Koľko stojí IVF, keď to poisťovňa nepreplatí?

dada242
8. nov 2011

Ahojte mám 39 rokov a dnes som bola prvý krát na konzultácii v GYN FIV odpoveď bola sama si budem platiť neprepláca mi to poistovňa prosím poradťe mi ako daľej? koľko to bude všetko stáť?. S priateľom sa snažilkujeme skoro 2 roky a nedarí sa nám ďakujem vám za odpovede 🙂 🙂 🙂

timmka
8. nov 2011

a preco si to budes sama platit? vsak to je do 40, ci nie??? ja ti mozem napisat kolko stoja moje lieky keby poistovna nepreplacala, ma ceny na krabicke, ale myslim si, ze priblizne 1700-2000 eura treba pocitat

sisaha
8. nov 2011

tu na konovi je aj tema o prebytkoch liekov na IVF, takze ak ti naozaj uz poistovna nepreplati nic, tak si vies niektore lieky kupit lacnejsie. Na tvojom mieste by som este skusila Ferticent - je neporovnatelne lacnejsi ako Gyn fiv..

gabinkaa
8. nov 2011

my sme tiež chodili do Gyn Fiv Ba, keďže som mala 39 ako Ty tak sme boli ako sampolátci, absolvovali sme to dvakrát a obidva boli neúspešné. naozaj to vychádza do 2 000,- Eur, záleží od množstva liekov.
Potom sme sa ale vybrali do Brna, kde to bolo skoro o polovicu lacnejšie,pretože robia IVF soft, minimálna dávka liekov, tam sme boli úspešní na druhýkrát, takže spolu sme absolvovali IVF 4 krát, ak chcem tieto dve centrá porovnať, tak vyhráva vo všetkom Brno, jednoducho sa to nedá porovnať, držím palce, aby ste boli úspešní

tessyna
22. jan 2014

Ahojte, ponúkam Menopur 75UI (exp.6/2015) a Diphereline 0,1mg (exp. 6/2014), zvýšili sa mi po stimulácii a chcem niekomu pomôcť. Kontakt: 0908334803.

ludinka
24. jan 2014

ahoj ja som bola ako samoplatca na ivf v brne a vyslo to do 1000 eur, urcite to je lacnejsie ako na slovensku a v tovojom veku je urcite aj vhodnejsie soft ivf ako klasicke co robia v gynfive

santamonica
10. feb 2014

my sme bol dvakrat na IVF, vzdy nas to vyslo medzi 2000 az 2700 eur, zalezi od liekov, stiulacie...teraz pojdeme na KET co neviem kolko nas vyjde,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre