Kto chodil do Gyn-Fiv v Bratislave?

jankohanka
27. jan 2022

Baby prosím vás je tu niekto co chodil do Bratislavy do centra Gyn-Fyn kvôli že sa nedarilo otehotnieť

sonula1991
27. jan 2022

@jankohanka my chodime do Gyn Fiv Ba prave som.bola po vyse pol roku konecne na ET 🙏🙂

romanovic
27. jan 2022

@jankohanka Ja mam odtial 2 deti, v sucasnosti maju 13 a 16 rokov. Za mna 👍

lulus13
27. jan 2022

@jankohanka chodili sme, 7rokov sme sa snazili o babo. Vyskusali sme gyn-fiv a iscare v BA za nas ani jedno tahaju iba peniaze. Po 7 rokoch ked som uz chcela ist do brna tak sa nam podarilo otehotniet prirodzene.

bubinko1506
27. jan 2022

@jankohanka tiez sme chodili do GF, mame odtial 5rocne dvojicky

lilyianka
27. jan 2022

@jankohanka aj my sme tam chodili pred cca 6 rokmi. Ale nič. 1xET,2xKET a tehotenstvo žiadne.
Povedali sme si,že ôk skúsili sme,ale už by som do toho nešla
Inak za mňa tá jedna z doktoriek, tuším Sternova alebo tak nejak... no chovanie hrozne,môže sa hanbiť a to tam ľudia nechávajú stovky/tisíce eur...

jenisjenis
27. jan 2022

@jankohanka tiez som pocula viac zle ako dobre...vacsinou co sa im tam nedarilo presli do Brna a tam zrazu na 1 pokus..

kvetinka719
28. jan 2022

My chodíme, dokonca k stenovej. Objednali nás k nej, až potom som čítala na ňu hodnotenia a popravde som sa desila k nej ísť. Úprimne musím ale povedať, že nepríjemná nebola. Bola som ale tak nachystana, že ak by začala byt, tak by sme ju s mužom uzemnili. Ľudia tam nechávajú plno penazi, neželám si, aby tam bol niekto ku mne nepríjemný.
Aktuálne ale nás tlači najprv do vysetreni-reproimuno&spol, až potom do otehotnenia cez IUI, o com nie som úplne presvedčená. Spontánne som totiž otehotnela, ale potratila. Chceme skúsiť čím skôr IUI a od nej mame feedback, že rozhodne nemám otehotniet a IUI nespravia, kým nebudem mat výsledky.
Tak práve rozmýšľam, ako to uchopim, nakoľko by sme si IUI hradili a teda by malo byt podľa mna na našom rozhodnutí, či do toho pôjdeme hneď alebo počkáme na výsledky.

dodla86
28. jan 2022

My sme chodili do GF v Ba, podstupili ske tam 3x IUI ale potom sme odisli. Konkretne sme chodili k Stenovej.Njprv vsetko ok so vsetkym a potom uz cele zle.Absolutne sme sa tam necitili dobre a som rada ze sme Car zmenili. Ale vies ako to je: 100 ludi, 100 chutí 😉😉😉

jankohanka
autor
28. jan 2022

A prosím vás to prvé vyšetrenie sa platí ci ako to fungujeme,alebo co bude robiť prvý krát

kvetinka719
28. jan 2022

@jankohanka nieee, my sme ešte neplatili nic

daninati12
25. mar 2022

Ja chodim do gyn fiv a zatial sa nestazujem a prave k doktorke stenovej a uz som podstupila iui a boli kumne super tak cakam v pondelok idem na krv tehotenstva tak uvidim

jankohanka
autor
25. mar 2022

@daninati12 jejjjj no som zvedavá ako dopadne te dajte vedieť prosím

daninati12
25. mar 2022

Dam vediet

kuratko01
25. mar 2022

@jankohanka chodili sme do Gin-fiv ,dokonca k Stenovej a za mňa 👍máme doma 7 ročnych chlapov ❤️❤️

daninati12
28. mar 2022

Tak inseminacia nevysla a ledva som sa im dovolala na krv

dasenkadasenka
24. feb 2023

@jenisjenis ahoj kde v Brne prosim ta. Ďakujem

jenisjenis
24. feb 2023

@dasenkadasenka väčšinou Reprofit..ale su aj ine

dasenkadasenka
25. feb 2023

@jenisjenis dakujem hned som im napisala o termin. Našla som ze maju novú kliniku v Bratislave.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre