Pridá sa niekto na prechádzky s kočíkom po Dúbravke?

dendy1
15. feb 2012

Denne sa prechádzam s dcérkou v kočíku po Dúbravke a privítala by som spoločnosť ďalšej mamičky, prípadne aj viacerých 🙂 Pridá sa niekto?

zuzikak
27. feb 2012

@dendy1
Ahoj, ja sa k tebe pridam ale az o take 2 mesiace, ked porodim 🙂

dendy1
autor
27. feb 2012

@zuzikak ahoj, tak sa už na vás tešíme 🙂 a budeme mať kamoša, alebo kamošku ?

virtualka
20. mar 2012

Ahoj, ja tiez hladam nejaku mamicku na prechadzky 🙂

dendy1
autor
15. apr 2012

@zuzikak tak som nakukla, či si ešte 2v1 alebo či už náhodou nie ste 1+1 🙂 Tak sa drž a želám nech to ide rýchlo a ľahko a hlavne šťastný koniec 🙂

zuzikak
16. apr 2012

@dendy1 jej ahoj, no este stale sme spolu. Uz by som aj rada sla, no malemu sa akosi nechce zatial. Asi mu je u mna dobre.

dendy1
autor
16. apr 2012

@zuzikak tak si to zatiaľ uži, lebo potom už bude všetko iné, ale krásne. Drž sa.

tiffany22
2. máj 2012

@dendy1 ahoj aj ja hladam niejaku mamicku na prechadzky kedze niesom z bratislavy ale z vychodu nepoznam tu nikoho

dendy1
autor
3. máj 2012

@tiffany22 ahoj, tak sa kľudne môžeš pridať, aké veľké máš dieťatko?

tiffany22
4. máj 2012

Ahoj mala ma rok aj 4 mesiace

dendy1
autor
8. máj 2012

@tiffany22 ahoj, pár dní som tu nebola 🙂 Tak to ste pre nás tie pravé kamošky. Nelly má 1r. + 2mes. 🙂 A kde bývate?

dendy1
autor
8. máj 2012

@zuzikak ako sa vám darí, asi sa nemusím pýtať čo nové - všetko, však? Čo maličký, spachtoško, alebo buntoško? Fotky som videla, zlatučký je, ani sa nenazdáš a bude veľký ako moja Nelly - strašne to letí 🙂

zuzikak
9. máj 2012

@dendy1
ahojky,no skor je to buntosko a naviac sa musi stalepestovat tak som utahanaako kon. Vcera sme boli u lekara na klbiky a potom hodinova prechadzka. Naviac prisla navsteva na vecer ale to bolo uz privela podnetov aj pre neho a nevedel sa ukludnit na spanok....tak zistujeme, co je tak "unavit ho tak akurat:"

tiffany22
9. máj 2012

@dendy1 ahoj my byvame pod zahradami hned za lidlom a co vy kde byvate

dendy1
autor
9. máj 2012

my bývame nad lidlom v tých rodinných domoch na kopci nad Koprivnicou 🙂) Tak sme takmer susedky 🙂

dendy1
autor
10. máj 2012

@tiffany22 my bývame nad lidlom v tých rodinných domoch na kopci nad Koprivnicou, Tak sme takmer susedky. Budúci týždeň ak bude pekne sa k nám môžete pridať, často chodíme na ihrisko na Pekníkovej.

tiffany22
11. máj 2012

ok tesime sa tak to som rada ze sme susedky staci cislo zavolame si a sa mozme stretnut

mexik
12. máj 2012

@dendy1
@tiffany22
ahojte, my byvame pre zmenu vedla lidla 🙂 , tak ak pojdete na prechadzku, radi by sme sa k vam pridali. Kamilko ma rok a 5 mesiacov a velmi rad robi dievcatam spolocnost 😎

tiffany22
12. máj 2012

tak to je super a co zajtra co mate na plane hm

mexik
13. máj 2012

joooj, az teraz citam.. inak sme prave na odchode na Peknikovu

dendy1
autor
13. máj 2012

@mexik
@tiffany22 ja som tiež neskoro čítala 🙂 dnes mi " venčila " mamina, ale zajtra by som mala ísť s malou ja, asi tiež na ihrisko. Cca okolo 14:00 by som hadam stíhala, ak malá nedá nejaký spánkový rekord.