Jedlo Bolt alebo Wolt

6. máj 2024

Ahojte mate skusenosti s donáškou
kto je lacnejši myslim cenu jedla či maju rovnaké alebo niekto je drahši
donáška asi je rovnaka sa mi zdá

eliaska101
6. máj 2024

Neviem, ako to je cenovo pri Wolte, už si to presne nepamätám, ale mne osobne viac vyhovuje Bolt. Vlastná skúsenosť - prišiel wolťák, jedlo bolo studené, chlapík arogantný, no proste celé zle. Už radšej len Bolt.

lindous
6. máj 2024

Používam obe appky, záleží odkiaľ práve objednávam, na oboch platformách bývajú rôzne akcie…negatívnu skúsenosť nemám ani s jednou 😊

kris_tin257
6. máj 2024

Používam obe aplikácie podľa toho na čo mám chuť a kde to majú, za mňa je to jedno či kupujem cez jednu či cez druhú 😊

kiwi3
6. máj 2024

@eliaska101 to zalezi od konkretneho kuriera, nie od spolocnosti. ci myslis, ze vo wolte su len ti arogantni?

canany
6. máj 2024

Ja vyuzivam tiez obidve a porovnavam si, kto ma vyjde lacnejsie. Nie je to o wolt alebo bolt, je to o ludoch. Uz som mala jedlo rychlostou blesku, ale aj hranolky, co cestovali 20 minut, kym dorucoval ine obejdnavky, takze uz boli gumene.
A uz sa mi stalo, ze aj ked som objednavala priamo dominos pizza bez poplatku za dorucenie, poslali kuriera a nie svoje auto.
Je to loteria kto pride, ale este sa mi nestalo, ze by prisiel nejaky kurier dvakrat

sissy27
6. máj 2024

Je to jedno. Hod si to iste do kosika na jednom aj druhom a uvidis, kto ma prave lepsiu cenu so vsetkymi poplatkami.

lneviemmeno
6. máj 2024

@canany tak je to o platforme, manžel pracuje vo wolte a niekedy mu dá systém aj 2-3 objednávky naraz a niekedy aj z rôznych reštaurácii, hlavne cez obed. potom už je aj na reštaurácii ako rýchlo objednávku pripravia a ešte kým to doručí.. má presnú mapu ako má doručiť objednávky, čiže keď mešká jedlo a príde studené tak to ani nezáleží na kuriérovi ale na viacerých faktoroch 😊

canany
7. máj 2024

@lneviemmeno ale on nemusi akceptovat vsetky objednavky, ktore mu vyskocia v okoli, ci musi? Neviem, ci su plateni od poctu vybavenych objednavok, alebo pausalne. Priatel nad tym rozmyslal, ze by to skusil, ale nyslim si, ze tam budu zam-cov odrbavat

lneviemmeno
7. máj 2024

@canany nemusí, ale sú platení od počtu objednávok, čiže čím viac vezme, tým viac má penazi tak by bola blbosť zamietať objednávky hlavne cez obed. Žiadne paušálne, koľko zarobí toľko má.. robí na živnosť a denne cca 100€ spraví a to chodieva domov poobede keď je hluché obdobie