Gynekologická ambulancia v Bratislave

karinaanastazia
6. apr 2021

Dobrý deň, viete mi prosím poradiť dobrú gynekologickú ambulanciu v Bratislave (môže byt aj súkromná- okrem Kocha)
Ďakujem vopred za odpoveď.

nikca_123
6. apr 2021

@karinaanastazia ja odporucam Mudr. Zacok - Rezedova ulica, zmenila som na 3.x gyn a s tymto som spokojna 🙂

lyci
6. apr 2021

@karinaanastazia za mna Zacok najhorsi gynekolog, ku ktoremu som chodila. dostala som sa k nemu, ked od neho odisiel Milly do vlastnej ambulancie. od neho som sa nahodou dostala k Mudr. Gažovi a som spokojna

petamich
7. apr 2021

ja som tiez zmenila gynekologa a chodim k Mudr. Zackovi (Zacokovi) neviem ako sa to sklonuje 🙂 za mna fajn, je skor taky pragmatik, nie uplne najskor si "desat minut pokecajme co ste robili cez velku noc" ale na pokec chodim inam, riesi co ma riesit, posle kam treba a som s nim spokojna

sssimikkk
7. apr 2021

Mudr. Ferianec - gynsana. Stranku este ladia, prednedavnom sa osamostatnil od gynaexu. Sidlia na Trnavskej ceste, tam kde aj gyn fiv. Tiez nie je jeden z tych doktorov co si poplace pri kazdej zlej sprave a bude ta polhodinu chlacholit, ale je to odbornik, riesi co treba, povie vsetko narovinu a v ruzinovskej sa venuje rizikovym graviditam

maleficent22
7. apr 2021

Pre mna Mudr. Kotek (Gynkomed), sestricky su tiez super. Akurat uz beru do bezneho rezimu iba pacientky z Vajnor, ostatne musia platit nadstandard... Ja si to tiez platim a som velmi spokojna. Mozes si to pozriet na stranke. Ide to tam dost rychlo, niekomu to moze vadit, ale mne to vyhovuje, urobi sa vsetko co treba a dostanes sa vzdy rychlo na rad. Ja som napr. potrebovala iba konzultaciu, dostala som termin hned zajtra. Komunikacia mailom tiez funguje vyborne.

nikca_123
7. apr 2021

@petamich Suhlasim 😊 mne jeho komunikacia aj vysetrenia vyhovuju.

avril299
7. apr 2021

MUDr. Lubor Lauda, sice uz starsi pan, ale za mna OK
https://www.zzz.sk/zariadenie/3433-gynekologick...

compra
7. apr 2021

Pripnem sa sem. O nejakej zene gynekologicke neviete? Dobrej. Chcela by som odist z Kocha.

jaaty
7. apr 2021

@compra MUDr. Sladicekova, ale neviem, či ešte berie pacientky

kailla_laura
7. apr 2021

@jaaty berie opat nove pacientky, vsimla som si pri poslednej navsteve oznam , tiez ju mozem odporucat vsetkymi 10 timi

rebekamarcusko
7. apr 2021

@compra jana marekova. K nej chodim ja teraz.

compra
8. apr 2021

@kailla_laura
@jaaty Dakujem. Prestudovala som si ju. Volala. Berie teraz nove pacientky. Buduci tyzden pojdem podpisat dohodu. V Kochu mi pretiekol pogar trpezlivosti uz.

rebekamarcusko
8. apr 2021

@compra som tam chcela najprv rodot ale odradilo ma,ze ak by sa nedajboze stalo nieco s babom,tak by islo tak ci tak do inej nemocnice. Som celkom aj rada,ze tam nechodim. Lebo kukam same staznosti len

compra
8. apr 2021

@rebekamarcusko No na porod nemozem povedat krive slovo. Keby som bola tehotna, rodit by som isla urcite tam. Skor starostlivost o netehotne pacientky v poslednych rokoch isla dole vodou. Uprednostnili kvantitu porodov.

rebekamarcusko
8. apr 2021

@compra tak mna odradilo ako som pisala,ze ak by sa nedajboze stalo nieco s babom,tak by ho vzali do inej nemocnice. Ja som rodila zatial dve deti na antolskej a vzdy maxomalne spokojna. Tak idem zas tam

karinaanastazia
autor
8. apr 2021

Ďakujem všetkým za rady.

@compra presne s týmto mám aj ja problém. Myslela som že som sama ale aj kamarátka čo nečaká bábätko taktiež od Kocha odišla a ja tiež už plánujem. Príde mi to tak, že ak u nich nie je tehotná žena tak to ani netreba riešiť. Nedávajú mi výsledky ak mi niečo vyjde všetko len po telefóne, ledva sa tam človek dovolá na výsledky + nevedeli mi dať elektronický recept (nestalo sa mi to iba raz) možno zrovna som natrafila na nejakú chybu ale nebolo to naozaj len raz. Nechcem kritizovať ale nemám na výber, za tie peniaze aj keď to je menej ako platia tehotné ženy absolútne nič nerobia pre tie netehotné podľa môjho názoru.

margitaf
9. apr 2021

Petržalka zaporozska http://www.femmesro.sk/#sluzby

kristinneka
23. jún 2021

Tiez som u MUDr.Žacoka, ako pisu ostatne zeny, je taky strohy, pragmaticky, ziadne velke vykecavacky sa nekonaju... sem tam utrusi nejaku svojsku poznamku (co verim ze nie kazdej sa paci ale treba sa povzniest). Ale myslim ze ako odbornik je dobry, urobi co treba 🙂

lyci
23. jún 2021

@kristinneka mne je jedno ci je odmerany. neurobi a ani nevie, kde urobit. spravil sa mi kondylom. vnutri. kazal mi prist na kontrolu o tyzden. narastol o dost. sam prekvapeny. povedal, ze ho mam ist niekam odstranit, ale ze on nevie kam. ani nevie, kde to robia. poslal ma na ustav lekarskej kozmetiky, ze tam by mohli. robia tam esteticke zakroky. ale zo zufalstva som sa objednala a zallatila 20e za vysetrenie, na ktorom mi povedali, ze nic take nerobia. nastastie ten den tam bol gynekolog, ktory to robi vo svojej ambulancii, resp. v nemocnici. vtedy som odisla od zacka a presla k tomuto, ktory mi to zoperoval. btw mala som uz aj zmeny na krcku, tak mi s odstranovanim kondylomu spravil aj konizaciu. zacok nic take nezistil

hasslerka
1. júl 2021

@sssimikkk ahoj, prosim ta, vedela by si mi povedat, ako je to u nich s poplatkami? Lebo zial im stranka stale nefunguje a neviem sa dopatrat informacii. Dakujem 🙂

rozovykon
1. júl 2021

@hasslerka v gynsane nemaju zmluvy s poistovnami cize si vsetko platis, ja som bola na kontrole po zakroku, vysetrenie + cyto + utzv + pokec 70 eur. /Nie som klient/ Co som iba zachytial tehulka co bola na kontrole platila 43 eur

sssimikkk
1. júl 2021

@hasslerka ahooj, ano stranku este rozbiehaju 🙂 nemaju zazmluvnene poistovne, v podstate sa za vsetko plati. Neplatis nejaky rocny poplatok, v podstate na co prides to zaplatis 🙂 konkretne ceny moc neviem, akurat viem ze poradna je okolo 40e, morfo ultrazvuk ma vysiel 60e, test na cukrovku 10e.. viac som tam zatial neabsolvovala 🙈

hasslerka
1. júl 2021

@sssimikkk
@rozovykon
Dakujem za vas cas a informacie 🙂

marciguly
30. aug 2021

@hasslerka ahoj. Ja chodím do gynsany ale k Dr. Krizkovi, nie Feriancovi🙂
Ceny majú vyššie, ale pomer cena kvalita za to urcite stoji. Mne vraveli, ze celé tehotenstvo je cca 190€, ale to je cena mimo poplatkov za poradne - čiže všetky krvné vyšetrenia, cukrovka atd.
Na každej poradni sa platí ešte 40-60€ za sono, morfologicky tiež 60€. Zatiaľ som v 23 tt a nechala som tam 335€ Ale neľutujem ani jedného centu🙂 a plus aktuálne aj s tehotenským, sa to vlastne týmto zaplatí.

hasslerka
30. aug 2021

@marciguly vdaka za prispevok 🙂 ja som tam bola nakoniec na preventivke a pristup sa mi velmi pacil, za tie poplatky a odbornost to stoji…

ivi1234
7. sep 2021

@marciguly ahoj,vies mi prosim Ta povedat Co stoji preventivka v Gynsane? Dakujem 🙂

marciguly
7. sep 2021

@ivi1234 ahoj. Preventivku som platila 60€ V apríli 🙂

ivi1234
8. sep 2021

@marciguly v Gynaexe som u neho platila 50, ale aj to bolo dost :( ale dakujem za info

hasslerka
15. sep 2021

@ivi1234 ja som platila teraz pred mesiacom 70€, bolo to vratane laboratornych testov

marthy001
5. júl 2022

@marciguly aká je cca čakacia doba na termín? 😊