Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

natalaka
24. nov 2019

@erikacom ahoj, ktorej doktorke chodis?

janinuska
25. nov 2019

natalka, ja som tiež mala s Gyn Fiv zle skusenosti, tie bolesti si mala po odbere vajičok? Či neskôr si mala OHSS? Mne nedali ani vysledky vyšetreni ani vysledok AMH hormonu. Nič. Ani pričinu neplodnosti nepovedali. Nič.

butterfly333
25. nov 2019

@natalaka a kam do gyn five chodíte? Ja do nitry a som zatiaľ spokojna sestričky a doktori veľmi príjemný.

natalaka
25. nov 2019

@butterfly333 ja tiez do NR, tam je to este v pohode aj mile sestricky ale na zakroky sa tak ci tak chodi do BA a mam pocit ze medzi sebou velmi nekomunikuju

natalaka
25. nov 2019

@janinuska nie, pred odberom vajicok nakolko mi odber robili o den neskor ako mali.my sme pricinu zistili hned zo spermiogramu.. ale spravy nemam ani ja nic dokonca mi ani nechceli povedat preco bolo vajicko patologicke

butterfly333
25. nov 2019

@natalaka myslíš zákrok ako odber vajičok alebo ivf to v nr nerobia?

natalaka
26. nov 2019

@butterfly333 ani odber vajicok ani inseminacia ani vklad embryi sa v NR nerobia, vsetko iba v BA. V NR su len denne kontroly, a spermiogram, a ak vyjde kontrolo cez vikend alebo sviatok tiez sa ide do BA

butterfly333
26. nov 2019

@natalaka ja chodím do nr s IUI tam robia. Bola som na IUI minulý rok v októbri a teraz tam idem v piatok.

natalaka
26. nov 2019

@butterfly333 tak potom neviem podla coho sa rozhoduju ale so mnou bola v ba baba z NR na inseminacii...

butterfly333
26. nov 2019

@natalaka ja chodím do NR už rok teraz idem na druhé IUI a vždy do NR chodím a tam mi to robia.

mofa
27. nov 2019

ja som dnes treti den po vklade 5 dnoveho embrya.po stimulacii som mala 4 oocyty.prezili 3. takze mame 2 zmrazene.toto je druhe Ivf.prvy krat sme
tiez mali 3 ale ani
jedno sa neuchytilo.tak uvidime tentokrat ako to dopadne. nemam vobec ziadne nejake priznaky. zeby sa uhniezdovalo.niektore baby popisuju bolesti a tak.uvidime

butterfly333
27. nov 2019

@mofa držím palce aby sa to uchytilo.

natalaka
12. dec 2019

Prosim vas viete mi poskytkut tel.čislo na nejakeho hematologa, moze byt NR, TT, PN. Dakukejem

mofa
27. dec 2019

baby tak podarilo sa.embryo sa uhniezdilo;) stale tomu nemozem uverit,ze som tehotna.spravila som si uz odvtedy ako mi vzali krv asi 9 testov.
a to som si robila jeden 8 den po vklade a samozrejme negativny tak uz som bola aj vyrevana a pripravena na najhorsie a ked zavolali ze Hcg 200 skoro som odpadla.uz aj na ultrazvuku bolo nieco vidiet este nas caka jeden a snad bude uz aj srdiecko.
stale nechapm ako to teraz vyslo.po 3 neuspesnych vkladoch v prvom cykle je to pre mna zazrak ale velmi sa bojim stale ci bude vsetko v poriadku.

misscelaneous
27. dec 2019

@natalaka NR robi IUI, ten sme mali tam dvakrat. Odbery a vklady, mrazenie a rozmrazovanie BA

misscelaneous
27. dec 2019

@mofa ahoj. Ktory den po vklade si mala 200?

mofa
27. dec 2019

@misscelaneous na 10ty den.potom uz nekontrolovali sla som za dva tyzdne na kontrolne sono.vsetko bolo zatial ok.

katarina372
28. dec 2019

@natalaka dr sabo, Nitra, príjemný doktor, super sestrička

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
endzel
10. jan 2020

@vierka112 nemala som vobec nic. Potom som doplnila vyslefky z preventivky. Ak bude nieco treba, tak dodas neskor.

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
endzel
10. jan 2020

@vierka112 nie, nebolo treba

katulka94
10. jan 2020

@vierka112 treba priniesť všetky výsledky ktoré dosiaľ máte. Vyšetrenia ktoré budú ešte potrebovať a nemáte - urobia tam 🙂 výmenný lístok sme ani my nemali

1983lucka
14. jan 2020

Zostali mi lieky, expiracia apríl a maj. Ak sa niekomu zídu info súkromná správa

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulka94
14. jan 2020

@vierka112 neviem ktoré vyšetrenia už máš za sebou ale my sme doplacali za spermiogram a mrazenie, za genetické vyšetrenie, za zistenie priechodnosti vajcovodov. Čo sa týka Ivf samotného lieky krátky protokol cca 250€, a IVF platí poisťovňa ale my sme mali ISCI s predĺženou kultiváciou a špeciálnym inkubátorom na embrya a to nás vyšlo dokopy na 950€. Ešte na začiatku budeš musieť povinne zaplatit 150€ za kontroly a služby Ivf koordinátorky. Za mrazacikov čo nám ostali budeme platiť ešte len pri budúcej navsteve. Takze je toho dosť.

mofa
20. jan 2020

my sme tam teraz nechali ked to vsetko poratam 1600 eur.uz vratane zmrazenia zvysnych embryii(mame 2 zmrazene),liekov(mala som soft protokol) ICSI, embryoglue a monitoring v tom embryoscope s predlzenou kultivaciou.bol to druhy cyklus prvy krat v Martine tiez tak podobne okolo 1500eur. ale tento krat to vyslo a som v 10 tyzdni.;)

eliad
31. jan 2020

No ja mám s gyn-fiv zle skúsenosti, určite toto centrum neodporúčam hlavne dvojici so zlým spermiogramom,výber spermií nezvládajú,nic im nehovorí ani Macs,pics,odflaknute,3-cykly u nich,strata 3-och rokov, zničené zdravie, vyhodené nemalé peniaze,beznádej,šli sme do reprofitu v Brne a hneď prvý vklad úspech,teraz som 16 tt.

katulka94
1. feb 2020

@eliad každý je vždy spokojný tam kde mu to vyšlo. My sme dvojica so zlým spermiogramom, môj mm mal pri prvom odbere 0 spermií napriek tomu nám v gynfiv pomohli tak, že nám KET vyšiel na prvý pokus a nemuseli sme použiť ani darcovské spermie 🙂

mkatkam
1. feb 2020

@eliad pripájam sa,podobný príbeh aj u nás.azoospermia,zabite roky v gynfive,potom Brno vyšlo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre