Kožný lekár v Bratislave

monuska1234
9. máj 2022

Dobrý deň maminky, 7 ročná dcéra má od narodenia na ramene hemangióm, začala sa sťažovať, že ju to sem tam pobolieva, pediatrička mi povedala, aby sme navštívili kožného lekára, vedeli by ste mi prosím odporučiť v Bratislave kvalitnú klinku/ lekára, kde sa nečaká 3 mesiace a viac? Kľudne súkromníka.Ďakujem krásne 🙂

buduciposlanec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zmrzlinka2021
9. máj 2022

@monuska1234 poliklinika mlynska dolina

cacianka
9. máj 2022

Neviem či berie aj deti, MUDr. polakovicova, pri zimnom štadióne, v budove farmácie uk

matovicova
9. máj 2022

@monuska1234 Karlova Ves Dermajunior

deedol
9. máj 2022

dermason, super pristup. termin si over telefonicky.

renka30
9. máj 2022

MUDr. Polakovicova, velmi vhodna aj pre deti, mam osobnu skusenost s dcerou.

znama
9. máj 2022

@monuska1234 pridavam siedmu odpoved a tretie odporucenie na Mudr. POLAKOVICOVU, vyborna odbornicka, chodime aj s detmi

monuska1234
autor
9. máj 2022

@buduciposlanec
@zmrzlinka2021
@cacianka
@matovicova
@deedol
@renka30
@znama
Ďakujem Vám veľmi pekne! 🙂💞

misavar
9. máj 2022

Prvá voľba je detská fakultná nemocnica na Kramároch - tam sú tri doktorky (tri ambulancie). Objednáva sa buď cez online systém cez stránku NUDCH, alebo telefonicky (kedysi sa dalo aj bez objednania, len sadnúť do čakárne a čakať, ale neviem, či to kovid nezmenil).

lulu2014
22. máj 2022

@monuska1234 ak by detska je aj Dr.Čárska poliklinika Fedinova.
Ak by … bud ist priamo tam alebo napisat email. Objednavkovy system asi plny 🙈

nevesta100
8. júl 2022

Ahojte, plati sa nieco u MUDr. Carskej (happyderma)? Nema niekto tel kontakt do ambulancie prosim? Ste spokojni s nou, co ku nej chodite? Vdaka za odpoved!

lulu2014
8. júl 2022

@nevesta100 ano plati sa termin cez net. Myslim 12e.
Kontakt do ambul.nema. Da sa iba email. Odpise. Mozete aj foto prilozit ak treba….alebo ist tam priamo osobne ak je nieco akutne.
My tam chodime cca 4roky. Zatial spokojnnost. 😊

nevesta100
9. júl 2022

@lulu2014 dakujem za odpoved. pocula som uz aj tak, ze ked sa objednava cez email, tak sa neplati za termin? A vseobecne za ukony sa u nej plati? Lebo na stranke, co ma cennik, tam su len vybrane platene ukony uvedene.

lulu2014
9. júl 2022

@nevesta100 nemate za co. 😊 My sme boli pred cca polrokom a vtedy sme mali plateny termin. A zatial sme nic nedoplacali. Mozno niektore zakroky alebo liecba nejakym pristrojom ked robi sa doplacaju./zatial sme nic nepotrebovali/ Mrzi ma to ale toto naozaj netusim. Take ze preventivka -kuk znamienka ci odber krvi alebo ster sa neplatil.
Ale kludne jej napiste email a myslim si ze bezproblemov odpise. Alebo tam priamo vybehnite. Viac vam asi neviem poradit. 😞.Prajem pekny dnik. 🙂

nevesta100
9. júl 2022

@lulu2014 dakujem 🙂

lulu2014
9. júl 2022