V akých intervaloch pijete alchemilkový čaj?

anika02
28. dec 2021

Ahojte žienky, ako často a v akých intervaloch pijete alchemilkovy čajík?

zuzanka.zuzu
28. dec 2021

mne taaak chutil (asi si ho moje telo ozaj žiadalo) že ja som stiahla aj 1,5l denne 🙂 POMOHOL 😍 pila som hocikedy. aj teplý, aj studený, aj po dúškoch, aj celú šálku, vôbec som neriešila.

chelsey987
28. dec 2021

@anika02 pila som ju do ovu, kým mi ju nezastavila. Prestala som piť a opäť som ako hodinka.

mmirka02
29. dec 2021

Ja na 100% verím,že mi pomohla k otehotneniu .. a pila som 10 dni pred očakávanou menštruáciou pri nepravidelnom cykle.

anika02
autor
29. dec 2021

@mmirka02 a koľko denne si pila? Ja mam riadený cyklus liekmi.

anika02
autor
29. dec 2021

@zuzanka.zuzu a nemôže veľa uškodiť?

merlinja
29. dec 2021

Mne lekár povedal cca od 17.dňa cyklu po menzes, 2-3 šálky denne.

zuzanka.zuzu
29. dec 2021

@anika02 no rozhodne lieky alebo napríklad coca cola škodia viac 😉

anika02
autor
29. dec 2021

@zuzanka.zuzu to určite ano 😁 len viem.ze raz som ie kde čítala ze by sa mala piť niekoľko dni a potom par dní pauza....ale neviem kedy som to čítala a kde 🤣

anika02
autor
29. dec 2021

@merlinja ďakujem 😉

andrejkap123
29. dec 2021

A ako sa teda ma pit pri snahe.o otehotnenie? Niekto pise ze do ovu teraz tu zaznelo ze od ovu po menzes. Tak akotoje????

zuzanka.zuzu
29. dec 2021

ja som pila asi pol roka (3mesiace denne lebo som sa jej nevedela dopit 😀 ) a ocividne zabralo 😉 to nie su antibiotika ze mozete len od menzesu po ovu alebo naopak od ovu po menzes 🙄 nic sa vam nestane. dokonca moju kamosku z toho napinalo a vydrzala tusim 2 tyzdne 🙊 potom pila ci uzivala nieco ine. obidvom sa zadarilo 😉

mmirka02
29. dec 2021

@anika02 Ja som tiež mala riadený cyklus duphaston a norethisteron pravidelne s prestávkami . Po vysadeni liekov som začala piť alchimilku,vtedy mi 2 krát po dlhej dobe prišla presne na čas.Na 3 krát meškala,ale to už som bola tehotná 😀 Pila som šálku ráno a večer.

andrejkap123
29. dec 2021

@zuzanka.zuzu mne to tiez chuti!! Haha

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre