MUDr. Eva Mocová - skúsenosti

alexandra369
27. júl 2021

Ahojte prosím vas mate niektora skúsenosť s pediatričkou Evou Mocovou z Procare Medissimo v Petržalke ?
Ďakujem 🙂

rastislava86
10. okt 2021

Dobry den prajem, my mame. Raz mi zavolali z Procare, ze maju novu lekarku a idu rozdelit pacientov, tak ci nas tam mozu dat. Kedze sme mali len dobre skusenosti - so vsetkymi pediatrami v Procare (ta fluktuacia je neskutocna), povedala som, ze ano. No… boli sme u nej 2x a veru uz mam pripomienku v kalendari na koniec oktobra, aby som tam zavolala - nech nas prehodia naspat k povodnej lekarke. Ak mate dieta “alergika” budu vsetky respiracne choroby vyhodnotene ako alergia… Ja som musela dat syna oba razy vysetrit po znamosti inde, kde nam nakoniec predpisali aj lieky, lebo z ordinacie od pani doktorky sme odisli s tym, ze nam akurat pomenila liecbu nasej alergologicky.

zdenci9918
19. máj 2022

Presne ten isty pripad prva navsteva prebehla fajn, no dalsie uz nemozem takto hodnotit. Vsetky respiracne choroby su alergia. Ked som jej povedala ze teda z tejto "alergie" dcera nakazila pol triedy mi pani doktorka argumentovala, ze pol triedy su nelieceny alergici. Dalsia vec co ma prekvapila je vystavenie potvrdenia na prihlasku do skolky. Minuly rok som v maji zaplatila 2,88e za 1 potvrdenie. V auguste sme skusali prihlasku podat znovu, vtedy som platila 6e.Dnes som bola opat pre potvrdenie. Pani doktorka ma otocila na pate ze mam prist aj s dcerou ze len tak mi potvrdenie neda. Prisla som teda s dcerou a za potvrdenie som zaplatila 19e.