro svojím postupom pripravil o život...takže ja za seba, ku nim určite nie...no zase je príliš veľa okolností, priaznivých aj nepriaznivých a nikdy nemôžeš vedieť čo sa u ktorého doktora pritrafí, pretože ak sa má niečo stať, tak sa stane 🙂 možno že Hredzák robil všetko profesionálne, no organizmus tých báb zle zareagoval...no a tak zlá správa sa potom šíry veľmi rýchlo...a zase milý a ochotný lekár nemusí byť zárukou profesionality...takže ja výber lekárov prestávam riešiť a nechávam na náhodu 🙂

kalista32
12. jún 2013

ja som boa v CAR v Košiciach u MUDr. Toporcerovej na IVF nevyšlo nám to a chcem ísť na druhý pokus a zase ku Toporcerovej bola som spokojná súhlasím stým ,že zhovorčivosť alebo ne zhovorčivosť a akýkoľvek profesionálny prístup ešte nemusí zaručiť úspešnosť naozaj záleží na organizme . nedovolím si ani jedného haniť pretože aj oni niesu všemocný nevedia každému pomôcť .

silverm
16. júl 2013

Do SPLNu chodím od r. 2011. Vtedy tam bol ešte Dr. Hrezák. Nebol vôbec výrečný a tiež som mala pocit, že sme pre nich len čísla (zachraňovala to tam svojim prístupom sestrička), ale hneď prvé IVF vyšlo (žiaľ teh. skončilo v 20 tt). Potom 2x KET pri Hrezákovi neúspešné. V tomto roku sa garantom SPLNu stala Dr. Toporcerová. Zdala sa mi oveľa komunikatívnejšia ako bol Dr. Hrezák, trpezlivo vysvetlila všetko na čo som sa pýtala, dokonca mi dala aj číslo na svoj mobil, kde som sa jej mala ozvať aj cez víkend, keby mi to tak malo vyjsť. Myslím, že liečebné postupy majú títo Dr. podobné a to či to vyjde, alebo nie, neovplyvnia. Ide len o to, aký máte z nich pocit a či ste ochotní cestovať aj na opačný koniec republiky (aspoň ja to tak vnímam,keďže som s nimi vážny problém nemala, kto je pre niekoho dobrý, pre iného byť nemusí..).

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre