Zúfalé snažilky po mimotelovom oplodnení

tinkatinulka
20. nov 2012

Roky sme sa tešili na chvílku ked si povieme že je ten správny čas na to aby sme mali naše vytúžené babatko. Snažíme sa už druhý rok a babatko stále nemáme. Našou jedinou šancou, podla lekárov je IVF.19.10 sme boli na ET, 28.10 kolajnice na teste,a 7.11 spontany potrat. Zlomilo nás to oboch. Ďalšie vyšetrenia, lieky, vitamíny a nekonečné natahovanie sa s poistovnou.Náš ciel: následujúce IVF a tehotenstvo bude úspešné. Ako na to?

vafinka
23. máj 2015

@olivia31 ahoj, no ze sa aj ukazes, aj nas dnes prepadla choroba, maly ma sopliky, kasle a ma trocha teplotu, uz zacina chodit, a co ty??

tinkatinulka
autor
2. jún 2015

@olivia31 ahoj keby ta nevidim na FA ani neviem nic nové..pristane ti to moc, už sa to kráti..no ja beham teraz po imunologii do BA takže to je hlavne casovo a aj financne nárocné ale hadam v 2016 budeme 3ja 🙂

olivia31
2. jún 2015

@vafinka
@tinkatinulka Ahojte Tinka aj to ja nedavam tie foto tam strasne mi to bezi ten cas den mi prejde ani neviem ako ...stale sa venujem malemu a potom domacnost v sobotu chata a ked mam trosku cas tak sijem ...na seba aj teraz saty nemam nic tak si musim posit na leto bo vestko je drahe. Inak Vafi Janik je loptos uz je to taky galgan hlavne vonku...inak sa snim da len obcas ma tie svoje stavy ako kazde dieta aj sa pozlosti hadze sa po zemi a ked ho to prejde tak je zada ako med ....hneva sa hlavne ked mu nieco nedam....a co ostatne dievcata sem uz nechodia ? Tinus ja verim ze vsetko ma svoj cas a urcite sa vsetko prelieci a bude uz len a len dobre ...inak o tri mesiace rodim .

tinkatinulka
autor
2. jún 2015

@olivia31 uuf beži to riadne ked som ta videla na foto s bruškom ty by si mohla dokola byt tehu tebe to tak ide.
no bude to zábava na jesen asi ale jasne co ma byt tak bude..kočky sem moc nechodia obcas piseme ale ani vafi nema cas amly je tiež šidlo riadne sak odkedy som ho videla naživo je už par mesiacov..slubujem jej ale nejak neni toho casu u nas stale daco robime doma prerabame a dokola..na zahradke a aj chata nas caka.

vafinka
3. jún 2015

@tinkatinulka milacku, no pekne si to napisala, hlavne posledny riadok, a pol, no som zvedava kedy prides, rada by som aj ja dosla ale s malym taky kus, hm, drichmal by uz v rajci a zas cely rezim v keli, a v noci by bol zas curbes, viem, mas toho strasne moc, nic ti nevycitam, bo ja som neni o moc lepsia, dnes som oprasila masinu a sila som, este musim malemu do kocika posit vlozky, tak zas zajtra a musim ist do mesta s malym a nakupit mu ciapky na leto, zhrabala som muzikovu satku a dala som ju malemu na hlavu a vyzera ako mala marienka 😀

vafinka
3. jún 2015

@olivia31 ahoj oli, ooo hlavne ze mne nic neposles ani tvoju tehu foto a ani mi neodpises na maila, baba jedna, teda dve v jednom, 😀 , no neboj aj my mame kdejake dni, niekedy si vlasy trham, ale co uz, maly je taky, ze sa mi velmi boji jest, kazdy den sme dogrcany, teraz sme chory, boli sme vcera u dr, tak hrca liekov zas doma, vytrepala som celu penazenku v lekarni a hajde domov, dnes sa mi maly z atb dogrcal, ved ako inac 😠 , maly je takto kludny ale pravda vzdy na vecer je z neho iny clovek, maly divoch, miluje opicky ked mu robime a pravda dostanem od maleho aj bocku a ked ozaj poslucham povie mi aj mama 😀

tinkatinulka
autor
4. jún 2015

@vafinka juj moje no nestiham, včera som došla domov o 19,30, potom 2 hodiny polievania na zahrade a do 23,00 som varila bazoVy sirup..

kostickabonnie
10. jún 2015

@olivia31 ty už čakáš druhé bábenko? wau, veľká gratulka - aký budeš mať vekový rozdiel medzi detvákmi?

olivia31
10. jún 2015

@kostickabonnie Ahoj ano cakam druhe v septemb......ale pozeram ze aj ty cakas 🙂

tinkatinulka
autor
10. jún 2015

@olivia31 a kedy posles foto mojeee..sak ja mam pre "bručko" coto prichystaneee..a ozaj ako budes mat dvojkocik?

evadek
10. jún 2015

@tinkatinulka ahoj Tinus..uz vies ako imuno??...

tinkatinulka
autor
10. jún 2015

@evadek cakaaam..už som zjedla balicek haribo a zdržujem sa prevažne na wc takže stres

vafinka
10. jún 2015

@olivia31
@tinkatinulka babizne hambite sa, vy si tu vypisujete ani jedna mi nenapisete nis, hammmmmmmba vaaaaam, kakane 😉

tinkatinulka
autor
10. jún 2015

@vafinka sa kde zase flakas..urcite si bola na kavicke v meste coooo???

evadek
10. jún 2015

@tinkatinulka chapem...velmi dobre...drz sa...musi to byt dobre ...🙂

vafinka
10. jún 2015

@tinkatinulka ale prd moja, ked mi maly spi, tak aspon idem do virtualne ho sveta znamych, kuknut ze co je nove,

tinkatinulka
autor
10. jún 2015

@vafinka sak ja viem..ja dnes proste CAkaaam

vafinka
10. jún 2015

@tinkatinulka viem viem ved aj ja s tebou od rana, ci mi napises aspon sms, zeako si dopadla, ja som si vytiahla masinu, idem dosit ten potah, chcela som ist na zahradu co to porobit, ale to teplo, hm, asi nie, nechcem tam odpadnut, aspon som si pozbierala redkvicky, a bezala som dovnutra

tinkatinulka
autor
10. jún 2015

@vafinka este som bez info.. Príď aj k nám máme kvantá šalátu aj redkoviek

vafinka
10. jún 2015

@tinkatinulka o dikes, salatik mam aj ja nasadeny, uz sme ho aj papali, to je ina dobrota, ked mame svoj, ako z obchodu, uplne ina chut, aj redkoviek, sa tesim aj na nase zemiaky a ostatnu zeleninu, sme nasadili aj hokaidovu dynu, tak som zvedava, ze ci to vyrastie ci co z toho bude

tinkatinulka
autor
10. jún 2015

@vafinka ja sadim hokaido už roky a vždy je krásna aj na tej nasej hnusnej hline..joj ano salatik to je uplne nieco ine ja mam 3 druhy a najskor nerastol a teraz hadam aj zo sklenika polezie už von..a jahody ako? chytili sa ti? su tam 3 sorty..my sme aj zavarili aj dzem..no kto to bude jest nevieeeem.-..ale sme pripravený na 100r ukryt v protimunicnom zákope..asi zošaliem z toho casu

vafinka
10. jún 2015

@tinkatinulka o jane, jahodky sa mi chytili, do jednej jamky som davala po 4 kusky, a niekde po zime ostali asi 2-3 v jednej jamke, a niekde len jeden kusok, ale uz aj kvitnu podaktore, a na jednej je dokonca jahoda, ja som dala sestre dzemy ked tu bola, tak veru aj my mame este co minat, a ked teraz budu tak sa budeme tiez topit v dzeme 🙂 inak si moja zabudla mi nafotit tvoje kvetiny, vies o tom, tie moje sa mi ako tak zmohli ale tie verbeny tahave co som si kupila, to su iny zobraci, asi ich vyhodim a na to miesto si tam kupim nieco ine, ako des, co su to za pahyle

tinkatinulka
autor
10. jún 2015

@vafinka ja mam tento rok verbeny nooo nezakriknem ale uzas..saj surfinky..pofotim teraz nasadime travu dame vsetko k bordel prec a nafotim..inak kvitne na kiwi 😀

evit81
10. jún 2015

ahojte baby, práve pracujem na žiadosti pre poisťovňu vszp. Plánujeme 1.ivf vReprofite. Viete mi niektorá poradiť, ako to bolo s liekmi, aby mi ich poisťovňa preplatila? Teda zaujímajú ma dve konkrét.veci:
1. Stimuláciu mám s liekom Gonal 250j denne - niekde v staršej diskusii som sa dočítala, že si ho mám dať vopred schváliť spolu so žiadosťou poisťovni, lebo mi ho potom nepreplatia.
2. Lieky ste si vyzdvihovali v Reprofite? Alebo recept a zaplatili ste si to v lekárni? Tiež som niekde v diskusii čítala, že to musí byť na recept a doklad z lekárne, lebo to vraj tiež nepreplatia.
Dajte mi prosím vedieť Vaše osobné skúsenosti, ktoré ste si tým už prešli.
Veľmi pekne ďakujem

olivia31
10. jún 2015

@vafinka Ahoj ja nestíham písať drobec ma zamestnáva uf nejak nič nestíham. Vafi nemám foto ma nemá kto odfotiť ☹ a tú fotku čo píše Tinka dala kamoška na facebook nás fotila v materskom centre. 🙂 🙂 🙂 Ale pošlem niečo sľubujem.

olivia31
10. jún 2015

@tinkatinulka Ahoj nebudem mat dvojkočík malemu som kúpila nový britax b motion linitovanú edíciu a malá bude mať ten čo mám .......nevládala by som ten dvojkočík nosiť po schodoch. A drobec už behá a budem musieť kúpiť skejt ku kočiku ak tak.

tinkatinulka
autor
11. jún 2015

@olivia31 no sak si chuducka ako pavucik..chapem bez výtahu to je o nicom..segra ma medzi malými 2 roky a veru olutovala že nemala dvojkocik, ale oni v dome to je ine..videla som ten nový suseda ho má..krásny ale pre vacsie babo..ona v tom vozi mimino a to je pre mna nepochopitelne.idealne by bolo keby sa ti kociky dali zopnut..my dnes ideme na výlet tak hadam bude trosku oddycha aj cas na romantiku 🙂

olivia31
11. jún 2015

@tinkatinulka no tento je pre Janika mala bude mat ten britax affinity obchod mam tu blizko to prejde pesi a ked pojdeme niekam tak bude mat ocko jeden kocik a ja druhy alebo sestra. Tak si uzi dnes den . My sme boli v nedelu na kupku a bolo super aj tetaz ak bude pekne pocasie tak pojdeme.

vafinka
11. jún 2015

@olivia31 jaj tak, ty si kupovala novy kocik pre maleho ako citam, no riadna palka, co stoji, som sa divala, a kolko si zatial pribrala? a co meno? viem moc otazok, ja ti verim, ze ta maly zamestnava, neboj aj mne dava maly zabrat ale do cervenych cisel, niekedy, aspon ze cez den si vie dobre pospat, a mam cas aj na seba na chvilku a aj tu sa mrknut. no uz sa ti cas krati ako sa zatial citis?

olivia31
11. jún 2015

@vafinka citim sa zatial dobre mala kope presne tak ako J. Je mocna take mi obcas dava. Meno mame Veronika alebo Lívia no este sa nevieme dohodnut no katastrofa .....no kocik stal 259 eur ale ked som sa rozhodovala co kupim tak ked som drzala kocik za 80 eur a kocik za 200 eur tak to bolo ako trabant a Bmv tak som kupila tento a som spokojna. Pribrala som zatial 10 kg vcera som sa vazila. Idem v piatok 19.6 na kontrolu. A 30.7 na sono do Martina.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre