S manželkou sa nedá komunikovať

pepo29
7. júl 2020

Dobrý večer dávnejšie som sem písal ale tým ze neviem ako ďalej chcel by som aspoň daky názor od vás a vopred ďakujem, naše manželstvo trvá 9rokov nás vzťah sa nastbil ked manželka otehotnela jej záujem o mna a nas intímny život nebol co byval ale ako ostala tehotna zo synom ktorý bude mať 5 rokov tak mam pocit ze uz nefunguje medzi nami ako manželmi nic z jej strany žiadny záujem darmo sa snazim starám sa o deti doma pomaham s domacnostou, najviac co ma štve ze ked sa jej chytim pocuvam jak jej to vadi jak ju stegli vsetko, ona záujem nema ziaden ked sa daco riesi tak aby sa nepovedalo a aj to ked zacnem ja ☹️ aj to je raz za dva mesiace som mladý človek a takto sa žiť nedá v manzelskej poradni sme boli a ani to nepomohlo, robím dve roboty aby sme vedeli fungovat ale mňa už nebaví nic jak som znechuteny myslel som si volakedy ze to horsie byt nemôže ale mýlil som sa toto je nocna mora taky život deti zboznujem nadovšetko asi to je jediné preco ešte stále toto všetko trpim len otázka znie ci niečo takéto sa môže napraviť komunikovat sa bohužiaľ nedá s mojou zenou vôbec ☹️ ďakujem za každú radu
chcem hádať ale ja už neviem čo robiť ☹️ ďakujem za každú radu

ckatka
7. júl 2020

A spýtal.si sa jej niekedy co skutočne ona Potrebuje?
Možno jej len nedávaš to, čo ona vníma ako prejav lásky. Stáva sa to mnohým manzelom. Odporúčam knihu 5 jazykov lásky. Nám podľa mňa zachránila vzťah. Neprehanam. Veľa sme pochopili.

pepo29
autor
7. júl 2020

@ckatka pýtal som sa aj v manzelskej poradni sme si veľa vecí vysvetlili myslel som si jak sa všetko postupne da dokopi ale je to zas tam kde to bolo alebo až horsie ☹️ ale ďakujem skusim si prečítať

lintu
7. júl 2020

Jej taký vzťah vyhovuje? Je spokojná a šťastná?

simcika
7. júl 2020

Čím viac budeš tlačiť a premýšľať nad tym, kedy už budeš mať sex, tým viac si svoju ženu odloženies..spomeň si na to, aký si bol predtým, ako ste spadli do pasce rodičovstva. Kedy ta chcela...ako... U na sto bolo rovnaké . čím viac muž sa snažil, robil, upratoval...pozor..tým viac bol aj nervoznejsi. Takže nedávaj si to ako za cieľ, že keď budeš dibry bude sex 😂😂 láska láska a láska..
Skus sa opýtať svojej ženy, čo by potrebovala...možno čas na knihu? Nové šaty? Chvíľku pokoja...? Tam treba začať...v malých láskavostich a nie robiť Otroka a potom chceš odplatu.

tosomja
7. júl 2020

Z vlastnej skúsenosti píšem, že ak ťa odmieta, už to iné nebude. Nie je to vplyvom hormónov, predsa už máte deti väčšie, nie malinké. Ona už proste nechce, vadí jej tvoja blízkosť. Nevravím, že niekoho musí mať...ani môj bývalý muž nemal ... Len som ho po rokoch prestala zaujímať ako žena, radšej sa vyhováral na únavu, futbal, robotu, potom rýchlo zaspal, raz ho bolela hlava, potom nemal chuť, inokedy má urazil zámerne keď chcel rýchlovku medzi futbalom že no poď rýchlo kým je reklama 🙄 a postupne aj mňa prechádzala chuť.
Neporadim. Nas to dohnalo pred súd. Samozrejme tam boli aj iné veci. Ale intímny život v manželstve je základ podľa mňa. My sme už boli ako spolubývajúci len. Posledné dva roky sme spolu ani nespali v jednej posteli.

pepo29
autor
7. júl 2020

@simcika co sa tyka si niečo kúpiť ide kedy chce, keď jej poviem nech si odychne ze vezmem deti tak nie chce byť s nami a co sa tyka upratovania iné nepočúvam jak ona len upratuje a koľko toho má bohužiaľ každý má toho vela ja mam dve roboty a nesťažujem si každý deň ze nevladzem ale zatnem sa a snažím sa ešte aj doma pomôcť aj detom sa venovať každý voľný cas

pepo29
autor
7. júl 2020

@tosomja presne toto mam aj ja doma som na nocnej do noci kuká tv som. Doma tak počúvam iba aka je unavena otočí sa chrbtom a ide spať, stále iba je unavena nema zaujem vôbec žiadnu asi a mna to ničí ja tak zit neviem chyba mi všetko to co byvalo krásne medzi nami ten pocit ze po mne túži ze ma miluje ale takto sa donekonečna zit nedá aj keď ju milujem ale toto ma strasne nici a neviem ako ďalej ale ak to pojde takto ďalej dopadneme tak isto ako ty,

tosomja
7. júl 2020

@pepo29 ja som sa nukala jak nejaká...nič, nehlo ním...ignorovala som ho, vyhovovalo mu to...plakala som, tak kukal na mňa, čo mi je...keď som sa ho spýtala, či má inú, tak nie, len proste on nevie prečo je taký. Ja som si aj myslela, či náhodou nemá problém mužský, ale ani to nie...dovolila som mu všetko, už som fakt bola zúfalá, veď to ide na mozog tak dlho bez sexu 🙈🤦 ale jak skala, chladný, nula bodov.
A neskôr to išlo vo všetkom tak.

pepo29
autor
7. júl 2020

@tosomja asi tak skúšal som hoci co čo vazne som z toho uz veľmi dlho zufali ja zboznujem sa hrať zo ženským telom ale ked sa jej chytim tak počúvať ako jej všetko iba vadi a prekaza neni to dva krat prijemne, a presne s nou nepohne nic a ešte mi povie vsak nemám chuť co mam s tým robiť čo sa mám pretvarovať? Ale aby dva mesiace nemala chuť mi príde už z cesty ked neriesim nic tak je milá zlata a ked poviem ze daco neni ok dostanem odpoveď ze vsak je ku mne milá co sa mi nepáči ale to ze sa ma nechytí mesiac tak nato je ticho uz som sa pytal ci by sa jej pacilo ze si najdem milenku to nie to by nestpela rozísť sa nechce cize neviem už ako ďalej ale takto sa žiť nedá

tosomja
7. júl 2020

@pepo29 nie, milenka to nevyrieši . Len ty budeš ten, čo rozbíja rodinu. Ale keď jej nič nie je, je zdravá, ...nemá nikoho? No ten môj nebol ani milý 😄 on bol mešuge aj mimo postele.

tenerifka
7. júl 2020

@pepo29 nema chut na teba, bohuzial. Proste clovek nie je od prirody monogamny a najma u zien rychlejsie vyprcha tuzba po rovnakom partnerovi. Nechce sa rozist, lebo by to bolo pre ñu tazsie, tahanie sa o deti, delenie majetku. Pre ñu sex nie je dolezity tak ako pre teba, dokaze fungovat aj bez neho. Pravdepodobne nema nikoho ineho, len jej sexovat s tebou pride nudne a zbytocne. Ty si mozno neurobil ziadnu chybu a ani ona nevie vysvetlit, preco to tak je. Pravdepodobne to skonci tak, ze ty si najdes milenku, rozvedies sa so zenou, ona ta obvini, ze si hajzel, z milenky sa stane manzelka , budes mt s ñou dieta, a po par rokoch sa ten scenar zopakuje, prirodu neogabes.
Dlhe a stastne manzelstvo je zalozene na dvoch vyzretych jedincoch a spolocnych prioritach, a sex a vaseñ nie su urcite po dlhych rokoch spoluzitia na prvom mieste, su to len tie ceresnicky na torte.

pepo29
autor
7. júl 2020

@tenerifka lenze tvarit sa ze je vsetko ok aj keď není tak to mi príde dosť od veci predstierať ako sme šťastný ked to tak dávno nieje, a byt spolu len preto ze mame spoločný majetok a deti človek má život iba jeden a ma si život uzit nechodím po baroch ani po diskotékach nepijem nefajčím jedine co sa občas venujem koníčku a aj ten môj syn zdieľa so mnou a to sú ryby, ale žiť s niekym komu vadim ako človek to nema vyznam, presne ako si napísala aby vzťah fungoval musia na tom pracovať obaja a nie ze ostane tehotna človek to tolerovať vsak tehotenstvo ale uz je 5rokov po a žiadna zmena manzelstvo neni o tom ze chcem deti nato sa vydam a potom už zabudnem ze mam doma muža uz to je len otrok 🤦🏼‍♂️

pepo29
autor
7. júl 2020

@tosomja nie nemá žiaden problém keby mala človek sa s tým dako vysporiada a co teraz mam sa tváriť ze je vsetko ok ☹️ deti od rastu a v byte ostaneme ako dvaja uplne cudzi ľudia čo si nedojdu ani na meno po tom veruže na staré kolena netúžim ja chcem zostarnut s niekym komu bude na mne záležať a kto ma bude milovať ja nechcem vela len byt stastny život mame iba jeden

tosomja
7. júl 2020

@pepo29 ťa obdivujem že tak dlho to riešiš a žiadna zmena.

jaass
7. júl 2020

@pepo29 máš zvláštnu ženu. Netoleruj jej to. Prečo si na ňu taký dobrý? Len to zneužíva....

pepo29
autor
7. júl 2020

@tosomja asi preto ze mam dve deti ktoré milujem a nechcem aby trpeli ale takto sa žiť veru neda

pepo29
autor
7. júl 2020

@jaass hm ☹️ človek vždy dúfa ze príde zmena len niekedy je asi az hlúpo naivný

tosomja
7. júl 2020

@pepo29 je len otázkou času kedy si nájdeš inú záľubu po večeroch

jaass
7. júl 2020

@pepo29 nie zmena nepride. Nebuď na ňu taký dobrý. Ak chces napíš mi IP. Mám skúsenosti....

pepo29
autor
7. júl 2020

@tosomja no to je otázne mam nocne a ked do toho ešte cez den práce vela priestoru nemám a ked sa nájde čas trávim ho s detmi alebo zo synom si zájdeme na ryby to je asi jeden z dôvodov ze vie ze nemam kedy daco riesit

tosomja
7. júl 2020

@pepo29 tak možno má ona niekoho

pepo29
autor
7. júl 2020

@tosomja netuším je s detmi ked som v praci 🤷🏼‍♂️
Ale ked sa chce ide všetko

tosomja
7. júl 2020

@pepo29 jajaaj dá veru.

verkaveverka
8. júl 2020

@pepo29 ja mam 23,on 50 a nemá záujem už rok a pol. Kvôli nepriznanym mužským problémom. Tiež mi to ide na mozog, podviedla som. Mame sa však radi. Ostávam len zo zištnych dôvodov, aj keď sa na neho hnevám, tvárim sa ze nie. Jemu to je jedno, tak aj mne.

sante81
8. júl 2020

@pepo29 tam kde nefunguje intímny život je vzťah mŕtvy. Je na tebe či dokážeš žiť v takomto manželstve. Ja to mám za sebou, bolo to veľmi ponižujuce, ale dôvodov na rozvod bolo viac a byť s niekým kvôli deťom? Nie, určite nie.

evica01
8. júl 2020

@pepo29 ja mam take podozrenie, ze si tvoja zena mysli, ze sa ti nepaci. Ze je tucna, chuda, kriva, ma hrozne cicky a pod. Pozname 😂
Ides sa odvazit jej nadhodit tuto temu?
Zisla by sa jej kamoska co rada sexuje.
Pocuvaj, a nesmrdis nahodou? 🤔 Nesrandujem, riadne sa pytam.

jana_eyre_2
8. júl 2020

No a vravel si jej, že ak to pôjde takto ďalej budete sa rozvádzať? Či to chce? Nie je to žiadne vyhrážanie, ale ja by som na tvojom mieste rada vedela na čom som a tak isto.by som jej povedala kam to smeruje a úprimne vysvetlila že to už tak ďalej nejde..

pepo29
autor
8. júl 2020

@evica01 to ze pribrala je jedna vec nikdy som jej to nepovedal lebo mi na nej zalezi a to mi neprekáža, je pravda ked sme nemali deti bola chudsia aj v posteli to bolo úplne iné, aj keď dakedy povedala ze pribrala som jej povedal ze mne to vôbec nevadí ze sa mi paci taka aká je, a smrdet asi nie lebo ráno si hodím sprchu aj keď sa doma zobudím alebo keď prídem z nocnej a veľa krát mi povie ze pekne vonim tak asi nesmrdim 🤷🏼‍♂️

limetka69
8. júl 2020

@pepo29 normalne na rovinu sadnut si a pokecat. Povedat, ze sex potrebujes a chces a nemienis drzat celibat. Povedala by som, ze si najdem milenku ak toctakto pojde dalej, a ze to nestrpi? Tak nech strpi sex pre pokoj v rodine. Moj muz kedysi davno tak prispal, tiez to nepotrebuje casto a ja som mu hned vysvetlila, ze nie je nenahraditelny.

pepo29
autor
8. júl 2020

@jana_eyre_2 hej vravel lebo v manzelskej poradni sa ma nato pýtala pani co riesila nás problém a povedal som ze takto ja zit neviem a ak by sa to nedalo dokopi bohužiaľ by som nás vzťah ukončil, a presne ako si písala ten pocit ze nevieš na com si je strašný lebo to trvá dlho chces sa pritulit maznat sa a len počúvaš ako ju vsetko stegli ako jej všetko vadi neni nic horsie