MUDr. Petrenko - schválenie žiadosti o mimotelové oplodnenie v zahraničí

meadow1
14. sep 2017

Dievčatá, ktoré ste riešili žiadosť o IVF v zahraničí a dávali ste si žiadosť schvaľovať revíznemu lekárovi MUDr. Petrenkovi, ako ste to cez neho riešili? Priniesli ste mu žiadosť osobne? Alebo poštou? A ako dlho mu trvalo, kým Vám vrátil žiadosť schválenú? Chcela by som koncom októbra začať cyklus IVF, no moja žiadosť u neho trčí už vyše týždňa, tak sa začínam báť, či to vôbec stíham ešte v poisťovni dovtedy vybaviť. Ďakujem za rady, skúsenosti 🙂

majusaba1
20. nov 2020

Ahojte dievčence, je to síce starší chat, ale prikladali ste k podpísaniu žiadosti ku Petrenkovi aj nejaké lekárske správy?

meadow1
autor
20. nov 2020

@majusaba1 ja áno, lekárske správy všetky čo som mala

lala8761
20. aug 2021

@meadow1 ahojte, prepáčte za blbú otázku ale poslali ste Petrenkovi celú žiadosť a lekarske správy? Ďakujem za info. trochu sa bojím, či sa niečo nestratí na ceste, aby som nemusela potom riešiť všetko od nuly.

meadow1
autor
21. aug 2021

@lala8761 ahoj, áno všetko som poslala, ale originál iba žiadosť, zo všetkých správ len kópie

lala8761
21. aug 2021

@meadow1 Ďakujem veľmi pekne 😊

deenka123
20. apr 2023

Ahojte, nájde sa tu prosím niekto kto dával schvaľovať žiadosť v Univerzitnej nemocnici v Martine?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre