MUDr. Čunderlík - Bratislava

2. apr 2024

Dobrý deň, je tu prosím vás nejaká žienka, ktorá chodí k pánovi doktorovi ako jeho pacientka a vedela by mi napísať, že aký má ročný poplatok, nakoľko je to súkromná ambulancia a čo všetko je v ňom zahrnuté. A koľko sa platí ešte okrem tohto ročného poplatku za preventívnu prehliadku. Ďakujem

katchaxx
2. apr 2024

100€ a preventívna je v tej cene, ešte som nebola pomimo preventívky takže neviem či by dačo pýtali ešte navyše, ale mne sa zdá že už by nemal...

autor
2. apr 2024

@katchaxx Ďakujem, prosím ťa a pani sestričky sú príjemné? a vyšetrovanie pána doktora je naozaj odborne ako sa o ňom hovorí?

kristina.jo
2. apr 2024

Ahoj, ja som riesila aj ine veci okrem preventivky a nedoplacala som nic. Tusim, ze tehotne maju iny rocny poplatok, inak je tych 100 € uz niekolko rokov. Sestricky su mile a profesionalne. Ma ich tam doktor pekne "vycvicene" 😝. Kazda vie, co ma robit. Ja som u doktora rodila, aj som jeho pacientka uz vyse 15 rokov. Za mna top doktor 👍😊.

katchaxx
2. apr 2024

Áno poplatok pre tehotné bol pred vyše 3r cez 300€ (tuším 350) ale nič som nedoplacala, konzultoval so mnou aj cez mobil keď som bola v nemocnici s iným ako tehuproblemom...
Sestričky sú milé, dobre zorganizovane.
Nemala som pocit nikdy odflaknutej práce doktora ;)