Hodinové jasle v Bratislave

kulumulu123
19. nov 2022

Ahojte viete mi prosim poradit jaslicky/skolku pre takmer 3r dieta ktore by som mohla vyuzivat iba ked potrebujem? Konkretne iba v urcity den v tyzdni ked som v praci a nemusim platit celomesacny pausal ktory nakoniec nevyuzijem? Idealne petrzalka/nove mesto/ruzinov ale ak najdeme tie spravne mozu byt kdekolvek na trase samorin-bratislava a v ramci ba kdekolvek. Dakujem 😊

kulumulu123
autor
19. nov 2022

@reenie toto ak som spravne pochopila je bud fopoludnoe alebo popoludnie ja poztrbujem cely den cca od 8-16.. Ak spojim obe alternativy dokopy 50e/den je pre mna sialena cena...

kittykat22
19. nov 2022

@kulumulu123 to nie je mozne, pretoze skolka potrebuje platit najom/ucitelky/energie ci tam deti su alebo niesu. Preto nemozu mat hodinovu sadzbu. Ak chces takto flexi tak si najdi nejaku babku na dochodku ktora sa ti o dieta postara podla potreby. Nemas fixne dni v praci? napriklad pondelok/streda .... ?

kulumulu123
autor
19. nov 2022

@kittykat22 praveze mam fixne dni kazdy piatok.. Viem ze taketo skolky su len neviem kde ich hladat... A ak som aj nejake nasla v ba tak maju plno... Nechcem ho nechavat nasim alebo svokre cely den na krku lebo vidim ze uz mu nestacia a ak aj nahodou surne potrebujem tak su radi ked sa za nami poobede zatvoria dvere co v ich veku plne chapem... Su ochotne raz za cas ale nie kazdy tyzden...

kittykat22
19. nov 2022

@kulumulu123 ved zavolaj ze chces skolku len na kazdy piatok a uvidis co ti povedia. Inak co pises, ze take skolky su - tak to mas asi nejake blbe info. Lebo normalna prax je, ze minimalne 3 dni do tyzdna chcu dieta. Je to aj preto, lebo skolka je viazana pocet deti na ucitelku. V sukromnej skolke je to celkom prisne - myslim ze 6 deti je max na jednu ucitelku a ked to chcu uplatit tak musia velmi dobre pocitat ako to spravia aby im to vyslo. Preto chcu deti na viac dni. Nerobia to preto, lebo by tie deti nechceli, ale keby to robili na par hodin, tu den/tam den potom im to financne nevychadza. Najlepsie bude ked si zavolas a uvidis co ti povedia. Vela deticiek chyba tak tvoj syncek moze byt v piatok ako nahradnik. Pravda je, ze som v skolke hadam ani nezazila den kedy boli tie deti vsetky.

rk123
19. nov 2022
eerikusik
19. nov 2022

@kulumulu123 https://www.detske-svetielko.sk/
Majú aj tzv. "hodinové deti"....a viem,že tam aj reálne také chodia....treba zavolať a zistiť 🙂majú aj cenník za hodinu.

scorpionflower1
19. nov 2022

@kittykat22 nasa skolka v Karlovej Vsi ma hodinovu sazdbu, berie kludne deti aj na jeden den v tyzdni alebo napr. ked su ine statne skolky zavrete cez leto zoberu deti na tyzden. Funguju tak, ze ked je deti viac naraz volaju si brigadnicky, takze ten pocet deti na ucitelku je zachovany.

kulumulu123
autor
19. nov 2022

@eerikusik super dakujem zavolam snad budu mat volne 😊

eskop
19. nov 2022

@kulumulu123 ahoj, skus pozrieť zvonilku v Dunajskej luznej, tam by malo byt za 20e deň jednorazové myslim

zitaje
20. nov 2022

Presne Svetielko mi napadlo, sú na DD a v Dúbravke, ak sa nemýlim a berú deti aj na hodiny.

zitaje
20. nov 2022

@scorpionflower1 môžem sa opýtať, ktorá škôlka to je?

scorpionflower1
20. nov 2022

@zitaje Múdri drobci