Prvé umelé oplodnenie v Helios Martin - vaše pocity

newesticka12
11. nov 2015

Ahojte budúce mamičky ktoré sa tiež snažíte o bábätko a akosi to nejde prirodzenou cestou chcem sa popýtať aké máte skúsenosti a ako ste sa cítili pri umelom oplodnení. Zatial som iba v prípravnej fáze a manžel mi pichá injekcie a beriem lieky a mám z toho veru všeliaké pocity.Z centrom som maximálne spokojná sú úžasný.Ste na tom niektoré rovnako ? Napíšte pokecáme 😉

darksidezoo
11. nov 2015

Tak sa hlavne nestresuj ak môžem poradit nedaj si vlozit hnet po zakroku ale az po prvej mrche

newesticka12
autor
11. nov 2015

@darksidezoo No povedali mi že po zákroku bude nasledovať ešte predlžená kultivácia a potom vklad.Prečo až po prvej mrche?

danielkabn
11. nov 2015

Nebojte sa,ak budete uplne v pohode,pozitivne naladená,všetko sa podarí.Ja mám doma 3,5 ročného heliosáčika Tomáška a som šťastná,že to bolo práve v Heliose..aj ked tam boli iný lekári,ako sú teraz,stále si myslím,že tam vládne rovnako dobrá atmosféra. Veľa veľa šťastíčka prajem 🙂

darksidezoo
11. nov 2015

Lebo je tam kratka doba do mrchi cca5-6 ked pojdes potom9-11 bola som 5 krat tak viem porovnat

newesticka12
autor
11. nov 2015

@danielkabn Jeeej ani neviete ako ste ma potešila.Ja som veľmi rada že sme šli do Heliosu lekári sú perfektný a prístup si chválim stále viac a viac.Všetko nám pekne podrobne vysvetlia a s ničím tam nieje problém.Dôverujem im a to je pre mňa dôležité 🙂 Ďakujem krásne 😀 😀

newesticka12
autor
11. nov 2015

@darksidezoo Ďakujem určite si dám poradiť

darksidezoo
11. nov 2015

Niet zaco

ria191
11. nov 2015

@newesticka12 jednoznačne treba ísť do ET čerstveho embrya to ti aj povedia v heliose ani oni by ti neodporúčali zrušiť transfer pokial by si nemala OHSS. Pri čerstvom je väčšia šanca ako pri KET-e o tom su štatistiky aj ked je to individuálne. To je jasne ze to co platí pre jednu pre druhu nemusí. A za ďalšie to ze menzes ma prísť o 5 alebo 6 dni to neber k úvahu po OPU začneš brat utrogestan a ten telo "osali" ze si tehotná takze ms ti nepríde v stanovený čas (aj to je otázne lebo niekomu príde ms a niekomu nie aj napriek utrogestanu) ale to je na dlhšie a nechcem ta zmiasť. Ideálne bude ak ti zostanú mrazacikovia a vtedy nemusíš nic riešiť vyskusas aj ET s čerstvým embryom aj s mrazeným. Tak vela štastia. Inak ak možem byt úprimná buď nad vecou a príspevky ber s určitou rezervou to co platí na jednu nemusí na teba to si pamätaj. Ešte raz vela stastia

newesticka12
autor
12. nov 2015

@ria191 Ďakujem moc si strasne zlata. Ja som sa od zaciatku riadila tim co mi povedali v Heliose a aj v tom hodlam pokracovat lebo im verim a oni urcite vedia co treba robit 🙂 Mrazacikovia mi ostanu urcite ak by sa to nepodarilo na prvy krat tak aby sme mohli skusit znova.Teraz akurat cakam kedy dostanem a potom pojdem na prvy ultrazvuk tak som zvedava co bude nasledovat ale uz sa neviem dockat toho ked to bude za mnou 😉

tatianat1986
15. nov 2015

Ahojte ja si tiež momentálne pichám injekcie, tento týždeň si mám vybaviť predoperačné aby som to všetko mala naporiadku a verím, že v stredu keď pôjdem na kontrolu poporastie ešte viac v brušku nech je čo vyberať 🙂 a prípadne zmraziť samozrejme ďalšie 🙂 tak držím prsty všetkým nech sa podarí 😉

newesticka12
autor
16. nov 2015

@tatianat1986 Ahoj no tak sme na tom uplne rovnako.Idem v stredu tiez do martina na kontrolu tak uwidime ale dufam ze to podrastlo a bude vsetko oki 🙂 a tiez idem aj vybavit predoperacne nech uz to mam hotove vsetko 😎 Držím palce

tatianat1986
16. nov 2015

tak sa tam stretneme asi 🙂 tiež ráno medzi 7dmou a osmou? 🙂

newesticka12
autor
16. nov 2015

@tatianat1986 tak tak veru no ja tam budem asi uz o 7mej ;) som zwedawa ako dopadnem ;)

tatianat1986
17. nov 2015

Tak uvidime ci sa uvidime 🙂

newesticka12
autor
17. nov 2015

@tatianat1986 jasne ak by si ma nahodou spoznala kludne sa ohlas ;)

tatianat1986
17. nov 2015

A odkiaľ si?ak sa smiempspýtať? 🙂

newesticka12
autor
18. nov 2015

@tatianat1986 ja som z Krusoviec to je asi 3 km od Topolcian a ty si odkial???

tatianat1986
18. nov 2015

zo Žiliny a dnes tam bolo dosť ľudí tak asi nespoznala, ako si dopadla?

newesticka12
autor
18. nov 2015

@tatianat1986 jaj tak to mas blizsie nez ja ;) no veru moooc tam bolo ludi dnes ty nemas foto tak som ta nemohla spoznat :D dopadla som super volali mi poobede ze mam ukazkove vysledky tak ma potesili.a co ty ako si dopadla ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre