Zúfalé snažilky po mimotelovom oplodnení

tinkatinulka
20. nov 2012

Roky sme sa tešili na chvílku ked si povieme že je ten správny čas na to aby sme mali naše vytúžené babatko. Snažíme sa už druhý rok a babatko stále nemáme. Našou jedinou šancou, podla lekárov je IVF.19.10 sme boli na ET, 28.10 kolajnice na teste,a 7.11 spontany potrat. Zlomilo nás to oboch. Ďalšie vyšetrenia, lieky, vitamíny a nekonečné natahovanie sa s poistovnou.Náš ciel: následujúce IVF a tehotenstvo bude úspešné. Ako na to?

vafinka
12. jún 2015

@olivia31 tak super, ze sa dobre citis, no zatial si podla mna v poho s vahou, ci? a teraz si 27t?no ja viem, ze je ot rozdiel, my sme chodili tiez po obchodoch, skusala som a vyberala som, hladala som na nich mozne aj nemozne, ale som zistila ze kazdy ma cosi , ja som spokonja tiez s mojim, v meste je uzasny, ani neviem, ze kocikujem, ale tu u nas, kde su cesty na tri rite, tak sa tu trapim na istych miestach, ale to by som sa trapila s kazdym kocikom, krasne mena, teda obidve, mne sa ti normalne zapacilo aj meno annamaria, krasne, asi mi sibe, ja by som aj chcela druhe ale ak by bolo take zle ako maly ked sa narodil, to by som asi nerozchodila..... 😒

olivia31
13. jún 2015

@vafinka no ja som uz 29 tt zacala vcera .....dnes nemozem nejak spat tak sim uz hore drobec buva ....neboj nic bude aj druhe a to bude ine dietatko bude dobre. Dnes ideme na chatu aj sa tesim malemu dam bazen na dvor nech sa cvachta. Jank je aj bol dobre dietatko no uz teraz sa obcas stane ze sa jeduje ale to asi musi kazde dieta ....to je asi take ich prirodzene aj zlostit sa obcas musia ....hlavne ked nieco chce co nesmie . Poslem mail znova.

vafinka
14. jún 2015

@olivia31 ju, este tak 10t a ste styria, uzasne, sa tesite uz riadne, ze? my to mame veru vselijake s malym, su dni aj lepise a aj horsie, ale tak to asi ma byt, a myla sa nam tak zacal jedovat, ako amen tma, ked mu cosi nedovolime, tak sa vzpiera a krici 😀 , moja nedosiel, som sa kukala

tinkatinulka
autor
15. jún 2015

@olivia31 ahoj ani mne nedosiel mail..
inak kočjky aj vam je tak teplo?? hihi..jasne že je..ja sejem dnes travu a zavlazujem ale už po 3x ma to nebavii

olivia31
15. jún 2015

@tinkatinulka vecer poslem znova .Neviem preco mi to blbne aj min. som posielala sestre a neprislo jej nic ..blbne mi asi tel.

vafinka
15. jún 2015

@olivia31 oli doslo foto, no nadherny ste obaja, a to brusko, krasnucke, wau, postahujem foto mojho certa a poslem aj ja,
@tinkatinulka aj mne je , neboj, nie si sama

olivia31
15. jún 2015

@tinkatinulka Teplo je aj mne a obcas mam uz dost len ked zajdem do obchodu a viac nevladzem.
@vafinka Super ze doslo ...akujem ....vsak som riadna a este mam do porodu 80 dni a to uz neviem aka budem 😀 ako slon.

tinkatinulka
autor
15. jún 2015

@olivia31 mne nic nedosloooo ale hrmiii

olivia31
15. jún 2015

@tinkatinulka Tebe poslem neboj, ale az vecer teraz sa mi neda . Vafi som posielala rano ....u nas je strasne horuco aj vcera sme boli na kupku no ja len nohy mocit 😀

vafinka
16. jún 2015

@olivia31 ale moja, ved to este len budes,ved pred porodom je to des, aj vlasy budu boliet, ved vies ako to je, a mas teraz aj iny tvar bruska ako pri malom?

olivia31
17. jún 2015

@vafinka nie mam presne take ako pri malom a pribrala som uz 10 kg a pocitam ze este 5 kg priberiem mozno aj viac.....pri malom som mala o 17 kg viac 😀 bola som fakt ako slon . A neostalo mi nic tak som zvedava teraz. Dnes je u nas skaredo prsi a je zamracene tak budeme len doma.

vafinka
17. jún 2015

@olivia31 ja som dala 18 kil, a nechci, tiez som mrela, no mne ostali 4 kila navyse, stale, mrchane jedny nie a nie sa ich akosi striast, inak poslala som foto maleho, napis ci prislo ci nie, ju tu je len zamracene, ale mohlo by aj poprsat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre