Schválenie 2. IVF - Dôvera

jd17
12. okt 2021

Ahojte, máme za sebou 1. IVF z toho sa uchytili dve. Jedno bolo ET, to vyšlo, máme dcérku . Druhé bolo KET a zial nevyšlo. Chceli by sme ist do druheho IVF. Robila vám poistovna nejake problemy pri schvaľovaní? Pri prvom IVF to stále natahovali na rôzne vyšetrenia a potvrdenia lebo sme boli mladý pár. Teraz to budú vyžadovať znova, alebo stačí len žiadosť so spermiogramom?

ailiba
12. okt 2021

@jd17 to vážne? Ja mam síce všeobecnú, ale od nás nechceli nič specialne ani prvý, ani druhý krat.

jd17
autor
12. okt 2021

@ailiba áno trvalo to cca 3 mesiace kym sme sa konecne k tomu dostali

janba
12. okt 2021

Mne dvakrát Dôvera nerobila s tým žiadne problémy. Do 2 týždňov som to mala schválené

janba
12. okt 2021

Ale teda, ja nemám vajcovody, takže splnam kriteria

jd17
autor
12. okt 2021

@janba ďakujem

ailiba
12. okt 2021

@jd17 nám sa len dlho nedarilo, ale žiadnu diagnózu nemáme. Stačil jeden podpis a 2 týždne. Ťažko povedať, keď robili také caviky prvýkrát, čo bude druhý krát...

jd17
autor
12. okt 2021

@ailiba no nam na tretikrat schvalili az ziadost co stale nieco.. tak som chcela vediet ci to bude teraz jednoduchsie kedze uz to raz schvalili 🤷‍♀️... dakujem za reakciu 😊

ailiba
12. okt 2021

@jd17 niet za čo... Ale v tom vám asi nikto neporadí. Osobne si myslím, že keď už to raz schválili, tak druhýkrát to bude rýchlejšie. Ale to je len môj názor... V každom prípade držím palce a hlavne, nech sa zadari👍. My mame tiež babo z IVF a teraz po KETe som opäť tehotna😉

sasenka6
12. okt 2021

Nám druhý krát schválila dôvera do 2 týždňov, a diagnózu dali takú istú ako pri prvej žiadosti

jd17
autor
12. okt 2021

@ailiba dakujem, prajem vela šťastia 😊

jd17
autor
12. okt 2021

@sasenka6 dakujem

darling111
4. nov 2021

Ahojte, môžem otázočku? Mam všeobecnu zdravotnú poisťovňu, dnes som po 1. IUI, ak by nevyšlo a pôjdem na IVF, viem ze poisťovňa uhrádza prvé 3 pokusy. Ale ako postupovať, kde je nejaká žiadosť? Na webe poisťovne som viac nenasla. Ďakujem

ailiba
4. nov 2021

@darling111 to neriešis ty, ale lekár. Ten mal pre nás už pripravené všetko, len sme to podpísali. Ani sme sa na nič nepýtali. Automaticky nám to dal.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre