Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mofa
22. júl 2020

@iva ja som mala negativny test este aj v den odberu krvi.potom ked volali,ze som tehotna som ho sla pozriet a bol tam taky slaby duch ale to uz mohla byt taka vyprchana ta ciarka...drzim palce

butterfly333
22. júl 2020

@mofa to je super ja dnes 6dpt test biely teda okrem činskeho tam niečo je no tým testom neverím. Nemám žiaden priznak mala si nejaké príznaky či nie?

butterfly333
22. júl 2020
iva
22. júl 2020

@mofa Fiiiiha si ma potešila. Vložili mi teraz 2 Tak som zvedavá. Toto je moje 3 ivf icsi a jedno máme zmrazené. Len ma boli občas brucho

iva
22. júl 2020

@butterfly333 ja som s toho na prášky.

mofa
22. júl 2020

@butterfly333 ja som si robila test asi na 8 den samozrejme nic. tak som si poplakala,ze teda zase nic.na jedenasty den stale negativny to sme sli na tu krv.potom az na 14 den viditelna aj druha ciarka.potom som si robila stale testy lebo som bola uzasnuta,ze prvy krat v zivote vidim pozitivny test🙂a priznaky absolutne ziadne.nic.jediny moj priznak bolo nechutenstvo ale to az tak od 3 mesiaca.inak nic.

iva
22. júl 2020

@mofa Boze ja len dúfam že sa to podarí. 4 ivf by sme už narvrdo platili. Roky bežia a ja túžim mať dieťatko. Každý deň sa modlím a každý deň chodím do kostola aby som bola tehotná.Aspoň jedno dieťatko.

mofa
22. júl 2020

@iva ja viem :(( chapem tie pocity.a kolko mas rokov?

iva
23. júl 2020

@mofa budem mať 39

iva
23. júl 2020

@mofa a ty?

eliad
23. júl 2020

@iva zmeň centrum, Brno reprofit-len moja osobná rada

mofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iva
23. júl 2020

@eliad Do Brna bože to je neúnosné to by mužovi ani nedovolili tak často nebyť v práci. Chodiť každé 2 dni na sono + krv. A to ivf sa cenovo pohybuje tak ako u nás? Lebo 4 ivf si budem už plne platiť. Ja už vajičkovody nemám tak že tehu môžem byť len metódou ivf

eliad
24. júl 2020

@iva
@iva moja skúsenosť-3krat stimulácia ivf-gyn fiv-6 vkladov-nulovy výsledok,4-krat -ivf-Brno-prvy vklad--pred týždňom som porodila, úplne iný prístup,viem že je to ďalej,ano-platit budeš v plnej sume- ale osobne si myslím, že v gyn-five ti nepomôžu a dôležitý je výsledok,nie či manžel pôjde do práce.Je to moja skúsenosť,urob ako myslíš.

eliad
24. júl 2020

@iva celkovo sme tam boli 5 krát,ale stálo to zato a bolo to moje najlepšie rozhodnutie

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iva
25. júl 2020

@callisia Nie som tehotná a poslali ma na repro imunologiu do Nitry. V gynfivu mám jedno zmrazené embryo. Tak som zvedavá čo povedia čo zistia. Samozrejme že pôjdeme do Brna na 100% už nechcem riešiť gynfiv. Len tam mám ešte zmrazené 1 embryo. 1× neúspešne iui a 3× neúspešne ivf a oni ma až teraz posielajú na repro imunologiu🤦‍♀️celé, celé zle .Keby som to vedela skôr, ach jaj. Človek im verí. Ale na betón pôjdeme do Brna.Ďakujem za info.

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika_lelonka
26. júl 2020

@iva aj ja som podobne pochodila na GynFive, mam este 3 zmrazene, z Brna mi povedali,ze vedia zabezpecit prevoz ...rakz eprechadzam do Reprofitu

ajinka23
26. júl 2020

@veronika_lelonka ja si myslím že v Brne s tými zmrazenymi nespravia nič iné ako v GF tam sa nedá ovplyvniť asi už nič. Len zaplatíte za prevoz veľké peniaze.

iva
26. júl 2020

@callisia Z tých 3 bol et 2 krát a ani raz sa neujali, dokonca mi vložili 2 embrya. Ešte máme u nich to 1 zmrazené

klara7771
27. júl 2020

kočky ja v GF žilina 6 vkladov s toho som 2 krát o príšla do týždňa od potvrdenia tehotentsva ešte máme mrazáčikov a ak to nevýde ideme do čiech kam odporúčate ísť

prskavka2223
27. júl 2020

Ahojte žienky 🙂... Mam na vas par otazociek 🙂. Momentalne sme s muzom v programe na nase prve IUI v Gyn-five, takze mame za sebou konzultaciu, odber na hormonalny profil, teraz v piatok mame spermiogram naplanovany a pani doktorka mi spomenula, ze ja pojdem na "priechodnosť vajíčkovodov". Len otazocka, mozem mat nepriechodne vajickovody aj napriek tomu, ze mavam MS presne na den a robim si aj ovulacne testy a mam ich krasne pozitivne na 15DC-17DC? Dokonca ovulaciu citim strasne moc kazdy mesiac, od bolesti sa mi ani chodit neda. Dakujem vam za odpoved a krasny den

katulka94
27. júl 2020

@prskavka2223 ahoj ja som bola na ICSI a mne robili tiež priechodnosť hoci MS som mala pravidelnú povedali že to treba tak či tak.

ikuska187
27. júl 2020

@prskavka2223 ovulácia nesúvisí s vajcovodmi, čiže môžeš mať nepriechodné vajcovody a mat ovulaciu a pravidelnú MS.

iva
27. júl 2020

@prskavka2223 ja vajičkovody nemám a predsa mám ovulaciu a pravidelnú menstruaciu

eduvalia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
prskavka2223
3. aug 2020

Ahojte žienky, tak nam prisiel dnes vysledok spermiogramu Normozoospermia. Takze v mužovi chyba neni, takze len dufat, ze pani doktorka na dalsej konzultacii naplanuje vysetrenia pre mna a mozno naozaj ta priechodnost u mna bude problem :(. Boli sme uz na spermiograme rok dozadu a mal ho ovela horsi, takze som stastna ze vitaminky zabrali 🙂. Pekny den

johnko29
20. aug 2020

Ahoj, ostali mi injekcie benfola 150,zaruka do 10/2020. Cely cas v chladničke. Ak by mal niekto záujem osobný odber Trnava. Darujem

kklaudia
27. aug 2020

@iva Ja som 1x nezostala tehotná, lebo môj organizmus vraj nevedel "spracovať ten plod", 2.x a 3.x potraty, skoro presne na deň rovnako. A smutné, že až po 2 potratoch máš nárok na tú imunológiu, presne viem ako sa cítiš. Namiesto toho, aby hneď na začiatku sa porobili vyšetrenia od A do Z tak len strieľajú a skúšajú šťastie - aspoň mne to teraz tak pripadá - idem aj ja na imunológiu, ale do BA a som veľmi zvedavá, čo mi povedia a aké budú postupy. A v GF sme už len preto, lebo tam máme 4 bublinky (myslela som že 6 ). Tak ako som písala vyššie, snáď na nás čaká aspoň jedna z nich... Ono sa to ľahko hovorí tým , ktorí nezažili. Rady typu: " Choďte na dovolenku, nemyslite na to..." sú mi už úplne na hovno (sorry za výraz) . 2.potrat bol v roku 2017 a popravde odvtedy som nabrala také pracovné tempo, že nemyslím už ani na seba samú, nie to ešte na dieťa - ale aj tu múdre hlavy riešia, či mi napríklad neškodí toľko veľa pracovať.... Držím silno palce všetkým , ktoré si týmto musia prechádzať...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre