Ktorý gynekológ v Bratislave berie nové pacientky?

7. jún 2021

Ahojte baby,

viete mi prosím poradiť, ktorý gynekológ v Bratislave je dobrý a berie nové pacientky?

Ďakujem pekne.

m_arci
7. jún 2021

Ahoj, ja chodim k MUDr.Gazovi na Mytnu, podla mna je fakt odbornik a vzdy mi pomohol

grankosko
8. jún 2021

Mne vyhovuje doktor Milly a viem, že berie nové pacientky. Ordináciu má v Ružinove. V prípade bližších informácií ma kontaktuj, rada ti poradím.

autor
8. jún 2021

@grankosko ďakujem krásne za radu, má skvelé hodnotenia, už som si z ich stránky vytlačila žiadosť o vyradenie z evidencie, ktorú pošlem môjmu aktuálnemu gynekológovi. 🙂

grankosko
10. jún 2021

Áno, to je pravda, že má aj výborné hodnotenie a to svedčí o tom, že je to vynikajúci ženský doktor. Super, tak držím palce aby si čím skôr bola jeho pacientkou😉🙂

coochy
11. jún 2021

@grankosko ja som ho tiez ch ela minuly rok riesit ale ked mi 3 tyzdne nezdviholtelefon som to vzdala :(

jancazvalova
4. aug 2021

@coochy Priblizne pol roka dozadu som toto riesila. Tiez som chcela prestupit k novemu gynekologovi, len som nevedela co vsetko je k tomu potrebne. Nastastie som sa zorientovala 🙂 Pravdepodobne ked si sa im nevedela 3 tyzdne dovolat, asi toho mali vela a mali frmol. Neskusila si tam ist osobne? Predsa len osobny kontakt ti da asi viac. Alebo by si sa mohla skusit objednat sa cez ich objednavkovy formular, ktory maju na stranke, je prehladny a je to rychle. Ja uz som ich pacientkou a v pohode, hlavne co sa tyka pristupu.

coochy
4. aug 2021

@jancazvalova pre mna nie je uz dobry znak ak sa nevies doktorovi dovolat 🙂 taky co ma nezdvihne za nim nejdem osobne.. a myslim ze objednavkovy mali vtedy vypnuty kvoli covidu ale nechcem klamat, uz to je rok a nepamatam si presne