Zúfalé snažilky po mimotelovom oplodnení

tinkatinulka
20. nov 2012

Roky sme sa tešili na chvílku ked si povieme že je ten správny čas na to aby sme mali naše vytúžené babatko. Snažíme sa už druhý rok a babatko stále nemáme. Našou jedinou šancou, podla lekárov je IVF.19.10 sme boli na ET, 28.10 kolajnice na teste,a 7.11 spontany potrat. Zlomilo nás to oboch. Ďalšie vyšetrenia, lieky, vitamíny a nekonečné natahovanie sa s poistovnou.Náš ciel: následujúce IVF a tehotenstvo bude úspešné. Ako na to?

tinkatinulka
autor
21. jan 2015

@olivia31 ahoj moje a ako ide sitie teraz? aj daco robis..ja prave mamik riesim sijaci stroj, no des vyber velky a neviem co by bolo lepsie..kedže je Singer sa rozhodol odist na vecnost..služil 40 rokov 😉
Sak vieš mameik musi daco stale robbit aj vcera jak som tam bola take ruze robila že sanka dole, ale aspon sa nenudi na dochodku a obcas ju maly zabava a ten mensi je este malunky a len spi a papa..ma 3 mesiace a spi v noci 9 hodin, asi sen každej mamy..baculko 😝

vafinka
22. jan 2015

@tinkatinulka
@olivia31 kocky moje ja som mala v noci desny sen,snivalo sa ma ze som mala pozitivny tehu rest, amen tma, dufam ze sa tak nestane 😒 😒 😒 😒 😒

tinkatinulka
autor
22. jan 2015

@vafinka moja toto je tvoje tajne želanie a ja verim že sa ti splni len si to nechces priznať keby je Damco lepsie babo tak nevahas..neboj na druhom sa ti to zmenííí

vafinka
22. jan 2015

@tinkatinulka moja, vcul isto nie, aj vo sne som bola vydesena, take kolajnice na tom teste boli az strach, a pred ocami mi este svinuchy jedny silneli, hotovo, bozeeee, len toto nie, no bez tak maly by mohol byt ozaj lepsi, nevravim, ze ma byt taky, ze kam ho polozim tam bude, ale to jeho macanie a bacanie, vrrrrrrrrr

tinkatinulka
autor
22. jan 2015

@vafinka zapovedaneho chleba..

vafinka
22. jan 2015

@tinkatinulka kofa 😉

tinkatinulka
autor
22. jan 2015

@vafinka sak sa nebran tomu budem ti chodit varovat 😝

vafinka
22. jan 2015

@tinkatinulka nooo beriem ta za slovo, ale to sa musis prestahovat blizsie, 🙂

tinkatinulka
autor
22. jan 2015

@vafinka sa aj ozves dneska cooo

lenocka004
22. jan 2015

@vafinka ha ha teda to by bolo nieco 🙂

olivia31
23. jan 2015

@vafinka Jej super sen dúfam že sa ti splni hihihi 😀

tinkatinulka
autor
23. jan 2015

@vafinka kukala som sa v snari...toto sa plni kocka..kde si ci si už nad misou? 😝

vafinka
23. jan 2015

@tinkatinulka
@olivia31
@lenocka004 kofane , ale mi zelate ale nie dikes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olivia31
24. jan 2015

@vafinka no vsak to nieje bic zle mi ti len dobre chceme.

tinkatinulka
autor
24. jan 2015

@olivia31 nooo na dobre sa dlho caka že.. 😝

vafinka
24. jan 2015

@olivia31
@olivia31 ale len si nechaj to prianie na inokedy, vcul isto nie, to by som sa asi pak obesila, to myslim vazne, uz teraz nevladzem existovat, nemam vobec na seba cas a ani na to co by som rada, pokial nebude mat maly aspon 1,5 roka, tak dovtedy acilpirin medzi kolena 😀

lenocka004
25. jan 2015

@vafinka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Len aby 😀

tinkatinulka
autor
25. jan 2015

@vafinka ty davame co..no moja ja zajtra zase smer ZA už ma to nebavi stale lietam hore dole no co už vcera mi bolo zle a nemohla som nic ani net nic..tocila sa mi hlava ale ako po opici a bolo mi na zvracanie, pre OPTIMISTOV" nie som tehotnááááá!!!! takže desny den aj vecer som ledva zaspala drahy ma vytiahol von nech sa nadýcham vzduchu asi prepracovanie alebo neviem slabost des.vecer pred som cvicila 1x Jill no zaberacka ale oki spoteba a rano hned zle..sa doma smiali na mne ale mne nebolo tak uvidim ako zajtra odsoferujem

vafinka
25. jan 2015

@tinkatinulka
@lenocka004
@olivia31 no to ano, babizne mi davaju teda, ale co uz s nimi, len si ty davaj na seba pozor, inak moja mila premila kedy ku mnbe dojdes na kafeeeee 🙂

tinkatinulka
autor
25. jan 2015

@vafinka ja na teba myslím velmo intenzivne neboj sa

olivia31
25. jan 2015

@tinkatinulka Moja a to čo nelezie na teba niečo ? Alebo už niečo vyliezlo a bude to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ? HIHIHI to by bolo super nie 😉 ....inak šijem trošku po večeroch a aj keď Janík búva aby som sa aspoň niečomu venovala kukni na Sashe ZuvEe 🙂
@vafinka Neboj zvládla by si aha ja tiež musím je mi desne občas 😝 ....no ja mám aspoň našich oproti v paneláku a aj sestru tá mi riadne pomáha.

tinkatinulka
autor
26. jan 2015

@olivia31 juj leze leze.. Kiež by, keď to vztrebes bude dobre.. Ja som dala dva dni voľna a padlo vhod sak nie som stroj

vafinka
26. jan 2015

@olivia31 sa mas, ja som na maleho sama, sem tam mi muzik pomoze, a poviem ti, ze mi uz riadne vyhrava v bedni, ja by som sa tiez niecomu rada venovala, ale ked dam maleho spat, tak idem aj ja, bo som kazdy den ko ☹

olivia31
26. feb 2015

@vafinka ahoj čo máš noveho ? Ako sa máte ?

vafinka
26. feb 2015

@olivia31 Ahoj, ale vsetko postarom, stale sa liecime, a liecime sa dookola. a co ty?

olivia31
26. feb 2015

@vafinka no Janik mal hnačku miniu. t a dnes ho kašeľ už začal trápiť tak som zvedavá aká bude noc. Ja sa už gúľam 😀 ....a Damianko čo mal drobček tiež si bola chorá ?

vafinka
27. feb 2015

@olivia31 ano my sme chory snad uz 3t, soplik, kasel, furt dookola ale zato uz mame 1 zubok na svete, aj ja som, nemozem sa vyliecit asi budem musiet na krcne bo mam zrejme prinosove dutiny zapalene, a vcera sme damikovi novy kocik kupili http://www.svetkocikov.sk/kociky-coletto/171-co... takyto isty ale s ciernou konstrukciou, je suprovy, noo peknelen sa opatruj a uz riadne vykuka?

olivia31
31. mar 2015

@vafinka
@tinkatinulka Ahojte dievčatá tak ako sa i mate ? Čo máte nového ? Po dlhej dobe mám trošku čas sama pre seba. Vafi ako rastiete čo všetko dokážete ? 😉

vafinka
1. apr 2015

@olivia31 ahoj, tak to je super, ze sa aj ukazes, no maly je riadny sikula, uz ma 10 kil, 75,5 cm, chodi za jednu ruku, sem tam za dve, okolo nabytku chodi sam, a dnes rano sa uz sam chcel pustit, len nemal nic take ze coho by sa chytil, inak vie povedat tato, babo, havo, v stave nudze mama, este mi povie nie, ked ho hresim, potom ano, ked sa mu chce, ale co ti poveim, kazda noc je sen, stale maci po nociach, ako som uz hotova z toho. lebo ani jednu noc sa nevyspim, a uz ani neratam, ze kolko krat za noc som hore, snad 100x, a pravda uz ma 4 zubky 🙂 , takze riadny tesak z neho, a co vy, ako sa vam dari, co mate noveho, ak sa ti bude dat, posli mi foto maleho, a co babo? 🙂 🙂

olivia31
22. máj 2015

@tinkatinulka
@vafinka Ahojte dievčatá ako sa máte nejak sem už nikto nechodí čo to ? My sme boli teraz posledné 3 t. chorý aj ja aj drobec. Čo máte nového ? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre