Fitko s trénerom

23. okt 2022

Dobry den,
viete mi, prosim, odporucit dobreho trenera/-ku v BA a cenu za treningy v posilke s nim za mesiac?

petamich
23. okt 2022

ja som dlho chodila do EfectFit-u a manzel stale chodi, maju viac pobociek po BA, do fitka chodis vzdy iba s trenerom, ktoreho ti pridelia na zaklade nejakeho vstupneho dotaznika, je tam teda malo ludi, kedze vzdy iba ich treneri s cvicencom, v cene treningu uz je aj vstup, uteraky, sprchace, protein...a myslim, ze teraz jeden trening stoji 25€ ale vzdy bola nejaka mnozstevna zlava, skus pripadne pozriet ich web, ja som mala viacero trenerov ale tu som bola najviac spokojna

koniarova
23. okt 2022

@petamich 25 eur za tréning? Ty brďo. Som nejako zaspala dobu.😁

dadis
23. okt 2022

@koniarova V BA su aj drahsi.. ja to riesim skupinovkami, je nas max 8, trening je plus minus podobny a trener ta tiez poopravi, kontroluje..a stoji to 8eur...

petamich
23. okt 2022

@koniarova 🙂 co ti poviem, zozenies aj lacnejsie ale zasa si platis napr. vstup do fitka a skoncis na tej istej sume, mala som ale to uz su roky trenera za 15€ a pol hodiny kukal do mobilu a potom kazdeho zdravil a objimal akoze...mna mal vlastne u prdele

kornelies
23. okt 2022

@petamich Najsmutnejsie je, ze trenerom staci mat zopar skoleni a v podstate laici ucia cvicit ludi za nekrestanske peniaze. Velakrat nemaju ponatia z akych svalov sa vobec telo sklada. 🙉🙉🙉

petamich
23. okt 2022

@kornelies tiez pravda, hlavne nech dobre vyzera, aby mu to ludia zavideli a uverili 🙂 aj to sa mi paci na EfectFite, ze su to vlastne FTVS vyselci a maju rozne specializacie, podla ktorych aj prideluju tych trenerov akoze okej, niektori boli asi krajsi ako sikovnejsi aj tam (mala som tam za tie roky asi 3 trenerov) ale napr. manzel ma nejakeho ich sef-trenera a fakt si ho pochvaluje, riesil s nim aj nejake problemy s chrbtom a tak ale treba veru hladat toho dobreho a stat si za svojimi poziadavkami aj ked niekto kludne moze mat "len aby pekny bol" 😂😂

kristinka92
23. okt 2022

@petamich ahoj v Ba platíš u nich 25€ za hodinu? Nevies či vo všetkých ich pobočkách je taká cena? či každý trener u nich to ma inak? celkom ma to zaujalo 🙂

petamich
23. okt 2022

@kristinka92 ano v BA, oni si franchizisti (neviem ako to napisat po slovensky), nove pobocky si zakladaju hlavne treneri, ktori vyvstali z tej materskej co je na Hranicnej a ak sa nemylim cennik by mali mat jednotny, 20€ je ta cena, ktoru vedeli ponuknut ak niekto zobral viac treningov naraz alebo je stary klient (muz stale plati 20€) a standardnu maju 25€, co viem ale ci to s tou zlavou stale plati 🤷‍♀️ kazdopadne da sa objednat na ukazkovu hodinu zdarma, minimalne to by som urcite vyuzila 😀 manzel teraz napr. zacal chodit do novej pobocky v Biskupiciach, lebo tu si zalozil jeho trener z Hranicnej a sli s nim aj jeho klienti, ktorym nevadila zmena lokality

kristinka92
23. okt 2022

@petamich Ďakujem veľmi pekne, ani nevies ako si mi pomohla 🙂 pred týždňom som hľadala presne fitko s nejakým trénerom ktorý bude vedieť čo robí a neni to ďaleko odo mna. Ďakujem naozaj!!

petamich
24. okt 2022

@kristinka92 za malo 🙂 snad budes spokojna rovnako ako my, ked sa pre nich rozhodnes