Naprotechnológia. Máte niektorá osobnú skúsenosť?

drobeca
22. feb 2010

Minulý týždeň som sa stretla s týmto názvom prvý raz. Máte niektorá osobnú skúsenosť?
Volala som zakladateľke Plodar a tam som sa dozvedala, že to je ucelený postup.

teki1
21. jún 2019

@lienka737 Super pre teba.👍A negatíva teda žiadne?

lienka737
21. jún 2019

@teki1 negativum ziadne, akurat mozno ten kurz nerobia vsade, treba dochadzat, ale my sme to vyriesili potom cez skype

teki1
21. jún 2019

@lienka737 Ďakujem 🍀

veronikaa006
30. jún 2020

ahojte baby, chcela by som sa opýtať ako pre celé prebieha, kedže som z prešova a ambulanciu viem že majú v Poprade a Žiline. Musela by som chodiť do Popradu? alebo ako to prebieha???

adma11
30. jún 2020

@veronikaa006 ahoj. Áno, je NaPro lekárka v PP, ja k nej chodím. Ideš k nej na 1 konzultáciu, naj aj s manželom, porozpráva všetko čo Vás čaká, aké vyšetrenia, keď ich nemáte ešte urobené, odporuci Vám lektorky na sledovanie cyklu podľa Creighton modelu, s tou ja som vždy komunikovala skypom, keďže je kdesi od Nitry, ale viem už teraz aj o jednej v KE, ak by si chcela osobné konzultácie.
K lekárke chodíš podľa potreby, napr. na odbery ti dá ziadanky a ty si ich absolvujes sama tam kde byvas, lekárke potom mailom posles výsledky.
Vždy sa dá s lekárkou pekne dohodnúť, ja som z BJ chodím k nej skoro 2 roky, a ja som si k nej dala i kartu. Sama mi robila v kežmarskej nemocnici aj priechodnosť vaječníkov. Teraz cez koronu som otehotnela, a i keď od začiatku to bolo zle, robila všetko preto, aby sa aspoň 1 bábo vo mne udržalo, keďže som čakala dvojičky, a prvé hneď odišlo.
Žiaľ nepodarilo sa udržať ani to druhé, ale obe vieme,že urobili sme maximum.
Skutočne je to super lekárka.

adma11
30. jún 2020

@veronikaa006 ak by si chcela dám ti číslo na ňu, môžeš jej i zavolať, ona zatiaľ robí len pondelky a štvrtky.

veronikaa006
30. jún 2020

@adma11 to mi je ľúto. Ja som tiež prišla o 2..mala som 2x mimomaternicové. Mne samé nepraskajú folikuly, musím chodiť kvoli tomu na folikulomertiu a potom ked je dostatočne veľký folikul tak mi pichnú pregnyl. Potom by som musela chodiť na tie folikulometrie k nej? alebo by som mohla chodiť ku svojej gynekologicke? nevieš ako to chodí?

veronikaa006
30. jún 2020

@adma11 aha takže keď robí iva pondelky a štrvtky tak by som asi musela na tie folikulometrie chodiť ku svojej

adma11
30. jún 2020

@veronikaa006 myslím,že by si mohla chodiť k svojej gynekologicke na folikumetriu , jej len posielať výsledky. I keď jeden cyklus možno by si chcela odsledovať sama.
Viem,že k nej chodia baby z celého Slovenska.
Ja myslím,že keby si jej zavolala, porozprávala sa s ňou, a tak sa rozhodnete, či idete do toho.

veronikaa006
30. jún 2020

@adma11 veď to že neviem čo robiť, či isť do toho či nie. Ešte sa porozpravam s manželom.

21nika91
3. júl 2020

@adma11 ahoj mala by som o to zaujem...prosim neposlala by si mi cislo na nu?

tribodky
6. aug 2020

@adma11 aj ja by som poprosila ten kontakt. Nema nahodou aj web stranku?

lenanicka
10. dec 2020

Ahojte, zaujimalo by ma či nahodou niekto neviete, či sa to dá absolvovať aj v BA. Nasla som akurat ze doktorka v BA je na materskej. Hmmm a niekde som začula aj že v Trnave. To by som nemala z BA ďaleko. Ďakujem za info 🙂

bohom_milovana
11. aug 2021

ak sa chcete cez naprotechnologiu dozvediet o vasom gynekologickom zdravi napis mail sestrickam gynekologiatrnavka@gmail.com.
mudr Magdalena Gerova ma ambulanciu na Trnavke v Bratislave.

braria
2. aug 2022

@lenanicka Ahoj, pokiaľ viem MUDr. Gerová už ordinuje (možno je to teraz neskoro, ale hádam iným to pomôže) ale je v BA
spomínajú ju aj tu https://blog.postoj.sk/75086/zakladatelka-ploda...
ja k nej chodím ako k bežnej gynekologičke (https://www.obgyn.sk/), čiže skúsenosť s metódou nemám, len s osobou - bola neskutočne trpezlivá a povzbudzujúca pred mojím pôrodom a vlastne všetci, s ktorými som mala dočinenia v tejto ambulancii boli ozaj skvelí i keď občas prepracovaní; ak niektorá hľadáte ľudských gynekológov, kvalitu, dôslednosť a súkromie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre