Reprofit Brno alebo Helios Martin

semisa
7. feb 2019

Ahojte baby, neviem si vybrat kde ist do umeleho oplodnenia. Viete mi poradit kde je lepsie. A poznate doktora Bielika v Martine? A ako dlho trva objednanie v Brne a ako dlho v Martine? Dakujem

iorika
10. feb 2019

@semisa ahoj.my chodime do Heliosu v Martine.Odporučila mi ho moja gynekologicka a som spokojná.Pristup doktorov a sestriciek je super.Na objednanie sa dlho nečaká.

zimik
11. feb 2019

@semisa za mňa Reprofit Brno. Boli sme v Heliose MT, 1 IVF, tri embryá, ani jeden vklad nebol úspešný. Stále opakovali to isté aj napriek neúspechu... V RF nás najprv poslali na vyšetrenia a hľadali príčinu prečo sa neuchitili. Genetika, reprodukcna imunológia. Už sme po stimuluke a máme 11 embryjok. Máme pred sebou prvý vklad. Prístup je úplne profi. Náklady vyššie ale oplatí sa. Helios Martin je na Slovensku naj, ak je to tvoje prvé IVF, vyskúšaj. Poznám páry ktorým to tam vyšlo. Záleží aj aké máš problémy. Ja som dosť komplikovaná, takže som potrebovala viac... Ak ti to na SR nevyjde, druhý krát jednoznačne Brno aj ak by ťa presviedčali.

semisa
autor
1. mar 2019

@zimik dakujem velmi pekne... presne aj ja som komplikovana mam 31 a predcasne ovarialne zlyhanie.. histaminovu intoleranciu nieco zo zrazanlivostou, matenicu mam same zrasty.. a zato neviem, ze ci helios alebo reprofit.. uz som objednana aj do reprofitu.. bola som v heliose ale moc sa mi nepacilo.. a nakradsej by som isla do brma

semisa
autor
1. mar 2019

@zimik a este sa chcem opytat kolko to trvalo od prvej konzultacie po tie emryjka.

zimik
4. mar 2019

@semisa nám až 10 mesiacov... Rovno sa objednaj aj na reprodukčnú imunológiu do NR. My sme tam čakali na termín štyri mesiace a potom vyše mesiaca na výsledky... Dá sa ísť aj inde ale my sme chceli ísť k najlepším, tak sme si počkali. Ešte pred tým sme dosť dlho riešili genetiku - objednanie, vyšetrenia, výsledky. No a keď už sme všetko mali tak sme čakali na schválenie. S liečbou v zahraničí je to komplikovanejšie. Musia ti poslať papiere z čiech, tie musis dať potvrdiť svojmu dr, poslať na potvrdenie posudkovemu lekárovi, potom na poisťovňu a až potom môžeš začať. Všade samozrejme lehoty, do toho leto, dovolenky a všetko sa predlžuje... Chce to trpezlivosť ale verím že to stojí za to... Možno to dáte aj za pol roka, ak budete mať šťastie. Držím palce 😉

zimik
4. mar 2019

@semisa a ak máš predčasné ovarialne zlyhanie tak potom ozaj zvoľte Brno. Majú najlepšiu embryologiu v strednej Európe. A pre vás bude starostlivosť o embryá o to vzácnejšia. Tým pádom by som SR asi ani neriešila, každá stimulka znižuje ovarialnu rezervu, choďte rovno na istotu. PS: nám sa podarilo 11 s jednym vaječníkom, na ktorom mám 5cm cystu, nič nie je také zle ako to na prvý pohľad vyzerá 😉

mkatkam
11. mar 2019

@semisa určite radšej hneď Brno, majú svetoznámu embryologiu sú popredu v technikach oproti slovensku.takisto ľudský prístup bol v Brne pre mňa príjemným prekvapením po skúsenostiach na Slovensku.

daniela2707
6. apr 2019

@semisa ahoj, už si si vybrala centrum? Ja idem na IVF do Brna-Reprofit...

semisa
autor
10. apr 2019

@daniela2707 ahoj bola som uz aj v brne v teprofitr ale povedali mi to iste co v mmartine, takze budem chodit do heliosu. Uvidim, ze co bude. Brno je moc daleko, neviem si predstavit stale tam dochadzat.

smejulinko
7. máj 2019

@semisa ahoj môžem sa opýtať kedy Ti zistili že máš nejakú zrážanlivost či niečo take čo Ti písali ? Či pri bežnom vyšetrení, my tiež uvažujeme nad umelým oplodnonenim po lete poslednú šancu tomu dávame, zatiaľ čakáme na výsledky čo sa týka štítnej žľazy a genetiky a potom uvidíme čo ďalej

semisa
autor
7. máj 2019

@smejulinko reprodukcna imunologia

smejulinko
15. máj 2019

@semisa a čo sa týkať je reprodukčnej imunológov na základe čoho Ťa tam poslali či sa im niečo nezdalo, lebo mna tam zatiaľ nik neposlal či si to mám urobiť alebo to necham tak,
Zatiaľ čakám na výsledky z genetiky aj zo štítnej žľazy, ďakujem za odpoved

semisa
autor
17. máj 2019

@smejulinko no ja mam histaminovu intoleranciu tak na zaklade toho, inac uz mame aj vajicka oplodnene v heliose, tak uvidim co s tou imunologiou idem tam buduci tyzden

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre