Dobrý gynekológ alebo gynekologička v Bratislave

31. máj 2021

Ahojte. Otehotnela som a musím riešiť zmenu gynekológa nakoľko môjho mám mimo BA. Viete mi prosím nejakého odporučiť s kým máte dobré skúsenosti aj počas tehotenstva? Ďakujem.

iva289
31. máj 2021

Doktorka Rašlová... Chodila som s k nej aj pri prvom tehu pred 9rokmi,a teraz opäť... Je milá aj sestrička je veľmi zlata, všetko vysvetlia...
Teraz ma novy ultrazvuk tak si to vie pekne prepnúť na 3d tak mam vždy krásnu fotku

queen_mary
31. máj 2021

Gynaex hociktoty lekar, alebo mudr Sebikova.

daisylucky
1. jún 2021

MUDr. Konova v Medifeme.

grankosko
1. jún 2021

Ahoj, poradila by som ti aj doktora Millyho, tiež má ambulanciu v Bratislave, konkrétne v Ružinove. Je to dobrý ženský lekár🙂

nairia
1. jún 2021

MUDr. Klein - Emimed, sidlia na poliklinike Mytna

strawberrything
4. jún 2021

Axam na sustekovej v petržalke odporucam 😊

pelian
6. aug 2021

grankosko tiež chodím k doktorovi Millymu a všetko v pohode. Čo sa týkalo zmeny doktora tam som zvažovala aj to, aké rôzne vyšetrenia robia, pretože u predchádzajúcej doktorky napríklad nerobili sono prsníkov ani nejaké odbery potrebné na zistenie gynekologického problému. A veľmi sa mi nechcelo s jedným problémom chodiť po viacerých lekároch. Tu viem, že mi vedia poskytnúť komplexnú starostlivosť na jednom mieste 🙂

roomaa
18. aug 2021

pelian súhlasím, čo sa týka komplexnosti vyšetrení. Teda chodí k nemu aj moja kamoška. Oni majú s partnerom taký citlivejší problém, a nedarí sa im mať bábo. Čo mi vravela, tak že v rámci vyšetrení dokonca riešili aj spermiogram jej partnera, čo som bola prekvapená, že gynekológ, a rieši ešte aj prípadné problémy na partnerovej strane

pelian
17. sep 2021

Tak snáď sa im tento problém podarí vyriešiť aby sa čím skôr mohli tešiť z bábätka. Ale to môže byť všetko aj touto dobou zapríčinené, všade sa len náhlime, nemáme na nič čas, iba práca a práca a keď sa rozhodneme, že by sme už aj dieťa chceli nastane problém. Dokonca som čítala, že skôr už býva problém na partnerovej strane, takže tu je super, že sa vie doktor pozrieť aj na neho 🙂

alica_matejka
22. sep 2021

to je pravda, a zase aj tato doba je o tom ze az ked budeme mat nejaku stabilnu pracu, alebo az ked sme nieco dosiahli vtedy sa rozhodneme mat dieta a to uz castokrat byva problem, lebo zeny sa rozhodnu mat dieta v ovela neskorsom veku ako to bolo kedysi. este ze su lekari, ktori sa takymto parom snazia pomoct.

22patricia22
28. sep 2021

@pelian tiež k nemu chodím a som rada, lebo keď vidím aké majú iné ženy problémy či už pri preventívkach alebo nejakých iných gyn. problémoch alebo aj to ako píšete, že ich nechcú vyšetriť, veď je to na hlavu. takže je super, že sa ešte nájde doktor s ľudským prístupom, ktorý nemá problém brať aj nové pacientky 🙂

jajanka31
1. feb 2022

@iva289 ona je strasna, moje poradbe u nej trvali 3 minuty. Neodporucila by som ani nepriatelovi. Nic nepovedala, meporadila ani na otazky nezodovedala.

meg_junova
4. máj 2022

@strawberrything Ahoj, to je sukromna ambulancia, alebo maju aj zmluvu s poistovnami? Dakujem ):

strawberrything
17. máj 2022

@meg_junova sú súkromný ale majú zmluvu s poisťovňami, ja v unione napr nedoplacam cytologiu a pod.

evil1973
22. feb 2023

ja som teraz v januári prešla k mudr. brieškovej (www.emimed.sk) a zatiaľ som spokojná 🙂

maria833
15. okt 2023

Jednoznačne klinika Gynaex na Záhradníckej 36. Ak chceš gynekologičku, tam si môžeš vybrať z troch 😉