Prestup z Heliosu Košice do Martina

2. jún 2022

Ahojte, chcem sa poradiť, alebo skôr informovať. S manželom sme začali chodiť do Heliosu v KE. Sme ešte len na začiatku a dopĺňame si vyšetrenia. Máme veľa známych, ktorý mi po vlastných skúsenostiach odporúčajú radšej prejsť do MT, nakoľko s KE neboli úplne spokojní. Podľa vás, dá sa prestúpiť do MT v pohode? Musíme opäť absolvovať úvodné vyšetrenia? Ďakujem za každú radu a skúsenosť.

sabinami
16. jún 2022

Nie je viber problém prestúpiť inde je to tvoje slobodne rozhodnutie 🙂 ak je to ta istá klinika údaje si prepošlú, ak ina pojdete znova na konzultaciu 😊
Ja som tak isto odišla z Heliosu v KE ale šla som do Brna a mat tie informácie čo teraz na začiatku, na Slovensku by som nešla nikde 🙂
Prajem veľa šťastia 🙂

autor
16. jún 2022

@sabinami môžem vedieť aké informácie? Je to na Slovensku veľmi zlé?

sabinami
17. jún 2022

Nemozem povedať že zle, ale v zahraničí majú viac skúsenosti, otuknute mam konkrétne Brno a tam majú tých naj embryologov, ja mam za sebou na Slovensku už 2 neuspesne IVF, prvé okej, vyzeralo to že som zdravá ale ukázala sa že nie no pri druhom neurobili nič naviac tak to dopadlo rovnako ako prvé, do tretieho sme sa rozhodli ísť do Brna, bez vysetreni ako hemato, imuno, genetika a endokrino ma do stimulacie ani nechceli pustiť napriek tomu že som mlada 🙂 už len toto bol pre mna veľký rozdiel a nevravim že tam robia zázraky no minimálne sa mi tam venujú viac individuálne, snažia sa nájsť riešenie/prečo je problém a alo taký bonus všetci su stále milí, ochotni a usmievaví 😁

lesonna
9. jún 2023

@sabinami v akom centre v Brne ste boli?

sabinami
10. jún 2023

@lesonna reprofit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre