Vyšlo vám IUI v Gynfive Bratislava?

14. júl 2023

Vyslo niektorej IUI v Gynfive v BA? Na kolky pokus? Pripadne aj v inom centre v BA

jj298
14. júl 2023

Vies ked ti tu milion ludi napise ze vyslo na prvy pokus, tebe vyjst nemusi. Pri IUI je celkovo dost mala pravdepodobnost.

autor
14. júl 2023

@jj298 praveze viem, ze sanca len 12% co sa udava. Ja mam za sebou 4x iui, a nic. Tak uvazujem, ci skusat dalej. Nakolko mame indikaciu, ze prirodzene to asi nepojde (ani nejde x rokov). Vraj IUI.. len som zvedava, ze ci niekto skusal aj viac ako 4x a vyslo to....

jj298
14. júl 2023

Ja som to vzdala s iui po prvom neuspesnom pokuse. Ale teda na inej klinike.

akiknabruh
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tl999
18. júl 2023

vyšlo nám to, na tretí vklad

kvietok1990
22. júl 2023

Ahoj, my sme boli 3x na IUI v gynfive a nevyslo. Vsetky vysetrenia mame ok. Dokonca aj imunologiu, hematologiu. Takze sa chystame na IVF. Ja som s pristupom v gyn-fiv spokojna zatial. Vela ludi nadava na nich, ale poznam pripady ze tam vysli IUI aj IVF. Na kazdej klinike to tak je proste nikde nie je 100% uspesnost. Treba verit. Ako vsak pisali baby vyssie uspesnost IUI je nizsia vyrazne ako pri IVF a zalezi aj od toho v com je problem u vas. Drzim palce

bebina23
22. júl 2023

Nam vyslo IUI na 1x u nich v Ba. Dr Harbulak. Neskutočne sme im vďační. S prístupom pred aj po iui. chodili sme do Nr, v Ba sme boli iba na IUI. Držím palce ❤️

kvietok1990
22. júl 2023

@bebina23 ano, to potvrdzujem. Dr. Harbulak je super… 🙏🏻

tl999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tl999
22. júl 2023

@kvietok1990 kvietok1990 my sme boli u Stenovej, ona bola tiez vynikajuca.

kvietok1990
22. júl 2023

@tl999 mne robil Harbulak prve IUI a Stenova dalsie dve IUI a bola velmi mila. Sice to nevyslo ale tak pristup bol aj tak fajn. Uvidime ako IVF…

tl999
23. júl 2023

@kvietok1990 drzim vám velmi palce!

kvietok1990
23. júl 2023

@tl999 si velmi mila, dakujem. Verim, ze to podari, lebo uz takmer 4 roky sa fakt trapime.

akiknabruh
25. júl 2023

my sme tiez v ba gynfiv , všetci su velmi milý
zial nam nevyšlo ani raz iui teraz uz sme v procese ivf , aktualne mam po odbere a pripravujeme sa na vklad 🙏🏻

kvietok1990
25. júl 2023

@akiknabruh drzim velmi palce nech ste uspesni a daj vediet ako ste dopadli 🍀🍀🍀

akiknabruh
26. júl 2023

@kvietok1990 ďakujeme 🙏🏻

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre