Kde robia celkovú anestéziu a ošetrenie zubov deťom v Banskej Bystrici?

12. sep 2020

Prosím kde v BB alebo v blilzskosti robia celkovú anestezia a ošetrenie zubou detí? Čo to obnáša? Prípadne koľko to stojí? Ďakujem

sue1818
13. sep 2020

Ja mam info, ze v BB osetrovali detom zubky v celkovej anesteze v DFN len do casu, kym nesla pani doktorka do dochodku. Zistovala som nasledne kde by sa este dalo osetrit chrup v anesteze..... dopatrala som sa len k MT a BA. Nakolko je to aj pre mna aktualna tema, potesia ma dalsie prinosne komentare 🙂

tinka13
23. sep 2020

Nikde. Najbližšie ZV, doktor nemá zmluvu s poisťovňami. Minimálna cena zákroky 400€, môže sa vyšplhať aj na 1000. V MT to robia, ale len pacientom s ťažkými diagnozami. My sme išli na ošetrenie až do BA. Anesteza nakoniec nebola potrebná, ale v prípade potreby ju synovi vedia podať. Ak chcete viac info, napíšte. My sme sa s tym ťahali vyše polroka a volali sme po celom Slovensku, dokonca ani poistovna nevedela zabezpečiť ošetrenie bližšie.

ivuska36
29. sep 2020

My sme riešili to isté, nakoniec sme prešli k pani zubárke až do Hlohovca. Tam to skusili ci bude syn spolupracovať, no pri jeho chrupe už bol potrebnejsi dlhší zákrok, tak šiel cez anestezu. Pripravte si však balík peňazí. Ak chcete viac info, napíšte IP

kikaval
28. okt 2020

Aj my sme potrebovali toto ošetrenie pre 4.dcerku no museli sme ísť na súkromnú kliniku do BA a malej zúbky nad vyšli cca 2000€

ejkat
6. apr 2021

Dobry den,neviem ci to je este aktuálne ale robia v BB celkovu anestezu v Radvani v Medical park u toho zahranicneho zubara,Ahmed .... Ale uz robia aj zubnubpohotovost MUDr. Šikulova a je to naozaj PANI Zubarka s uzasnym prístupom.

ukulela
27. apr 2021

@ejkat ahoj, PLS, mas skusenost s osetrenim u Dr. Sikulovej v DFNsP BB? Dostali sme vymenny listok na osetrenie zubov v anesteze, dieta nespolupracuje. Zaujima ma, co to obnasa .... citam, ze anesteza sa hradi cela -250€. ale zuby by mali ist potom uz podla cennika, ci? Pripadne ak potvrdi psycholog nutnost osetrenia v anesteze, je sanca, ze to preplati poistovna? Maly ma 2,5 roka ... celkom som na prasky, lebo starsi nemal take problemy so zubami, v jeho veku len preventivky, prvy maly kaz az vyrazne neskor. Tuto nam o pokazilo nocne dojcenie, starsi prespal ceku noc, maly nacucnuty v kuse :(

ejkat
27. apr 2021

@ukulela ja k pani Sikulivej chodim roky a je to naozaj špičková doktorka,aj pani sestrička. Zatial neviem nič lebo termin mame az o 3mesiace lebo to ma syn urgentne. Mam vymenne listky k psychoske,na odber krvy aj na PCR test. Ja tejto pani zubarke maximálne dôverujem a ma moju maximálnu dôveru. Je sice dráha a neviem kolko eur budem platit,ale citala som cenik a trhanie zubka je cca 15€

alison11
7. nov 2021

@ejkat Môžem poprosiť do op meno a tel.číslo na pani doktorku? Ďakujem