Reprogenesis alebo Reprofit Brno

16. dec 2021

Ahoj baby , chystáme sa do Brna na ivf . Prosím tie ktoré chodíte do Brna a máte osobne skúsenosti nie len dobré ale aj zlé, prosím dajte vedieť. Neviem sa rozhodnúť , ale nejako má láka ten Reprogenesis keďže poslednú dobu som tu čítala na Reprofit rôzne skúsenosti negatívne aj ohľadom koordinátorky pri ivf .
Ďakujem za všetky info ❤️

jaja8_9
17. dec 2021

Ja mám pozitívne skúsenosti s reprofit. Komunikovala som priamo s dr mailom nie s koordinátorkou to len párkrát 🙂

lacny_predaj
17. dec 2021

Ja mam skúsenosť s Reprogenesis. Protokol nebol náročný, ani finančne, rovnaký počet vajíčok ako dlhom protokole, odber oocytov bez problemov. Nemá niekto na predaj MENOPUR prosím?

e1i
17. dec 2021

Boli sme len v reprofite a uspesne, nemozem pol kriveho slova na čokoľvek povedat. Ked som si porovnala cennik vysiel mi lacnejsie ako reprogenesis

autor
17. dec 2021

@jaja8_9
@lacny_predaj
@e1i Ďakujem zienky , skúsime Reprofit A keby nevyhovuje tak skúsime aj Reprogenesis ak by bolo treba .

jaja8_9
17. dec 2021

Jasne treba poskusat 🙂 každému sadne niečo ine ale myslím že budete spokojní minimálne s prístupom

tekvicka29
17. dec 2021

My máme pozitívnu skúsenosť s Reprofit, všetci milí, komunikácia s koordinátorkou super. Mali sme prvé IVF a zatiaľ úspešné, ale mali sme natívny cyklus.

akret01
4. jan 2022

Ahojte, som po 2. IvF a zvažujeme zmenu car. Ako je to s kontrolami, dochádzali ste do Brna pocas stimulky alebo ste ich absolvovali u svojho gynekológa?

anetata
6. jan 2022

Ja odporucam Reprofit, konkretne doktora Jana Stelcla. Velmi mily lekar, ktory povie vsetko na rovinu. Vzdy som komunikovala len s nim, ci uz telefonicky, mailom alebo pri kontrolach. Podaril sa nam prvy Ket, momentalne som 29tt, tak dufam ze to uz dotiahneme dokonca. 😊

ivado
7. jan 2022

Moja skúsenosť s reprofit , idem teraz u nich na druhý Ket , snáď bude úspešný .

lienka_9
22. jan 2022

@anetata Ahoj aj my máme dr. Štelcla...on bol aj pri vklade? Či niekto iny?

anetata
23. jan 2022

@lienka_9 ahoj, ano bol pri punkcii a potom aj pri vklade. Vzdy som mu pre istotu povedala, ze chcem aby mi to robil on. A som za to vdacna, pretoze fakt nam ako clovek sadol a odbornik je podla mna tiez super.

lienka_9
23. jan 2022

@anetata aj si zato platila?? Ze si si ho vyziadala? Či akurát mal vtedy službu?

anetata
23. jan 2022

@lienka_9 Nie, nikdy som nic naviac neplatila. Sluzbu nemal, ale v praci bol, tak ked sme prisli ho zavolali. Tak sa stavalo aj pri sone, ze aj ked sice ten den sona nerobil, tak proste nam prisiel on a potom siel na ine oddelenie.

lienka_9
23. jan 2022

@anetata a pamätáš si v aký deň v týždni ti to robili? My máme zajtra. Mala si pri sebe aj partnera pri vklade?

anetata
23. jan 2022

@lienka_9 v utorok. Ano, samozrejme partner bol pri tom. Vkladali hatchujucu blastocystu, na monitore ti ukazu ako vyzera, nasa sa uz pomaly dostavala z puzdra, potom ti to zavedu a nasledne tam cca 15minut lezis a potom ides domov. Nepytala si sa ho, ci ti to bude on vkladat? Drzim velmi palce, nech sa to podari aj vam 🙏🏼✊🏼

lienka_9
23. jan 2022

@anetata nie my sme nikdy dopredu nevedeli koho budeme mat

anetata
23. jan 2022

@lienka_9 Aha, ja som sa ho vzdy pytala a vzdy som komunikovala len s nim, vobec nie s koordinatorkou. Vzdy bud telefonicky alebo mailom som pisala priamo jemu. A na kazdej kontrole sme sa dohodli na dalsom termine a pri nahlsovani terminu u sestriciek som povedala, ze chcem priamo k nemu. Tak uvidite. Nerob si z toho ziadny stres, nastav sa pozitivne a ak sa bude mat podarit, tak sa podari s ktorymkolvek doktorom. Ja som v den vkladu mala uplne super naladu, az som nechapala, uplne vklude, ziadny stres, doma som si este pocuvla oblubene energicke pesnicky, pri ktorych som si aj trsla 😄. Drzim palce ✊🏼

lienka_9
23. jan 2022

@anetata a po vklade si normálne fungovala alebo si sa šetrila? Ja budem pn, tak neviem..ja by som radsej len ležala 😄 uz mi odpisal ze bude pri vklade ❤️❤️ tak sa tešíme s mužom 🥰 ďakujem ❤️

lienka_9
23. jan 2022

@anetata a po vklade si išla ešte koľko krát do reprofitu? 🙂

anetata
23. jan 2022

@lienka_9 Ja som bola tiez PN a aj som PN zostala az doteraz. Setrila som sa, aspon tie prve tyzdne som robila len take bezne domace prace, pri ktorych sa nejako extra nenamaha, varenie vysavanie atd. Ale prve dva dni som doslova prelezala 😃 a jedla som vela ananasu asi prvych 5dni, niekde som citala, ze pomaha na lepsie uchytenie.. test by sa mal robit az o 14dni, ale kedze moja 5rocna neterka mi povedala, ze mam v brusku babatko a to teda netusila ze som nieco taketo podstupovala, tak som test robila uz na 6ty den, kde bola jemnucka ciarka, ktora postupne kazde dva dni zosilnela. Potom som bola v reprofite uz len raz, kde mi spravil sono aby zistil, ci babatku bije srdiecko, to som bola v 7tt. A to bolo nekonecne cakanie na ten ultrazvuk, ale povedal, ze skor to nema vyznam, nemuselo by byt este nic vidiet. Tesim sa s vami, ze bude pri vklade prave on 😊

anetata
23. jan 2022

@lienka_9 a inak mas klasicky ET alebo KET? My sme mali KET v native.

lienka_9
23. jan 2022

@anetata neviem čo znamená nativ, už som to tu čítala veľa krát 😄 ja mam ET, v stredu mi odoberali vajíčka a zajtra mam vklad...ja som si ET asi odzaciatku vymodlila 🥰

lienka_9
23. jan 2022

@anetata a ten 🍍 si mala čerstvý alebo aj v konzerve môže byť? Lebo neviem či teraz niekde zoženiem čerstvý.

anetata
23. jan 2022

@lienka_9 Ja som jedla cerstvy, ale myslim, ze moze byt aj v konzerve. Dokonca niektore pisali, ze len pili ananasove dzusy. Nativ znamena, ze som isla na vklad v prirodzenom cykle, neuzivala som hormony. Mala som vklad posunuty o dva mesiace po odbere.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre