Môžem tancovať 7 dní po IUI?

11. jún 2021

Baby prosim poradte. Idem na 2. IUI. Lenze cca 6,7 dni po iui ideme na svadbu. Mozem tancovat? ci mat radsej taky kludovy rezim? 🙂

didi2102
11. jún 2021

Jasné , ja som si dala po iui 2dni voľná že.klud,ale netrebalo resp jeden deň stačil,dôležité je aby si bola v pohode,čiže radšej na natriasaj uvoľnená ako v krci sedieť či to vide

autor
11. jún 2021

@didi2102 no to som si dala aj ja 2 dni volno. Ani do prace som radsej nesla.. praveze sa bojim toho tancovania-skakania.... uz som velmi opatrna

pribinak
11. jún 2021

Na svadbe asi breakdance robiť nebudeš, normálne trsanie ti neublíži

hederamonstera
11. jún 2021

Ano mozes, vsak IUI je ako obycajny sex, len s pomocou ;) ani po sexe by si 6-7 dni netancovala? :D

autor
11. jún 2021

@hederamonstera.... zalezi ako sa na to pozries 😉 keby sa pokusam o dieta normalnou cestou, tak to neriesim. Uzivala by som si a neriesila to. Lenze je to posledna iui pred ivf. Cize sa snazim neurobit nic, co by bolo zle....

hederamonstera
11. jún 2021

Ja ta chapem, tiez som si tym presla. Ale fakt to nie je rozdiel oproti sexu. A pohyb je dobry ;) skor nepi ked uz

didi2102
11. jún 2021

Súhlasím,samozrejme nepi,ak budeš unavená choďte domov,nepresiluj sa,no uvoľní sa zatancuj si,nebuď v krci,ozaj uvoľní sa

autor
11. jún 2021

@hederamonstera
@didi2102 baby vobec nepijem, uz skoro rok 🙂 ani vino, ani tvrde, pivo ani sampus.

Dakujem vam za rady 😊🙏

ckatka
11. jún 2021

Zatancuj si, daj si pohár vínka, zasexujte si...poistite to IUI 😉

frida1990
20. júl 2021

Vyšlo vám to? 🙂

autor
20. júl 2021

@frida1990 nie. To som ja, co som ti v inej diskusii pisala, ze nas nepustili na tuto iui (vtedy mi praskol ten 16mm folikul) 😀 a nevyslo to.

frida1990
20. júl 2021

Aha nevidím tu vôbec nick, jasné držím palce nech vám to už čoskoro vyjde ☺️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre