Martinský cintorín v Bratislave - hroby

viera
15. júl 2020

Deje sa to aj u Vas?Alebo?.....Prosim Vas chcem sa opytat, ci niekto ma napodobne skusenosti a ako ste to riesili a ci ste nieco vobec vyriesili....????
Mam pochovanu rodinu- babka, dedko,stryko, teta....Daju sa na hrob nove/nenove svietniky,sviecky,kvety a do tyzdna je to ukradnute, alebo dokonca odlepeny anjel.... alebo znehodnotene vedla hrobu.......Ked sa to oznami spravcovi jeho slova su:"Budte rady, ze Vam nevykopali hrob..Uz aj take mu hlasili..."Hm?...
Neda sa proti tomuto nejako bojovat?Ved je to pre mna maximalne nepochopitelne ako dokaze niekto kradnut z hrobov...Este aj znehodnocovat....Ide to proti zdravemu rozumu....
Dakujem za komentare.

zooeynka
15. júl 2020

@viera ano deje sa. Nasere to, ale asi to ten dotycny strasne potrebuje ked to ukradne z hrobu.

danielak84
15. júl 2020

Asi sa to deje vsade.Ja byvam na dedine pri NR a aj tu miznu veci z hrobov.Nasej malej dcerke sme kupili krasny lampasik a vydrzal az 2 dni.Je to velka neucta voci zosnulym ale kradnut dietatku z hrobu to je uz drzost hajhrubsieho zrna.Dufam ze ti co to robia nemaju kludny spanok a chodia ich strasit okradnute duse.

mirro
15. júl 2020

....my sme vysadili kvety na hrob, z 18 koreňov ostalo 6....dotyčný asi potreboval iba 12. Do plaču.

pribinak
15. júl 2020

Tuto story mi rozprával sused, mestský policajt. Par rokov dozadu na ondrejskom cintoríne tiež mizli kvety, bolo strašne veľa sťažnosti, tak policajti pátrali aj s príbuznými a zistilo sa, že jedna stará babka kradla kytice a kvety predávala pred Tescom
Normálne stará žena. Čo jej poviete? Keď to robia pubertaci a čakajú či ich mŕtvi prídu strašiť, tak to je hlúpe, ale stará žena?

deti95060810
15. júl 2020

@pribinak možno že tú starú pani by som vedela ešte skôr pochopiť ako pubertiakov...😉

pribinak
15. júl 2020

@deti95060810 ja nie.

deti95060810
Autor odpoveď zmazal
Zobraz