Umelé oplodnenie v Žiline

tatianat86
19. okt 2014

ahojte chcela by som sa spýtať či má niekto skúsenosť s centrom asistovanej reprodukcie v Žiline v ŽILPE - www.gyn-fiv.sk´, začiatok vyšetrení som začala v Martine, ale tu by mi to vyhovovalo z viacerých hľadísk tak sa či náhodou niekto o tejto klinike nevie 🙂 dík moc Tatiana

gennara
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janocka84
19. okt 2014

@gennara prosím ťa,ako konkrétne napríklad zavádzali? Aj my zvazujeme kliniku,tak nech vieme na čo si dávať pozor 🙂

vejula
19. okt 2014

@tatianat86 ja som tiež nevedela, že je také niečo aj v ZA. Moje kamaratky zo ZA boli v Heliose v Mt a boli spokojné

gennara
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatianat86
autor
19. okt 2014

my sme boli na prvé vyšetrenia v MArtine v heliose, ale keby sme to mali tu pod nosom by to bolo lepšie, ale chcem vedieť rfeferencií čo najviac.... ono to je aj v iných mestách ,ale dnes som na toto prišla tak ma to zaujalo.... uvidíme čo Ďalej ...

janocka84
20. okt 2014

@gennara ďakujem ti,že si sa podelila o skúsenosti,je to fakt dobre vedieť. Asi pôjdem teda radšej rovno do CZ. To s miminkom ma mrzí a držím Vám palčeky 🙂

janocka84
20. okt 2014

Dievčence ešte otazocka. Asi bude pre vás divná,ale my sme ešte V úvodnom štádiu a ešte nemáme ani spermiogram. Manžel by chcel vedieť ako to chodí, dava muž vzorku priamo na mieste,alebo sa môže doniest aj z domu? Ďakujem za odpoveď.

tatianat86
autor
22. okt 2014

spermiogram - vzorky sa dávajú rovno na mieste (majú na to miestnosti a môže ísť aj žena s chlapom dnu - len samozrejme nie klasicky sa milovať ale len rukou a podobne) ... počula som aj, že niekde sa dá doniesť, ale to je skôr len posledná možnosť lebo sa tým možno a kvalita znižuje, to už neviem.... treba sa spýtať konkrétne kam idete s manželom a povedia vám 🙂

balance
22. okt 2014

@janocka84 pozeram, ze si z TN,moj manzel bol u Sokola v TN, dostal domov taku skumavku a doniesol vzorku priamo tam do ambulancie... platil tusim 25€...

janocka84
22. okt 2014

@balance ďakujem. Jj môj manžel bol už u neho medzičasom 🙂

pepu
31. okt 2014

Neviem ako funguje nove centrum v ZA, pocula som, ze tam nieco take je,ale chodila by som aj nadalej do Heliosu v MT, to dochadzanie by mi za to stalo. 🙂

tatianat86
autor
2. aug 2015

V ziline sa zevraj uz doktorivi sem nechce chodit tak ci to funguje je otazka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre