Skúšali ste liečbu neplodnosti s Dhea?

lunecia
30. nov 2012

Ahojte kočky, skúsili ste niektorá liečbu neplodnosti s DHEA /základná látka pre tvorbu ženských aj mužských pohlavných hormónov/?
Ak áno, zlepšila sa Vám produkcia vajíčok?

hyacintka
2. aug 2017

@vla77
Ahoj, ja mam amh 0,02.Ktoru Dhea si brala a kolko?

vla77
2. aug 2017

@hyacintka ja uz si nepamatam ktoru 50mg 1x denne som brala. na slovensku sa da normalne kupit este/uz?

vla77
9. aug 2017

v CR je dhea nelegalna a nesmie sa tu predavat ani sa sem dovazat, preto sa pytam a zaujimam ako je tomu na Slovensku???

hyacintka
9. aug 2017

@vla77
Kupis ju v eshopoch na Slovensku, je dostupna aj v AT.

dorotka2013
10. aug 2017

@hyacintka mne dr predpusala davku 75mg za den... Prvu krabicku som si dala doniest z Rakuska, potom som objednavala z netu, od Swansonu myslim ale to uz bola 100vka, davala som si ju tiez 1x denne...

vla77
10. aug 2017

@dorotka2013 blahozelam k tehotenstvu 😉

simkamatko
10. aug 2017

Cawte poradte mi co je to za liecbu dhea

dorotka2013
10. aug 2017

@vla77 dakujem 😃

hyacintka
10. aug 2017

@dorotka2013
A co si este brala? Ake si mala amh pred a po? Ako si nakoniec otehotnela? Dakujem

dorotka2013
11. aug 2017

@hyacintka take bezne vitaminy uz len popri tom... Amh mi nemerali pred a po, takze to neviem, naposledy ked mi merali som mala 0.18...
Otehotnela som prirodzene, cyklus pred IVF, som presvedcena o tom ze nakoniec mi pomohla akupunktura, chodila som tam od decembra...

hyacintka
11. aug 2017

@dorotka2013
A ako dlho si chodila na akupunkturu?

hyacintka
11. aug 2017

Baby, kde v Bratislave sa da dat za poplatok zmerat DHEA v krvi? Poradi mi niektorá z vás? Vďaka

hyacintka
11. aug 2017

@dorotka2013
Upravila ti Dhea aj cyklus, alebo si mavala pravidelny medzi stimulaciami? Lebo mne ta stimulacia uplne vysusila sliznicu v maternici a teraz nie a nie dostat menstruaciu. Vsimla si si hejake pizitivne ucinky z dhea, napriklad viac hlienu .....

dorotka2013
11. aug 2017

@hyacintka niekedy koncom novembra som zacala...
Uz v januari som mala prve // tiez v cykle pred IVF ale nakoniec len biochemicke to bolo... Potom mi vyslo hned aj to IVF ale zase len do 5tt sa udrzalo... A v juni som otehu prirodzene...
Snazili sme sa viac ako 4 roky, nikdy predtym som nemala ani len naznak dusika...

dorotka2013
11. aug 2017

@hyacintka nie...ja som nemala ziadny pocit zeby mi v niecom ta Dhea pomohla... Brala som ju asi pol roka...
Mozno kvalita folikov ale to sa neda nijako zmerat...

hyacintka
8. sep 2017

@dorotka2013
Ahoj, tak amh mam po brani 1,5 mesiaca dhea este nizsie0,01.teraz si mam dat vyvolat kramy, tak hned cez kramy zacnem svtou sojou ako si mi pisala.Ku komu a kam si chodila na tu akupunkturu?

dorotka2013
8. sep 2017

@hyacintka ja som chodila u nas v meste k jednej pani, ona to robi zatial doma, tiez mi ju odporucila jedna kocka odtialto z konika, co k nej chodila a podarilo sa jej otehotniet 😉...

hyacintka
8. sep 2017

@dorotka2013
Napises minorisim ta cez postu meno a kontakt a v ktorom meste je? Ja uz neviem, co mam skusit.

katkabur
1. máj 2018

Ahojte dievčatá. Keď beriem DHEA a ostala som menzes. Mám pokračovať v bežnej dávke, alebo počas menzesu mám tabletky vysadiť? Doktorka mi povedala len, že ich mám brať 3x denne, ale počas menzesu nešpecifikovala. Vďaka za každú odpoveď.

melmel78
3. máj 2018

@katkabur ahoj jasne aj pocas menzesu ich treba brat 3 mesiace vkuse. Preco ti ich dala a aku davku?

katkabur
4. máj 2018

@melmel78 pokúsame sa o bábatko už niekoľko rokov. DHEA beriem teraz druhy mesiac 3x denne po 25mg. Dúfame, že sa nám to tentokrát podarí. Už raz som potratila a máme za sebou dve umelé oplodnenia, ale žiaľ neúspešné.

melmel78
4. máj 2018

@katkabur aha jasne a kam chodite na kliniku? Mas porobene vsetky vysetrenia ze co je dovodom potratov? Kolk mas rokov? Ja som brala tusim tiez tak ale davno a otehotnela som. Ale ci toto pomohlo neviem lebo som brala okrem toho aj Macu a Kotvicnik a Kyselinu listovu. Odkial kupujes Dheu?

katkabur
5. máj 2018

@melmel78 Nevieme, co je dovodom potratu a preco sa nam nepodarili ani umele. Vraj sme v poriadku. Robili nam geneticke vysetrenia, krv mam hustejsiu, tak beriem anopirin, mam nedostattok vitaminu D, beriem ho v kvapkach, stitna zlaza v poriadku, partner ma b-ckove spermie, ale inak vsetko OK. Dheu sme boli kupit v Rakuzsku. Beriem kyselinu listovu a D-cko, priatel kotvicnik. Ake vysetrenia by sme si mali dat este urobit? Na prve ifv sme boli v ISCARE v BA a na druhe v Gin-fiv v BA. Ako sa vam podarilo otehotniet? Absolvovali ste aj ifv? Budem mat 36 🙂

melmel78
6. máj 2018

@katkabur niekedy to je smola a niekedy aj psychika zial 😑. Ta pracuje proti nam. Mne sa podarilo v 38 otehotniet po 2.ivf. Ja ich ma uz 4 za sebou a okrem toho 2x ket. Odvtedy nic. Brala som Macu Kotvicnik a tiez Dheu. Teraz mi blbne cyklus a chcela som na dalsi pokus no dam si pauzu chvilu. Mam 40r takze vymyslat moc nemozem. Vysetrenia mas v podstate vsetky ale imunologiy nespominas. Ak tu nemas daj sa urcite vysetrit. Mne zistili protilatky voci spermiam a proti embryam. Brala som lieky a uz je dobre

katkabur
20. máj 2018

@melmel78 bola som aj na imunologii. Brala som Medrol, lebo som vraj len v malom mnozstve tvorila protilatky proti spermiam. Ci proti embryam, to neviem. Dufam, ze aj ja sa dockam aspon jedneho babatka. 🙂 Mozno je fakt najlepsie sa na vsetko vykaslat a pojde to samo. Vsetci mi hovoria, ze ked som raz prirodzene otehotnela, tak sa mi to urcite opat podari. Ja mam negativnu krvnu skupinu, myslim si, ze aj to mi robi sarapatu, aj ked doktorka hovori, ze sa tym nemam trapit.

katkabur
20. máj 2018

@melmel78 drzime Vám palce. Neboj sa, urcite sa vam to este podari, len treba verit.

melmel78
21. máj 2018

@katkabur ak sa ti podarilo prirodzene urcite to pojde zasa 😉. To ja som take stastie nemala. Psychika pracuje vela krat proti nam. Drzim ti palce

simkamatko
22. máj 2018

Zienky neprida sa niekomu 54ks 5€ s postou

kristis
21. nov 2018

@evita246 môžem vedieť koľko denne?

evita246
21. nov 2018

@kristis myslim ze 3x1. Uz som na to aj zabudla.🤔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre