MUDr. Fellnerová - gynekológ

mimimi1
17. nov 2022

Ahojte, má z Vás niektorá skúsenosti s touto pani doktorkou? Budem rada, ak budú reagovať hlavne tie, ktoré sa s ňou stretávajú častejšie ako raz do roka na preventívke :D

anonymous87
17. nov 2022

Ja som k nej chodila niekolko rokov. Ale po druhom porode som presla k inemu. Mne prisla velmi neosobna, platila som pomaly aj za zaklopanie. Neviem. Ja som posledne roky velmi spoko nebola

beahaydee
17. nov 2022

Ja som s ňou spokojná, chodím k nej už druhé tehotenstvo. Ale áno, lacno nevyjde

mimimi1
autor
17. nov 2022

@anonymous87 dakujem 🙂 ja k nej aktuálne chodím a tiež nie som spokojná tak chcem len vedieť, či som jediná lebo ona mi príde celkom ospevovaná. Čo sa týka platenia tak s tým ja nemám vôbec problém ale príde mi nedôsledná a za tie ceny by som čakala niečo iné...

anonymous87
17. nov 2022

@mimimi1 ani ja som nemala problem. Az ked mi pri druhom vysli prve tripple testy blbo. Do telefonu mi velmi povedat nechcela. Ze osobne. Tak som prisla, strcila mi do ruky brozurky Nifty testov, povedala 2 vety, dokopy som tam bola asi 5 min a zobrala 15€ za konzultaciu. A to ma principialne naserkalo 😀🤷‍♀️
A proste neviem to definovat. Tak ako som bola prve roky nadsena, casom mi vyskakovalo viac a viac negativ 🤷‍♀️

mimimi1
autor
17. nov 2022

@anonymous87 áno, presne... tento prístup vadí aj mne.. mne napríklad strelila diagnózu len tak z brucha bez akéhokoľvek vyšetrenia 😀 ... ale potom som bola raz u MUDr. Borošovej a tá mi prišla fakt super celkovo som z nej mala oveľa lepší pocit aj sa mi venovala, odpovedala na všetko čo som sa opýtala ale ona ordinuje len piatky

sintra
17. nov 2022

Ja tiez podobne - ked som k nej chodila ako tehotna,tak som.bola celkom spokojna (mimo toho, ze ako pisu vyssie plati sa aj za zaklopanie, v uvodzovkach), no casom ma dost sklamalasvojim laxnym pristupom - chcela som riesit problemy s perimenopauzou a odbila ma jednou vetou.

mimimi1
autor
17. nov 2022

@sintra ďakujem za reakciu... vidím, že sa nás tu zbiera viac a viac tak asi fakt prehodnotím zmenu 😀

lotyka
17. nov 2022

Sledovala ma obe tehotenstva. Pri prvom ma presvedčila na Tripple testy. Dva týždne ma natahovala so sonami, kde hmmkala a to bolo cele. Za každé som si zaplatila. Pri druhom ma nechcela poslať na amniocentezu. Vydupala som si ju, potom mala blbé reči za výsledky krvi. Druhá doktorka s ktorou robieva (mlada), mala celkovo blbé poznámky, typu načo som si robila tak skoro druhé dieťa (rozdiel 2 roky), čo som paranoidna, aby som si dala teliesko a podobne. Odišla som od nej pred rokom.