Máme mať pohlavný styk po intrauterinnej inseminácii?

lily525
17. nov 2011

AHojte baby, chcela by som sa opytat, vcera som absolvovala IUI. Vecer sme potom mali este sex. Pri IUI este folik prasknuty nebol, predpokladam ze praskol vcera v pribehu dna, aspon dufam. Mame mat este dnes sex? ide mi o to, ci spermie nebudu nekvalitne, lebo doktor nam vravel, ked sme sa snazili, aby sme mali sex kazdy druhy den, aby sa stihli dotvorit a boli kvalitnejsie. Co poviete?

dasaa
17. nov 2011

No nam povedali ze mozme sa milovat po IUI aj sme sa milovali kazdy druhy den.Ale uz som aj pocula ze babenku po IUI sa milovali kazdy den .Tak uz ty sa musis rozhodnut ale ja by som robila tak ako som ti napisala kazdy druhy den 🙂 thuj thuj nech sa vam to podari 🙂

ufa
17. nov 2011

nam tiez povedal doktor ze kazdy druhy den lebo spermie nebudu take kvalitne a ze je zbytocne to prehanat nemalo by to zmysel. My sme po IUI ani nesexovali a podarilo sa nam to na prvy raz, len bohuzial uz nie do konca ☹ Drzim palceky 🙂

cmelica
17. nov 2011

my sme po IUI sexikovali az na 2 den rano a potom za 3 dni 🙂 vraj spermosky preziju v tele zeny aj niekolko dni 3 az 5... takze ak mate chut sexikujte,alebo az zajtra 🙂 🙂 🙂 drzkam palce tfuj tfuj tfuj 🙂

nikky1511
12. apr 2018

ahojte nevie mi niekto prosim poradit? po IUI sme mali mat sex a potom som si vlozila dnu progesterone a nasledne sme mali sex ovplivni to prosim nejak ze uz som ho tam mala vlozeny pred sexom ? dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre