PCO a IUI - otehotneli ste?

dadusikkk
1. okt 2021

Som nova , rok sa snažíme o babo a neúspešne . Mám 23 rokov , PCO . A nedávno sme začali chodiť so CAR Helios v Košiciach . Spermiogram mm dobrý . Ideme na iui . Bol niekto úspešný s niečim podobným . Dakujem

janulka2805
2. okt 2021

@dadusikkk Ahoj 😊 My sme minulý rok v júli absolvovali IUI.... A podarilo sa na prvýkrát, mam doma 6 mesačne dvojičky 😊😊 Držím palce! ✊✊✊😊

zuzkaa1991
2. okt 2021

@dadusikkk ja som mala pco otehotnela som po roku nieco ale vykaslala som sa na lkeky co mi dala na gynekológii zacala brat kyselinu listovú a inofolic folandrol pre muza povedali sme.si vyskusame mesiac "maratón" sexovali sme bud kqzdy den alebo kazdy druhý den obe tehu sa nam tak podarilo ( prvé som ppotratila v 12tt) po prvom tehu zrazu pco zmizol podla noveho lekara nemala som ziadne cysty druhe sme tiež rok snazili az dali zas maratón a mame dcerku a po sexe lezat a zaspat ;)

stefania100
5. apr 2022

@janulka2805 Srdecne gratulujem k babatkam ❤ mozem sa opytat priblizne kolko stoji IUI a kde ste boli? Tiez sa nam nedari 😪 Dakujem.

janulka2805
5. apr 2022

@stefania100 Ďakujem krásne 🙂 Samotná IUI nás stála 120 €, ale okrem toho ešte spermiogram 20 €, priechodnost vaječníkov sa tiež čosi platilo, už neviem presne... No a lieky samozrejme tiež čosi... 🤦‍♀️ Ale stalo to za to, na prvýkrát ❤️ Bola som v Iscare v Martine, maximálna spokojnosť 👌👌👌😊

pamelaandersom
9. nov 2023

@janulka2805 ahoj prepač že ty pišem gratulujem ty k dvojičkam.chcem sa spytat ako sa vam podarilo iui na 1 x?mi sa prave pripravime na iui ale obavam sa že sa to ne podari moj manžel ma spermiogram zli 2 percent morfologiu a malo pohyblivost tak že oligoastheno a tetrazospermia.prosim ta aki ste mali problem?ak sa smiem spytat.

janulka2805
9. nov 2023

@pamelaandersom Ahoj. Ďakujem pekne 😊 No podarilo sa veru,nedufala som vôbec v to a na prvýkrát 🙏😉 Mala som PCO,inak iný vážnejší problém nebol....Držím palce nech vám to vyjde ✊️✊️✊️ Hlavne pozitívne myslenie 😊

pamelaandersom
10. nov 2023

@janulka2805 dakujem.mi mame len zo spermiogramom problem.vy ste mali spermiogram dobry?

janulka2805
10. nov 2023

@pamelaandersom Nebol úplne perfektný,ale nebol ani zlý...v norme bol 🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre