Hľadám si kamarátku z Bratislavy

11. dec 2022

ahojte, nedavno som sa prestahovala do Bratislavy za pracou 🙂 hladam si nejaku kamaratku, s ktorou by som mohla zajst von na prechadzku, na kavu, vino alebo mozno nejaky aktivny program v podobe sportu slight_smile: mam 26 rokov, som spolocenska, komunikativna, priatelska, nemam deti ani priatela aktualne, vo volnom case chodim cvicit, venujem sa praci, idem sa prejst, citam knihy,... 🙂 zopar ludi tu sice poznam, skor len z prace, ale chyba mi nejaka vesela blizka osoba, s ktorou by sme pokecali aj o babskych veciach, zasmiali sa, navzajom sa vypoculi, zasli na nakupy, pozreli si nejaky film, ci iba na caj, vianocne trhy, divadlo, skratka cokolvek, co by nam napadlo 🙂
budem rada, ak sa ozves v komente a napisem ti, alebo si mozeme vymenit fb/watsapp, mail 🙂 budem sa tesit 🙂

las_ka
16. dec 2022

Ahojt odkiaľ si?

autor
17. dec 2022

@las_ka napísala som ti súkromne 🙂

bibi0
1. jan 2023

Ahoj, reagujem na tvoj príspevok. Som na tom podobne a rada by som si našla kamošku, s ktorou budem môcť tráviť čas.

katik111
6. jan 2023

Ahoj, tiez si hladam kamosku na kavicku, prechadzky alebo fitko 🙂

autor
17. jan 2023

@katik111 ahoj, ja som ti odpísala na správu ale neviem, či ti prišla.. 🙂

nika020
23. jan 2023

aktualne?

anniezuzana
25. jan 2023

Ahoj, ak chces, choď na Stredu www.martidom.sk,ja má odtiaľ kvalitné priateľstva, dlhoročné, zoznámia sa tam, chodili sme spolu si sadnúť von,bicyklovať, na trhy,výlety,všetko možné....každú stredu o 18.30 tam je chvalovy koncert a prednáška, predtým a potom sa dá zoznámiť, treba ísť 63 busom z trnavského mýta, vystúpiť na depo Trnávka a prejsť cez cestu,je tam Marimex a za ním je veľká hala,tam to býva 🥰💓

nnn1234758
19. feb 2023

Ahoj,ak je to ešte aktuálne tiež si hľadám kamarátku 🙂 mám síce iba 20 rokov ale vôbec si nerozumiem s mojimi rovesníkmi 🙂 takze toto by bolo pre mna ideálne

nika020
22. feb 2023

🙂

katiusharova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dada558
20. feb 2024

Kludne mi napis, ak to je aktualne.